Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Kirameki @ 2010 11 13, 11:07)
Sveikos dar kartą.
Pasidariau muiliukų iš skaidrios bazės dovanoms. Tai kol stingo - nieko, o paskui aprasojo jie  g.gif Ir va jau kelios dienos stovi tokie apsiverkę. Kodėl taip nutiko ir ką man daryt dabar su jais? g.gif


jei neklystu, muile esantis glicerinas iš aplinkos traukia drėgmę, todėl ir aprasoja. Manau čia nieko tokio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cytrynka @ 2010 11 16, 18:25)
Sveikos muilininkės  biggrin.gif  Norėjau paklaust, ar darant muiliukus iš vaikiško muilo įmanoma panaikint jo savotišką kvapą ar nelabai? Muilą pirkau kaip ir bekvapį, tačiau padarius muiliukus jisai man smirda  doh.gif  Eterinis aliejus užmuštų tą kvapą?


jei labai daaaaaug piltum tų EA ir kitokių kvapų, bet ir tai nežinau -aš savus išmečiau, nes man ta smarvė nepersimušė
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti, ar yra kuri nors bandžiusi šias muilo bazes? :
http://www.muilonamai.lt/page8.php


Ir dar, ar jačiasi imbiero kvapas, įdėjus į muilą imbiero miltelių? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dubulla @ 2010 11 21, 16:11)
Sveikos, norėjau paklausti, ar yra kuri nors bandžiusi šias muilo bazes? :
http://www.muilonamai.lt/page8.php
Ir dar, ar jačiasi imbiero kvapas, įdėjus į muilą imbiero miltelių? wink.gif

aš pirma prašyčiau pilnos sudėties, nes iš aliejų vien muilas nebus, o antra, jei jau dėta augalinio aliejaus (kai taip užrašo - reiškia dėtas rafinuotų aliejų mišinys koks nors)- tai nelabai ką gero ir pasako.
Atsakyti
Jei kuriai reikia natrio šarmo, rašykit a/ž. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas pakomentuotų muilo bazių sudėtį??

Sudetis skaidrios: Cocos Nucifera (coconut) oil*, Elaeis Guineensis (palm) Oil*, Glycerin, Aqua (water), Sodium hydroxide, Sorbitol, Sorbitan oleate, Soybean protein.

Sudetis neskaidrios:Cocos Nucifera (coconut) oil*, Elaeis Guineensis (palm) Oil*, Glycerin, Aqua (water), Sodium hydroxide, Sorbitol, Sorbitan oleate, Soybean protein, titanium dioxide.

Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2010 11 24, 10:36)
Sveikos,

Gal kas pakomentuotų muilo bazių sudėtį??

Sudetis skaidrios: Cocos Nucifera (coconut) oil*, Elaeis Guineensis (palm) Oil*, Glycerin, Aqua (water), Sodium hydroxide, Sorbitol, Sorbitan oleate, Soybean protein.

Sudetis neskaidrios:Cocos Nucifera (coconut) oil*, Elaeis Guineensis (palm) Oil*, Glycerin, Aqua (water), Sodium hydroxide, Sorbitol, Sorbitan oleate, Soybean protein, titanium dioxide.



Laba diena visoms, labai noreciau jusu paprasyti, kad neskaityti visu temu po viena puslapi, gal galite parasyti, kur galeciau lietuviskai pasiskaityti apie muilo gamyba blush2.gif Tiek grozybiu prisiziurejau, kad noreciau ir pati pabandyti pagaminti muila, gal ir man iseis blush2.gif Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
sveiki, mergaites, ilgai skaičiau jūsų mintis, patyrimus ir pagaliau ryžausi parašyti ax.gif Gerbiamoji QUOTE, Cocos Nucifera (coconut) oil* yra ne kas kitas kaip kokosu aliejus, normalioje kambario temperatūroje jis yra kaip sviestas tik baltas ir kietesnis, trapus, tirpsta apie 28laipsnius. Is jo išvirti muilai putoja mazais smulkiais burbuliukais yra skalsus, man šis muilo pagrindas patinka labiausiai, tiek kiek as jos turiu muilo virime blush2.gif , pora menesiu verdu kas trecia diena:)))))nes prarijau ta kabli ir negaliu atryt....
Elaeis Guineensis (palm) Oil* -palmiu aliejus kietoje -kambari teperaturos fazeje kaip sviestas, toks tasus, man jis nelabai....dedu tik kaip prieda smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, niekaip nerandu ar cia niekur nera temos kaip pasigaminti ranku darbo kremus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2010 11 26, 00:30)
Labas vakaras, niekaip nerandu ar cia niekur nera temos kaip pasigaminti ranku darbo kremus 4u.gif


Ekolgiskas gyvenimo budas skyriuje maciau tema apie kosmetikos gaminima namuose, tai ten lyg ir apie kremus buvo kalbama.

http://www.supermama...?...1213&st=144
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti