Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(Vasara @ 2006 01 01, 20:20)
Aha, o kaip išvyti tas jau esančias?

Beje jau ne pirmą kart girdžiu, kad tokiam Akropolyje pilna visokių "juodulių" (čia anot vieno bioenergetiko).

Reikia daryti buto valymą...Pats geriausias- vaizduotės pagalba. Galėsiu vėliau parašyti, kaip tai daroma, bet pirmiausia pabandykit, kaip sekasi duris "pamatyti".
Dar gerai butą valyti smilkalais arba šventinta žvake. Su žvake reikia apeiti visą butą 3 kartus laikrodžio rodyklės kryptimi, žegnojant kiekvieną kampą ir kalbant maldas. Gerai yra atsivesti kunigą buto pašventinti. Bet po to ilgai švarus jis nebus...Vis vien reikės valyti. Galima buto grindis išplauti, į vandenį įpylus druskos.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 01, 20:19)
Nežinau ar į temą čia bus, bet ką tik radau internete Lazarevo tekstus lietuviškai. Aišku gal ir neatsakingai darau neskaičiusi iki galo mesti čia nuorodą, bet įkeliu. Tikiuosi nebūsiu pasmerkta. Taigi:S.Lazarevas

Pažiūrėjau. Tai ištraukos iš knygos. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 21:27)
Geras klausimas.Kam reikalinga violetinė liepsna? Ji ir neįleidžia "blogiukų". O Angelams sienų nėra. Jie visuomet šalia. Maži vaikai juos mato. Ar žinot, kaip atrodo jūsų angelas? Man mano vaikai pasakojo. Įsivaizduokit save su sparnais, balta "suknele" ir baltais batukais. Taip atrodo jūsų Angelas Sargas. Su juo galima užmegzti ryšį, pasišnekėti. Tereikia nuoširdžiai to norėti...

Gal gali plačiau pakomentuoti, kaip tai padaryti?... 4u.gif Beje, dar neatsakei, ar neateina "juoduliai" per TV, galų gale, per blogas savo pačios mintis?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 01, 21:19)
Nežinau ar į temą čia bus, bet ką tik radau internete Lazarevo tekstus lietuviškai. Aišku gal ir neatsakingai darau neskaičiusi iki galo mesti čia nuorodą, bet įkeliu. Tikiuosi nebūsiu pasmerkta. Taigi:S.Lazarevas

Ačiū už nuorodą! thumbup.gif Esant laisvo laiko pasiskaitinėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightingale @ 2006 01 01, 20:23)
Ką galite pasakyti apie žmogų su tokiomis ligomis: atopinis dermatitas - įgimtas (odos alergija nuo kaikurių maisto produktų - pieno bei cukraus ir jų gaminių) bei dažnos peršalimo ligos.  4u.gif

Apie peršalimo ligas rašiau anksčiau. Nebesikartosiu.
Jei atopinis dermatitas įgimtas- tai karminė liga. Su jom tvarkytis sunku. Odos ligos visuomet rodo dvasines problemas. Bet kuris iš mūsų jų neturi? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 21:39)
Su žvake reikia apeiti visą butą 3 kartus laikrodžio rodyklės kryptimi, žegnojant kiekvieną kampą ir kalbant maldas.

Vaižgante, o kokias maldas reikia kalbėti?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2006 01 01, 20:28)
Aišku, būtų įdomu sužinoti ir metodą kaip save apvalyti..

Tik į AŽ. Viešai šios informacijos neskelbsiu.
Atsakyti
QUOTE(cypliuke @ 2006 01 01, 20:41)
Gal gali plačiau pakomentuoti, kaip tai padaryti?... 4u.gif Beje, dar neatsakei, ar neateina "juoduliai" per TV, galų gale, per blogas savo pačios mintis?? g.gif

Tų juodulių yra visokių. Yra būtybės, kurios, tarkim, gali prie jūsų "prisisiurbti" ir visur kartu vaikščioti. Yra daugybė padarų, kurie šiaip sau užsuka į namus. Ir kuo jūsų namuose daugiau teršalų, tuo dažniau jie ateis ir džiūgaus. O daugiausiai mūsų namuose mūsų pačių blogų minčių, emocijų, barnių "debesėlių".
Dėl TV nežinau.
Atsakyti
QUOTE(cypliuke @ 2006 01 01, 20:44)
Vaižgante, o kokias maldas reikia kalbėti?? g.gif

Paprastas katalikiškas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 20:40)
Galiu papasakoti, kaip darau apsaugą savo butui. Apskritai būtų puiku, jei mūsų namuose lankytųsi kuo mažiau žmonių. Kiekvienas atėjęs žmogus atneša į butą purvo (turiu galvoje ne akimis matomą purvą). O ir patys jo parsinešame, ypač pavaikščioję po Akropolį, turgų ir kitas panašias vietas. Jeigu į namus grįžo girtas vyras, yra didelė garantija, kad jis parėjo ne vienas...Aplink mus yra daugybė būtybių, kurių mes nematome (maži vaikai mato- mano dukra papasakoja), bet jos daro įtaką mūsų gyvenimui. Geriau jos neužeitų.

Aha... ir dar vienas klausimas: o ar mes patys, apsilankę svečiuose, kuriuose galbūt yra "juodulių", neparsinešame jų namo?? g.gif tai vadinasi, ir patiems būtų geriau kuo rečiau vaikščioti į svečius?... g.gif
O kaip atrodo tie "juoduliai" ir ką jie daro?? g.gif g.gif
Atsakyti
bigsmile.gif thumbup.gif Radau kazka idomaus!
O as nzn , man visada atrodo jog sergu kuom tai. Va ir kuri laika mastau jog man baisi liga...... Skaitau ir puse simptomu tinka! doh.gif Svaigsta galva, daznai rankose nebera jegos, ............ Issetine skleroze? g.gif doh.gif
Dar apie matyma, as nzn, bet kartais atrodo jog su manimi kazkas negerai. Tai prasidejo ne taip senai, bet as galiu matyti ateities ivykiu, ir matau juos pakankamai ryskiai, bijau kalbeti bo manys jog man isviso negerai. Matau tam tikrus momentus kurie po kiek laiko ivyksta. Tai manau pasamone? blush2.gif Tik negaliu as ju valdyti, o vaizdas buna toks ryskus, kad net isigastu........ g.gif Gal man psihiatro reiktu g.gif

vaizgante tu daug zinai g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 20:33)
Gyvūnai bendrauja su Naminuku.

Vaižgante, pakomentuok mano patirtį.Mano dukra buvo gal keturių. Mane pažadino keistas jausmas, kad kažkas yra. Apsidairiau ir pamačiau prie dukters lovos šviesų šešėlį, turintį vaiko siluetą. Tas padaras buvo pasistiebęs ir pasilenkęs virš mano vaiko. Baimės nejutau, tik pagalvojau, kad sapnuoju atmerktomis akimis. Atsikėliau ir priėjau artyn. Aiškiai išgirdau mažų kulnelių kaukšėjimą į koridorių. Pažvelgiau į dukrą-ji buvo tarsi susmegusi į patalus, kažkokia nerealiai plokščia. Vėl pagalvojau, kad lunatikuoju. Nuėjau į koridorių ir pašaukiau:"ateik pas mane, nebijok, aš tau būsiu gera." Ryte dukra pasakė vos prabudusi:" Mane naktį Blogas žadino." Sutrikau, nes nebuvau numačiusi pasakoti savo sapno. Dar įdomiau buvo, kad po kelių dienų pasijutau nėščia, nors gydytojai kalbėjo, kad vaikų po gimdos gabalo pašalinimo negaliu turėti iš principo-pagimdžiau sėkmingai. Ta istorija man liko mįslinga ir progai pasitaikius vis grįžtu apsvarstyti. Ar gali pakomentuoti mano pojūčius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enija: 01 sausio 2006 - 20:59