Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Kristalė* @ 2010 10 14, 17:37)
gal turit kuriu receptuku su muilo baze, kiek ir ko deti? bijau padauginti alieju,ir dar plius visokie priedai, paskui dar nesustinks blush2.gif

jei tinka prancuzu kalba
http://www.aroma-zon...onM&P_clear.asp
http://www.aroma-zon...onM&P_blanc.asp
http://www.aroma-zon...mp;P_chevre.asp
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Bandziau skaityti visas temeles nuo pacios pirmosios doh.gif ir jau visai cia man viskas susimaise unsure.gif
Noreciau pabandyti pasidaryti savo muiliuku, jei grazus gautusi, gal artimiesiems kaledoms prie dovanu prideciau... Norejau pabandyti is to pigaus muilo APTA bet as jo niekur nerandu verysad.gif gal kazka kito pigaus parekomenduotumete is ko eitu pigiai padaryti, idejus ivairiu priedu? 4u.gif
Nes su brangiais muiliukais nesinoretu eksperimentuoti blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif aš norėčiau įsiterpti su tokiu klausimu...draugės paprašyta klausiu: kur galima Vilniuje įsigyti glicerino muilo? ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes:)
Gal patarsite kur vilniuje yra muilo tinkancio lydimui ? Ir dar kur jus perkate muilo baze? help.gif smile.gif Bandziau rasti forumuose bet niekur neradau atsakymu:verysad: Buciau labai dekinga:4u:
Atsakyti
QUOTE(Alionika @ 2010 10 18, 21:01)
Sveikutes:)
Gal patarsite kur vilniuje yra muilo tinkancio lydimui ? Ir dar kur jus perkate muilo baze? help.gif  smile.gif Bandziau rasti forumuose bet niekur neradau atsakymu:verysad: Buciau labai dekinga:4u:



aš bandžiau šią muilo bazę
labai lengva su ja dirbti. patiko smile.gif
Atsakyti
Sylvergirl labai aciu 4u.gif
Papildyta:
Dar norejau komentaru zinanciu... ax.gif Nusipirkau vakar vaikisko muilo perlydimui ir noreciau suzinot apie sudeti ar geras jis ar toks pat kaip ir visi niekuo ne geresnis? blink.gif Nes as tiesiog neturiu kolkas galimybes padariti normalu muiliuku verysad.gif
Sudetys:Sodium Cocoate,Sodium Palmate,Aqua,Titanium Dioxide,Citric Acid,Glycerin,Mink oil,Triethanolamine,Diathhylene Glycol,PEG-9,Disodium EDTA,Cellulose Gum,Benzonic Acid, Sodium Chloride.
Atsakyti
Nieko gero, sakyčiau... Nors aš čia dar tik naujokė šituos reikaluos ir pati nelabai gaudaus, bet va radau internete lentelę su "blogais" kosmetikos ingredientais. Taviškių joje irgi yra..

SODIUM LAURYL SULFATE (SLS/SLES)
*LAURETHs and
CETEARETHs and* PEGs
*DEA/ TEA (TRIETHANOLAMINE)
PROPYLENE GLYCOL
*PHTHALATES
TALC (talcum powder)
MINERAL OIL/ PETROLATUM
GLYCERIN Unless air humidity is over 65%, glycerin pulls moisture from deeper skin layers to the surface, drying basal layers so cells don’t mature properly & age faster.
FRAGRANCE (undefined mixtures)
BENZOIC ACID OR BENZYL
FD&C RED 40
SODIUM FLUORIDE
PARABENS
Atsakyti
Aciu labai 4u.gif 4u.gif ir cia vaiku muilas, kosmaras ... verysad.gif
Papildyta:
Dar turiu Ringuvos muila "Kidg"aciu dievui kad nenaudojom nors kai pirkom pasirode kad visai neblogas o sudetys tokia:Sodium,Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Parfum, Glycerin, Lanolin, Titanium Dioxide, Tetrasodium Etidronate, Sodium Chloride
O parasita kad padaritas is naturaliu zaliavu... sad.gif
Atsakyti
Galbūt kažkuriai reikia natrio šarmo maždaug 50 gramų (+-20gramų). Galėčiau padovanoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2010 10 18, 15:48)
Sveikos  4u.gif
Bandziau skaityti visas temeles nuo pacios pirmosios doh.gif  ir jau visai cia man viskas susimaise  unsure.gif
Noreciau pabandyti pasidaryti savo muiliuku, jei grazus gautusi, gal artimiesiems kaledoms prie dovanu prideciau... Norejau pabandyti is to pigaus muilo APTA bet as jo niekur nerandu  verysad.gif  gal kazka kito pigaus parekomenduotumete is ko eitu pigiai padaryti, idejus ivairiu priedu?  4u.gif
Nes su brangiais muiliukais nesinoretu eksperimentuoti  blush2.gif


Labas, pabandyk nusipirkti staiu cia muilo bazes. ji gana nebrangi, gali viena skaidria, kita matine paimti ir eksperimentuoti smile.gif

http://www.ornamenta...l-products.html smile.gif
Atsakyti
Sveikutės

norėčiau ir aš prisijungti prie muilininkių klubo smile.gif ... Pati neperseniausiai pradėjau gamint muiliukus (perlydant muila,nes su šarmu dar bijau :S) ir vonios bombas... Pradžiai norėčiau jūsų paklausti, gal žinote, kur galima nebrangiai nusipirkti maistinių dažų? Nes vonios bombas darant su žele labai jau blanki ta spalva gaunasi... :S
Atsakyti
klausimas:
norint pagaminti 1 kg muilo,reikia naudoti 1 kg aliejų? tačiau dar prisideda vanduo ir šarmas. tai tas 1 kg muilas gaunasi jau išdžiūvęs? o jei gausis išdžiūvęs daugiau nei 1 kg, ar galima įtarti kad kažkas ne iki galo sureagavo??
gamybos procese viskas gerai gavosi - ir pėdsako konsistencija ir stingimas per 24 val, viskas OK. Bet svoris gerokai didesnis smile.gif
Atsakyti