Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(kunigunda78 @ 2010 11 04, 15:27)
EA ir gerai laiko

Kvėpinimui jie turi fragrance http://www.aroma-zon.../fragrances.asp

ir tokius "ekstraktus" http://www.aroma-zon...aromatiques.asp - turiu avietę, braškę ir karamelę -visi kvapai tikrai gerai jaučiasi, žinoma, jei lašini kiek reikia.
4u.gif

Kunigunda78, o tu ir siuntiesi is sio tinklapio ea? ar sios firmos ea ir LT galima isigyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 11 04, 15:27)
EA ir gerai laiko

Kvėpinimui jie turi fragrance http://www.aroma-zon.../fragrances.asp

ir tokius "ekstraktus" http://www.aroma-zon...aromatiques.asp - turiu avietę, braškę ir karamelę -visi kvapai tikrai gerai jaučiasi, žinoma, jei lašini kiek reikia.


As dabar is ten muilo ir et.alieju uzsisakiau smile.gif Reikes dar pabandyti kada uzsisakyti fragrance ir ekstraktu, isbandysiu smile.gif ir kvapai skirtingi. Turbut muila su avieciu ar braskiu ekstraktu pauoscius ir suvalgyti norisi bigsmile.gif
Gal gali pasidalinti patirtim, kiek lasini tirpdant ju muila, kuris yra 450 g? Pirmakart darysiu... ax.gif
Ar teko pirkti is ten naturalius dazus muilams?
Atsakyti
Nekantruole thumbup.gif O ten virsutinis sluoksnis kuom dazytas? Moliu?
Atsakyti
Mielos muilo gamintojos, pirkciau keleta muiliuku ir vonios bombu kaledoms dovanu. Pasiulymu lauksiu i az.
Atsakyti
QUOTE(Alionika @ 2010 11 03, 21:13)
Sveikos dar karta. kam reikia knygos galiu atsiusti dar formate DJVu arba galit paziureti stai cia kam neatsidaro per DJVu
http://public.fotki....yga-apie-muila/


....až pilnas.... o aš irgi labai norėčiau šitos knygutės 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
niekaip negaliu išsiaiškinti, ką reiškia, tiksliau ką nusako Soap Calc lentelėje esantys Iodine ir INS??? Gal galėtumėt pagelbėti?????
Atsakyti
sveikutes, man labai idomu pasidare, as ryt bandysiu daryt muila is vaikisko muilo be priemaisu, bet sian dar knyga nusipirkau apie muilo gamyba ir ten daug receptu apie gamyba su tuo naturaliu bespalviu muilu, tai man idomu ar receptai vistiek tinka darant muilus is vaikisko muilo ar tik is to glicerininio bespalvio??
ar isvis vaikiskas netinka??nesuprantu jau susipainiojau, esme ta kad as noriu padaryt is kavos kad butu kaip sveitiklis.. ax.gif
daug puslapiu perskaiciau forumo, bet kuo daugiau skaitau tuo daugiau sukasi viskas, tai kad padekit man doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dapkunaite @ 2010 11 06, 01:01)
sveikutes, man labai idomu pasidare, as ryt bandysiu daryt muila is vaikisko muilo be priemaisu, bet sian dar knyga nusipirkau apie muilo gamyba ir ten daug  receptu apie gamyba su tuo naturaliu bespalviu muilu, tai man idomu ar receptai vistiek tinka  darant muilus is vaikisko muilo ar tik is to glicerininio bespalvio??
ar isvis vaikiskas netinka??nesuprantu jau susipainiojau, esme ta kad as noriu padaryt is kavos kad butu kaip sveitiklis.. ax.gif
daug puslapiu perskaiciau forumo, bet kuo daugiau skaitau tuo daugiau sukasi viskas, tai kad padekit man doh.gif  ax.gif

as pati tik siandien pradejau nagrinet sita reikala, bet kiek issiaiskinau, tai paprastas vaikiskas tinka smile.gif istirpdysi ji su pienu ar vandeniu, pridesi kavos tirsciu, ir kai sustings turesi pylinga mirksiukas.gif

tarp kitko, pasinagrinet kaip viskas vyksta aiskiausia pirmoj muilu temoj, mazdaug nuo vidurio biggrin.gif nes ten visos dar zalios ir paprastus dalykus paprastai aiskina...o cia jau visos pazenge rimtesnes gamybas bando hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(dapkunaite @ 2010 11 06, 02:01)
sveikutes, man labai idomu pasidare, as ryt bandysiu daryt muila is vaikisko muilo be priemaisu, bet sian dar knyga nusipirkau apie muilo gamyba ir ten daug  receptu apie gamyba su tuo naturaliu bespalviu muilu, tai man idomu ar receptai vistiek tinka  darant muilus is vaikisko muilo ar tik is to glicerininio bespalvio??
ar isvis vaikiskas netinka??nesuprantu jau susipainiojau, esme ta kad as noriu padaryt is kavos kad butu kaip sveitiklis.. ax.gif
daug puslapiu perskaiciau forumo, bet kuo daugiau skaitau tuo daugiau sukasi viskas, tai kad padekit man doh.gif  ax.gif

Pirman pabandymui puikiai tiks ir vaikiskas muiliukas, bet jo sudetis ne pati geriausia, cia neperseniai buvo apie tai diekutuota mirksiukas.gif
Bet as ir pati pradejau nuo vaikisko muilo tipdinimo, dariau taip pat su kava, pilingas tai gerulis thumbup.gif
Sekmes pirmuose bandymuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 11 05, 16:24)
Nekantruole thumbup.gif O ten virsutinis sluoksnis kuom dazytas? Moliu?


Taip raudonu moliu dažiau, tik gal jo mažokai įdėjau g.gif , nes spalva tokia daugiau rožinė gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Nekantruolė @ 2010 11 04, 14:37)
4u.gif
  Kunigunda78, o tu ir siuntiesi is sio tinklapio ea? ar sios firmos ea ir LT galima isigyti? blush2.gif


visko iš jų turiu, LT lyg ir buvo šios parduotuvės klonas, bet kainos tokios, kad aleliuja.
Taip pat turiu ir iš aromanatural.lt EA ir iš KN, bet pastaruosius jau tik kūno priežiūrai naudoju, nes per brangūs muilams ax.gif

QUOTE(Chanele @ 2010 11 04, 17:13)
Gal gali pasidalinti patirtim, kiek lasini tirpdant ju muila, kuris yra 450 g? Pirmakart darysiu...  ax.gif
Ar teko pirkti is ten naturalius dazus muilams?


aš esu dariusi tik nedideliais kiekiais muilą, a vrug nepatiks biggrin.gif bet kiek lašų lašinau tai nepasakysiu, nes aš maišiau ea su parfumais tais jų.
čiaČia yra receptukų -tai galima pasižiūrėti kiek maždaug deda
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 11 07, 23:54)
visko iš jų turiu, LT lyg ir buvo šios parduotuvės klonas, bet kainos tokios, kad aleliuja.
Taip pat turiu ir iš aromanatural.lt EA ir iš KN, bet pastaruosius jau tik kūno priežiūrai naudoju, nes per brangūs muilams  ax.gif
aš esu dariusi tik nedideliais kiekiais muilą, a vrug nepatiks  biggrin.gif bet kiek lašų lašinau tai nepasakysiu, nes aš maišiau ea su parfumais tais jų.
čiaČia yra receptukų -tai galima pasižiūrėti kiek maždaug deda


aciu, reikes paziureti 4u.gif
Atsakyti