Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Evah @ 2010 10 28, 19:30)
Rastika, ne, tikro šokolado nenaudojau smile.gif) Nors kitą partiją būtinai pabandysiu, turiu kažkur receptą pasidėjusi. Deja, bet nuo tikro šokolado taip gardžiai nekvepės smile.gif

Sylvergirl, aš į alyvuogių aliejaus muilą nieko daugiau nededu išvis, tik extra virgin alyvuogių aliejų, vandenį ir šarmą smile.gif Gaunasi va toks. Nėra jis visiškai baltas, daugiau gal dramblio kaulo spalvos.

ar galetum smulkiau siu triju muiliuku receptuką parasyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Evah @ 2010 10 28, 19:30)
aš į alyvuogių aliejaus muilą nieko daugiau nededu išvis, tik extra virgin alyvuogių aliejų, vandenį ir šarmą smile.gif Gaunasi va toks. Nėra jis visiškai baltas, daugiau gal dramblio kaulo spalvos.

va as niekaip nzn is kur sarmo isigyti, kokia jo kaina? g.gif
Atsakyti
Rastika, žinok, nieko ten blatno. Mano įprastas aliejų miksas smile.gif Tiesiog žalios arbatos muile vandenį pakeičiau stipria žalia arbata, įsmulkinau arbatos lapelių ir pagardinau citrinžolių eteriniu aliejumi. O šokoladinių triufelių muilas tiesiog su pagardintas aromatiniu aliejumi smile.gif

Šarmą man parsiunčia vyras, net nežinau iš kur, iš tiesų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evah: 28 spalio 2010 - 18:37
QUOTE(Evah @ 2010 10 28, 19:34)
Rastika, žinok, nieko ten blatno.

jei nesunku man idomiausia proporcijos blush2.gif
Atsakyti
Rastika, nepykit, bet proporcijų neatskleisiu biggrin.gif Šiokia tokia komercinė paslaptis, visgi. Be to, jos dar tobulinamos. Kiekvienas atranda sau labiausiai tinkantį aliejų derinį smile.gif
Atsakyti
Evah,supratau 4u.gif o kur šarmo įsigyti blush2.gif
kuris variantas merginos jums lengvesnis su šarmu ar lydant muilą????
Atsakyti
Rastika, išlydyti yra lengviau smile.gif Su šarmu dirbti ten jau visai kitas reikalas, ir priemonių daugiau reikia, ir investicijos didesnės, ir saugumo technika visai kita, ir džiovinti muilą reikia 4-8 savaites.
Atsakyti
Mes sarma perkam is situ www.faschem.lt
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2010 10 28, 21:14)
Rastika, išlydyti yra lengviau smile.gif Su šarmu dirbti ten jau visai kitas reikalas, ir priemonių daugiau reikia, ir investicijos didesnės, ir saugumo technika visai kita, ir džiovinti muilą reikia 4-8 savaites.

didelis ačiū, reikės pradžiai bandyti lydyti muiliuką ir žiūrėti kas gausis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2010 10 28, 20:14)
Rastika, išlydyti yra lengviau smile.gif Su šarmu dirbti ten jau visai kitas reikalas, ir priemonių daugiau reikia, ir investicijos didesnės, ir saugumo technika visai kita, ir džiovinti muilą reikia 4-8 savaites.


Kaip pažiūrėsi ax.gif
man atrodo, kad jei jau investuoji pinigus tai geriau į tikro muilo gamybą ar bent jau bazes, nes tie muilų perlydimai -tai kažkoks pinigų išmetimas į balą - sudėtys tų muilų baisios, sunkiai tirpsta net ir su vandeniu, reikia labai daug kvapo, nes jie dvokia ir pan.
Aš asmeniškai vieną kartą pabandžiau ir žinau, kad nė už ką antrą kartą nekartočiau perlydimo -NIEKADA schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 10 29, 08:46)
Kaip pažiūrėsi  ax.gif
man atrodo, kad jei jau investuoji pinigus tai geriau į tikro muilo gamybą ar bent jau bazes, nes tie muilų perlydimai -tai kažkoks pinigų išmetimas į balą - sudėtys tų muilų baisios, sunkiai tirpsta net ir su vandeniu, reikia labai daug kvapo, nes jie dvokia ir pan.
Aš asmeniškai vieną kartą pabandžiau ir žinau, kad nė už ką antrą kartą nekartočiau perlydimo -NIEKADA  schmoll.gif

bet va perlydimo procesu daug radau o su šarmu tai tik vieną g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 10 29, 08:18)
bet va perlydimo procesu daug radau o su šarmu tai tik vieną g.gif

blink.gif nesupratau, nėra receptų kai padaryti muilus su šarmu?
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 10 29, 09:42)
blink.gif nesupratau, nėra receptų kai padaryti muilus su šarmu?

na aš dar nespėjau visos temos perkaityti gal dar ir rasiu ką ax.gif
Atsakyti