Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Sylvergirl @ 2010 10 26, 11:05)
klausimas:
norint pagaminti 1 kg muilo,reikia naudoti 1 kg aliejų? tačiau dar prisideda vanduo ir šarmas. tai tas 1 kg muilas gaunasi jau išdžiūvęs? o jei gausis išdžiūvęs daugiau nei 1 kg, ar galima įtarti kad kažkas ne iki galo sureagavo??
gamybos procese viskas gerai gavosi - ir pėdsako konsistencija ir stingimas per 24 val, viskas OK. Bet svoris gerokai didesnis smile.gif

Kol bres - vanduo isgaruos ir svoris gris prie to ~1 kg. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(monceee123 @ 2010 10 25, 20:19)
Sveikutės

norėčiau ir aš prisijungti prie muilininkių klubo smile.gif ... Pati neperseniausiai pradėjau gamint muiliukus (perlydant muila,nes su šarmu dar bijau :S) ir vonios bombas... Pradžiai norėčiau jūsų paklausti, gal žinote, kur galima nebrangiai nusipirkti maistinių dažų? Nes vonios bombas darant su žele labai jau blanki ta spalva gaunasi... :S

na ir nereikai tu ryskiu spalvų, viena karta buvai paersistengus su dazais, tai vanduo paskui buvo net nudazytas, geriau naturaliau viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2010 10 18, 14:48)
Sveikos  4u.gif
Bandziau skaityti visas temeles nuo pacios pirmosios doh.gif  ir jau visai cia man viskas susimaise  unsure.gif
Noreciau pabandyti pasidaryti savo muiliuku, jei grazus gautusi, gal artimiesiems kaledoms prie dovanu prideciau... Norejau pabandyti is to pigaus muilo APTA bet as jo niekur nerandu  verysad.gif  gal kazka kito pigaus parekomenduotumete is ko eitu pigiai padaryti, idejus ivairiu priedu?  4u.gif
Nes su brangiais muiliukais nesinoretu eksperimentuoti  blush2.gif

Laba,

aš perkau IKI parduotuvėj rusiška muila , tik gaila pavadinimo neatsimenu, bet jis baltas ir moteriškė su vaiku nupiešta, o pavadinimas kažkas panašaus i Dosja. Gal pagelbės ši info ax.gif o tirpsta jis labai puikiai, bent jau man...
Atsakyti
Iš kur jūs merginos perkate eterinius aliejus? biggrin.gif
Atsakyti
ankščiau pirkau iš Naujosios Barmunes, nes pigiau, bet kiek teko paskaityt atsiliepimų ir išbandyti, tai nelabai kokie tie aliejai smile.gif
tai dabar perku iš love-eco, kokybe patenkinta, labai kvapnūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 10 28, 15:06)
ankščiau pirkau iš Naujosios Barmunes, nes pigiau, bet kiek teko paskaityt atsiliepimų ir išbandyti, tai nelabai kokie tie aliejai smile.gif
tai dabar perku iš love-eco, kokybe patenkinta, labai kvapnūs smile.gif

o ten užsisakai ir paštu atsiunčia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 10 28, 15:09)
o ten užsisakai ir paštu atsiunčia? g.gif


vilniuje galima atsiimti smile.gif o į kitus miestus paštu.
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 10 28, 18:16)
vilniuje galima atsiimti smile.gif o į kitus miestus paštu.

jasna reikes pasidometi nes ne vilniete esu
Atsakyti
Mano trys nauji muilai smile.gif

100proc. alyvuogių aliejaus, citrinžolių su žalia arbata ir šokoladinių triufelių.
user posted image
Atsakyti
Evah,
vau kaip gražu ar tikrą šokoladą naudojai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rastika: 28 spalio 2010 - 18:27
QUOTE(Evah @ 2010 10 28, 19:16)
Mano trys nauji muilai smile.gif

100proc. alyvuogių aliejaus, citrinžolių su žalia arbata ir šokoladinių triufelių.




wow smile.gif
kaip iš alyvuogių aliejaus išgauti tokią baltą spalvą?
aš kai bandžiau tai gavosi gelsva, turbūt dar ir nuo bičių vaško. ir apskritai, iš kokių aliejų išeina balta muilo spalva? g.gif nes dariau ir iš kitų aliejų, tai gavosi geltona, nos jokių dažų nedėjau.. tiesa, jis dar brandinasi, gal dar pabaltuos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sylvergirl: 28 spalio 2010 - 18:29
Rastika, ne, tikro šokolado nenaudojau smile.gif) Nors kitą partiją būtinai pabandysiu, turiu kažkur receptą pasidėjusi. Deja, bet nuo tikro šokolado taip gardžiai nekvepės smile.gif

Sylvergirl, aš į alyvuogių aliejaus muilą nieko daugiau nededu išvis, tik extra virgin alyvuogių aliejų, vandenį ir šarmą smile.gif Gaunasi va toks. Nėra jis visiškai baltas, daugiau gal dramblio kaulo spalvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evah: 28 spalio 2010 - 18:31