Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

ačiuks, gal dar pametėtumėt idėjų, kur įsigyt tokių plastikinių aukštų indų??? Nepykit, kad klausinėju. Pažadu rezultatą parodyti blush2.gif
Atsakyti
"Indija"
user posted image
Sudėtis: kokosų, palmių, alyvuogių, abrikosų kauliukų, jojobos, vynuogių kauliukų aliejai; kakavos sviestas; juodasis molis; kinrožių žiedlapių ir erškėčių vaisių nuoviras; ylang ylang ir sandalmedžio eteriniai aliejai.
"Ramunėlių"
user posted image
Sudėtis: saponifikuoti alyvuogių, kokosų, palmių, vynuogių kauliukų aliejai; kakavos sviestas, natūralus bičių vaškasdžiovintų paprastųjų chlorelių milteliai, smulkinti ramunėlių žiedai, ramunėlių žiedų nuoviras. Pagaminimo būdas: šaltasis.
Papildyta:
QUOTE(Ugniux @ 2010 10 13, 17:23)
ačiuks, gal dar pametėtumėt idėjų, kur įsigyt tokių plastikinių aukštų indų??? Nepykit, kad klausinėju. Pažadu rezultatą parodyti  blush2.gif

Labai auksto ir nereikia (na nebent maisysi sarma kilogramais biggrin.gif),pirkau maisto prekiu parduotuvej paprasta,maisto produktams skirta, kokiu 25 cm aukscio. Aisku galima pirkti spec. chemiku parduotuveje,"normalu",tiems dalykams skirta inda. Bet mane kol kas ir tas tenkina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara gimusi: 13 spalio 2010 - 16:34
bet ten buvo parašyta, kad atsparus aukštai temperatūrai??
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2010 10 13, 17:41)
bet ten buvo parašyta, kad atsparus aukštai temperatūrai??

ant dugno visada parasyta kiek karscio atlaiko
Atsakyti
Fantastika wub.gif thumbup.gif

Aš čia prisižiūrėjus ir prisiskaičius irgi susigundžiau. Bet pradžiai kažkaip pagalvojau, kad nevirsiu dar to šarmo - užsisakiau muilo bazės iš kunigundos nurodyto puslapio rolleyes.gif Dabar laukiu siuntinio ir gaminsiu bigsmile.gif Tik dar norėjau pasitikslinti, ar gerai supratau eigą ax.gif Bazę ištirpinti, supilti eterinius aliejus ar kokius kitus priedus kokių noriu, išmaišyti ir išpilstyti. Taip? blush2.gif O paskui po kiek laiko jau galima pjaustyti? Ir po kiek laiko galima naudotis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2010 10 13, 18:10)
supilti eterinius aliejus ar kokius kitus priedus kokių noriu, išmaišyti ir išpilstyti. Taip? 

eterinius aliejus zinau ir as , kad galima
o koius priedus dar galima deti baze ax.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 10 13, 17:36)
"Indija"

"Ramunėlių"


gal cia jusu virtu muiliukai wub.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2010 10 13, 19:54)
eterinius aliejus zinau ir as , kad galima
o koius priedus dar galima deti baze ax.gif ?

na, aš turėjau omeny kokius nors kavos tirščius ar pan....
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2010 10 13, 20:21)
na, aš turėjau omeny kokius nors kavos tirščius ar pan....

na as tai i baze nedaciau kavos tisciu ax.gif , na cia tik mano tokia nuomone, sakau gal dar ka idomaus galima sumaisyti bigsmile.gif , gal kas daret?
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2010 10 14, 06:54)
na as tai i baze nedaciau kavos tisciu ax.gif , na cia tik mano tokia nuomone, sakau gal dar ka idomaus galima sumaisyti  bigsmile.gif , gal kas daret?

o kodėl ne? galima dėti tirsčius ir kitokius "skrabinimo elementus", galima dėti medaus, miltelius, aliejų ir t.t.
Atsakyti
gal turit kuriu receptuku su muilo baze, kiek ir ko deti? bijau padauginti alieju,ir dar plius visokie priedai, paskui dar nesustinks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalė*: 14 spalio 2010 - 17:38
Gal žinot kur galima atiduoti natrio šarmą granulėmis (jo ten nedaug, gal 50 gramų)? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2010 10 14, 18:37)
gal turit kuriu receptuku su muilo baze, kiek ir ko deti? bijau padauginti alieju,ir dar plius visokie priedai, paskui dar nesustinks blush2.gif



kai dariau muilą iš bazės, receptų buvau radusi čia
Atsakyti