Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Sveikos, merginos 4u.gif
Na, pagaliau ir aš vakar padariau muiliuką iš muilo bazės ir EA. Bet matyt kvapus kažkaip negerai suderinau - kaip jis man smirdi doh.gif Nors gi prieš pildama tuos aliejus ir uosščiau.... (Pyliau pačiulio, pušų ir eukalipto aliejus. Tiesa, eukalipto buvo ne EA, o aromatinis ir dar dėjau stambiai maltos paprikos - norėjau tokio vyriško muilo savo vyrui ax.gif ) Visa laimė, kad nusiprausus juo ta smarvė gan greitai nugaruoja ir pasilieka jau visai neblogas kvapas... Nu bet vis tiek kažkaip nesijaučiu labai patenkinta tuo savo pirmuoju gaminiu verysad.gif Reiks kitą kartą neeksperimentuoti, o pagal kokį nors receptą daryti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirameki: 08 lapkričio 2010 - 09:10
QUOTE(Kirameki @ 2010 11 08, 09:08)
Pyliau pačiulio, pušų ir eukalipto aliejus. Tiesa, eukalipto buvo ne EA, o aromatinis ir dar dėjau stambiai maltos paprikos  - norėjau tokio vyriško muilo savo vyrui ax.gif


o jaij, jei mano vyras taip "kvepėtų" išsiskirčiau su juo, nes tokios smarvelės savo lovoje niekaip neištvęrčiau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 11 08, 11:33)
o jaij, jei mano vyras taip "kvepėtų" išsiskirčiau su juo, nes tokios smarvelės savo lovoje niekaip neištvęrčiau  ax.gif .

Vadinasi labai geras mano muilas - atbaidys man visas konkurentes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Nekantruolė @ 2010 11 04, 13:13)
Bandau paivairinti temute.

Mano muiliukas su roziu ziedlapiais, kvepianris arnikos, roziu ir ylang-ylang eterinais aliejais


Laaabai super spalvytes wub.gif
(Tik ziedlapiu as nebuciau dejus smile.gif )


QUOTE(Kirameki @ 2010 11 08, 08:08)
Sveikos, merginos 4u.gif
Na, pagaliau ir aš vakar padariau muiliuką iš muilo bazės ir EA.

nu, svarbu jis naudoja biggrin.gif
su pirmu gaminiu 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, sian pasigaminau muiliukus lotuliukas.gif gaminau is vaikisko muilo "bobas", geras muilas, nedulka ir smarves kaip ir nebuvo, toks mano nosiai malonus kvapas ax.gif
tai va daraiu su kava ir su sokoladu ir dar su kakava, db stingsta tikiuosi bus imanoma naudoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dapkunaite @ 2010 11 08, 17:43)
sveikutes, sian pasigaminau muiliukus lotuliukas.gif gaminau is vaikisko muilo "bobas", geras muilas, nedulka ir smarves kaip ir nebuvo, toks mano nosiai malonus kvapas ax.gif
tai va daraiu su kava ir su sokoladu ir dar su kakava, db stingsta tikiuosi bus imanoma naudoti 4u.gif

nuotraukeliu taip pat lausim ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2010 11 05, 17:20)
niekaip negaliu išsiaiškinti, ką reiškia, tiksliau ką nusako Soap Calc lentelėje esantys Iodine ir INS??? Gal galėtumėt pagelbėti?????


Iodine - muilo kietumas (kuo mazesnis skaicius-tuo kietesnis muilas). Pagal mano bandymus daryti 50-60 gavosi kieti, o viena dariau netoli 70, tai toks greitai susinaudojantis gavosi)
INS kas per daiktas nezinau, zinau tik tiek, kad jis turi buti apie 160.
Sat: unsat ratio stengiuosi kad butu 40:60 (skaiciau siame forume)
Atsakyti
QUOTE(vilvita @ 2010 11 09, 12:58)
INS kas per daiktas nezinau

Iodine and SAP
Atsakyti
QUOTE(vilvita @ 2010 11 09, 15:58)
Iodine - muilo kietumas (kuo mazesnis skaicius-tuo kietesnis muilas). Pagal mano bandymus daryti 50-60 gavosi kieti, o viena dariau netoli 70, tai toks greitai susinaudojantis gavosi)
INS kas per daiktas nezinau, zinau tik tiek, kad jis turi buti apie 160.
Sat: unsat ratio stengiuosi kad butu 40:60 (skaiciau siame forume)


AČIŪŪŪŪ smile.gif
Atsakyti
Sveikos dar kartą.
Pasidariau muiliukų iš skaidrios bazės dovanoms. Tai kol stingo - nieko, o paskui aprasojo jie g.gif Ir va jau kelios dienos stovi tokie apsiverkę. Kodėl taip nutiko ir ką man daryt dabar su jais? g.gif
Atsakyti
Vat aš pasiskųst ateinu biggrin.gif Žodžiu vakar užsikepiau tų vonios bombų pasidaryt. Kaip tariau taip padariau-susipirkau visko ko reikia. Sumasčiau, kad bus labai jau gerai jei pridėsiu į bumbulus smulkiai tarkuotos citrinos, laimo ir apelsino žievelės, ir dar mėtų. Viskas šviežia-ne džiovinta. Sugrūdau smulkiai viską , dar jūros druskos įdėjau stambios tokios, pagrūdau tą druską, kad smulkesnė gautųsi, bet nelabai susmulkėjo, bet pamaniau, kad tiks ir taip g.gif Žodžiu kvapas nerealus gavosi-kaip kokio mojito kokteilio wub.gif Taip ir mačiau kaip nardau tarp tų burbulų visa apsipatenkinus.. Sumaišiau bliūde sodą, citrinos rūgstį ir krakmolo, tada sudėjau tą druską su mėtom ir žievelėm, įpyliau du gerus šaukštus aliejaus, dar kelis lašus eterinio-viską suminkiau, bet pagal mane ta masė per drėgna gavosi-labai jau gerai minkėsi ir kai bandžiau dėt į burbulą tai lipo lauk viskas.. kažkaip pagalvojau, kad čia dėl to, kad mėtos ir žievelės šviežios ir nuo jų drėgmės ėmė reaguot ta soda su rūgštim. Tada sugalvojau pusę masės su fenu padžiovint o kitą pusę į orkaitę. Po padžiovinimo jau nebešnypštė tas mišinys ir gerai į formas susigrūdo, tik vat matyt per sausas pasidarė, nes kai tik pabandydavau išimt tos dvi dalys bumbulo vis atsiskirdavo doh.gif Dėjau dar aliejaus, paskui vandens, ir vėl aliejaus ir tas mišinys vis tiek man vis sausėjo ir kažkoks byrantis darėsi. Po gero pusdienio vargo padariau aš tuos bumbulus ir padėjau džiūt-nu ir ką-visi arba sutrupėjo arba per tą susjungimą atsiskyrė gun_rifle.gif Och kaip siutas paėmė. Įdomu ką dariau ne taip? Ar čia ta druska kalta, nes daug kas nededa jos į bumbulus? Ar galima bandyt tuos sutrupėjusius bumbulus vėl drėkint ir iš naujo į formas grūst?
Atsakyti
Sveikos muilininkės biggrin.gif Norėjau paklaust, ar darant muiliukus iš vaikiško muilo įmanoma panaikint jo savotišką kvapą ar nelabai? Muilą pirkau kaip ir bekvapį, tačiau padarius muiliukus jisai man smirda doh.gif Eterinis aliejus užmuštų tą kvapą?
Atsakyti