Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Rastika @ 2010 10 29, 09:56)
na aš dar nespėjau visos temos perkaityti gal dar ir rasiu ką ax.gif

cia beprasmiska ko nors ieskot(labai daug skaityt reikes,kad bent kazkoki patarima rastumet),nes lietuvaites nelinkusios "atskleisti paslapciu" lotuliukas.gif ,kurias lengvai 'atskleidzia' kitatautes,siaip pilnas internetas nuodugniu pamokeliu (nuo a iki z viso gamybos proceso), jei skaitot rusiskai arba angliskai tikrai surasit. Sitoj temoj kaip pastebejau isvis dauguma linkusios tik pult arba protint kaip 'reikia gyvent",zmonisko patarimo naujokui sunku gaut. (ojjjj,tuoj skris pomidorai lotuliukas.gif )
Atsakyti
NaHo čia yra šarmas

viską renkuosi bet bijau viska susipirkusi ne taip padaryti, nes visgi viskas kainuoja doh.gif tai va koki buvau radusi:
300g kokosu aliejaus
400g alyvu aliejaus
300g palmiu aliejaus
144g NaOH
360g vandens (distiliuoto)
gausis kietas, gerai putojantis ir drekinantis muiliukas.

Papildyta:
Kurį iš šitų http://www.faschem.l...h?query=Å”armas šarmų perkate ir niekur kainos neradau
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 10 29, 11:40)
NaHo čia yra šarmas

viską renkuosi bet bijau viska susipirkusi ne taip padaryti, nes visgi viskas kainuoja  doh.gif tai va koki buvau radusi:
300g kokosu aliejaus
400g alyvu aliejaus
300g palmiu aliejaus
144g NaOH
360g vandens (distiliuoto)
gausis kietas, gerai putojantis ir drekinantis muiliukas.




aš panašiai dariau
300g kokosų aliejaus
300g palmių aliejaus
300g rapsų aliejaus
100g kakavos sviesto
145g šarmo
365g vandens
viskas puikiai gavosi, sureagavo, tik dar neišbandžiau nes brandinasi smile.gif

šarmas kainuoja apie 15 lt kilogramas, pirkau Avsistoj Šiaurės miestely, Vilniuje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sylvergirl: 29 spalio 2010 - 10:43
http://www.faschem.l...dex.php?cid=559 (apie 10 lt uz 1kg pakuote pries metus buvo) Pirkit kuo svaresni,isvalyta 99,9 proc. idealiausia butu.
Nusipikt ir "sugadint"nebijokit,nera ten nieko sudetingo. Svarbiausia - pakankanai gerai isstudijuoti teorija,nes gamint su sarmu, tai tikrai ne tas pats kas perlydyti muiliuka. Sarmas - pavojingas reagentas.
Receptas,kuri paraset,normalus,gausis normalus 'ukiskas' (galima kitaip pavadint "seimininkes" biggrin.gif ),jautresnes rankas gali kiek dziovinti.
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 10 29, 11:50)
Receptas,kuri paraset,normalus,gausis normalus 'ukiskas'  (galima kitaip pavadint "seimininkes" biggrin.gif ),jautresnes rankas gali kiek dziovinti.

aš ūkiško nenoriu ir nenoriu kad džiovintu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 10 29, 11:52)
aš ūkiško nenoriu ir nenoriu kad džiovintu  blink.gif

nepergyvenkit,jis ukisku tikrai nesmirdes,tik taip vadinu,nes tik 3 pagrindines sudedamosios,bus sviesus grazus muilas
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 10 29, 12:10)
nepergyvenkit,jis ukisku tikrai nesmirdes,tik taip vadinu,nes tik 3 pagrindines sudedamosios,bus sviesus grazus muilas


ko dėti kad muilas nedžiovintų? didesnį aliejaus perteklių ar kokio sviestmedžio sviesto įmest? smile.gif kiek žinau sviestmedis ne visai sureaguoja, taip?
nesu dar pati bandžiusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 10 29, 12:13)
ko dėti kad muilas nedžiovintų? didesnį aliejaus perteklių ar kokio sviestmedžio sviesto įmest? smile.gif kiek žinau sviestmedis ne visai sureaguoja, taip?
nesu dar pati bandžiusi smile.gif

Jei per daug palmiu ar per daug kokosu,tai tuomet dziovina,galima tiesiog daugiau alyvuogiu idet arba didesni pervirsi padaryt. Bet siaip,kad muilas nedziovintu (jei kalbam apie saltuoju budu gaminta),geriausia jam kuo ilgiau isgulet. Is patirties sakau,kartais gaminu su labai gera sudetim,bet jei muilas neisguli pakankamai ilgai,tai vis tiek dziovina (bent jau man,nes man po dvieju gimdymu ranku oda labai jautri tapo)
Atsakyti
supratau smile.gif bet nuo kokosų ir palmių labai patinka muilo kietumas, geriau ir ilgiau naudojasi smile.gif))
reikia tiesiog atrasti savo bazinį receptą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 10 29, 12:28)
supratau smile.gif bet nuo kokosų ir palmių labai patinka muilo kietumas, geriau ir ilgiau naudojasi smile.gif))
reikia tiesiog atrasti savo bazinį receptą smile.gif

taip,man irgi tas labai patinka,todel as vis tiek dedu ju nemazai,tik leidziu gerai issigulet
Atsakyti
Sveikos merginos.
Sakykit gal kas bande siustis is ebay muilo baze vat tokiahttp://cgi.ebay.co.uk/Organic-SOIL100-Natural-Melt-and-Pour-Soap-Base-500g-/230351544133?pt=UK_Carfts_Candle_SoapMaking_EH&hash=item35a2059f45:, gal kas gali pasakit kaip kokybe?
Atsakyti
Iš kokių aliejų gaminant muilą šaltuoju būdu būtų įmanoma išgauti baltą muilo spalvą?
kokosų aliejus + palmių aliejus + ???
g.gif
Atsakyti