Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Taip, susisiekite su jais, pasakykite ko norite ir jie per pasiuntinių paštą jums viską labai operatyviai pristatys wink.gif
Atsakyti
As taip pat gaminu virtuveje, visada viska maisau po ijungtu gartraukiu, po visko pravedimu normaliai, ir viskas buna gerai smile.gif Seip tai dar visus pavirsius saugau, apsidengiu, kad sarmas nepadarytu zalos smile.gif ir aisku tam reikalui visi indai irankiai eina sau, ir daugiau maistui nenaudojami schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 03 22, 17:07)
Taip, susisiekite su jais, pasakykite ko norite ir jie per pasiuntinių paštą jums viską labai operatyviai pristatys wink.gif


Čia per kurjerius, taip? blush2.gif
QUOTE(Rasucci @ 2010 03 22, 17:13)
As taip pat gaminu virtuveje, visada viska maisau po ijungtu gartraukiu, po visko pravedimu normaliai, ir viskas buna gerai smile.gif Seip tai dar visus pavirsius saugau, apsidengiu, kad sarmas nepadarytu zalos smile.gif ir aisku tam reikalui visi indai irankiai eina sau, ir daugiau maistui nenaudojami  schmoll.gif

Ačiū 4u.gif Tad vieta jau aiški, kur bus muilai gaminami biggrin.gif Ir dar klausimas:kur džiovinate muilus? Ar tinka palėpė? Ar galima džiovinti ant palangės? blush2.gif
Atsakyti
Taip, tai kurjerių tarnyba.

Manau, kad palėpė kuo puikiausiai tiks, o dėl palangės aš suabejočiau... vistik tiesioginiai saulės spinduliai, gali muiliuką kaip nors paveikti, nesu tikra dėl to. Aš dėčiau į gerai vėdinamą, tiesiogininiams saulės spinduliams nepasiekiamą vietą.
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 03 22, 17:37)
Taip, tai kurjerių tarnyba.

Manau, kad palėpė kuo puikiausiai tiks, o dėl palangės aš suabejočiau... vistik tiesioginiai saulės spinduliai, gali muiliuką kaip nors paveikti, nesu tikra dėl to. Aš dėčiau į gerai vėdinamą, tiesiogininiams saulės spinduliams nepasiekiamą vietą.

O jei palėpė nevėdinama, kaip tada? O gal „Avsista“ yra ir Panevėžyje? blush2.gif Ar gal yra Panevėžyje kokia parduotuvė, kur galima gauti natrio šarmo? unsure.gif
Atsakyti
O kur jūs džiovinat savuosius muiliukus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 03 22, 17:03)
O jei palėpė nevėdinama, kaip tada? O gal „Avsista“ yra ir Panevėžyje? blush2.gif Ar gal yra Panevėžyje kokia parduotuvė, kur galima gauti natrio šarmo? unsure.gif


As skaiciau knygoje, kad muila reikia palikti sviesioje aplinkoje smile.gif Tai dabar laikau ant palanges, saules cia minimaliai buna, ypac tokiomis dienomis, veliau nuimsiu nuo palanges ir paliksiu kambaryje kur bus sviesos, bet jokiu tiesioginiu saules spinduliu, pvz ant spintos ar dar kur nors.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasucci: 23 kovo 2010 - 10:10
Aš laikau ant šaldytuvo, virš jo yra ventiliacinė anga, o saulutė jo niekaip nepasiekia smile.gif

Turite paskambinti į Avsistą ir paklausti, ar turi jie atstovybę jūsų mieste.
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 03 22, 11:03)
Dėl šarmo:

Labai normaliomis kainomis ir aptarnavimu paslaugas teikia "Avsista"  4u.gif
Papildyta:
Galima naudoti maistinius dažus, o jei norite tikrai natūralaus ir ekologiško muilo dažykite augalinias dažais: ciberžole, kava, cinamonu, arbatų nuovirus vietoj vandens, šaltalankių aliejų ir t.t
Papildyta:
Aš asmeniškai gaminu virtuvėje, man ten nei blogo kvapo yra nei ką... šiek tiek atsiranda toks specifinis, bet man jis netrukdo, kai baigiu muilo gamybą, praveriu šiek tiek langą, kad pravėdintų dar turiu oro valytuvą, kuris kvapus surenka ir viskas. Muilas dažniausiai gaminamas su 5-10 proc. pariebinimu ir po 4-6 sav. brandinimo, teoriškai ph neturėtų viršyti 10, bet kad įsitikinti, toje pačioje įmonėje, kur parduodamas šarmas, galima įsigyti lakmuso lapelių ph matavimui ir išmatuoti.

muila su pH 10 jau galima naudoti?
Mes matavom parduotuvinio muilo pH, tai rode, kad net truputi rugstinis g.gif
Atsakyti
Sveikos muilo gamintojos bigsmile.gif
Gal jus zinote kuris sarmas geresnis: skystas ar miltelinis?
Atsakyti
QUOTE(neriiinga @ 2010 03 23, 17:43)
Sveikos muilo gamintojos  bigsmile.gif
Gal jus zinote kuris sarmas geresnis: skystas ar miltelinis?

jeigu zinai to skysto koncentracija, tai tas pats.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 03 23, 22:28)
jeigu zinai to skysto koncentracija, tai tas pats.

O koks natrio šarmas geresnis pradedančiajam? ax.gif
Atsakyti