Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Ugniux @ 2010 09 28, 12:26)
sveikutės,

norėjau paklausti, kaip ten su tuo šarmu??? Noriu nusipirkti iš avsistos, bet žiūriu (kad ten kaip suprantu) įvairios koncentracijos yra. Ar aš kažko nesupratau??? Labai prašau paaiškinti, nes visų temų tikrai neturiu kada skaityt, o pirmam psl neradau tokios info...


pirkit ne tirpala, o NaOH sausa (granulemis). Tuomet reiks pasidaryt paciai tirpala, apsiskaiciavus kiek gramu NaOH tenka jusu maisomiems aliejams (tam kiekvienas aliejus turi saponifikacijos indeksa). Paskui teliks issiskaiciuot vandeni. (Jei turite muilo gaminimo knygele, pradzioj paaiskinta kaip apskaiciuot NaOH. Ir gaminant NaOH tirpala granules berkit i vandeni, tik ne atvirksciai! ) Jei rankom skaiciuot sudetinga, pabandykit pasinaudot programa www.soapcalc.net
Atsakyti
oi, kaip išsamiai, kaip ačiūūūūūū, super . Gaila, tik kad knygos neturiu...
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2010 09 28, 14:00)
oi, kaip išsamiai, kaip ačiūūūūūū, super . Gaila, tik kad knygos neturiu...

Granuliu 'svarumas" irgi skiriasi,imkit kiek imanoma 'svaresni',t.y. kad kuo maziau priemaisu butu.
Atsakyti
mergaitės, kuri geresnė knyga???

https://www.level.lt...o-muilo-gamyba/
ar ši??
http://www.mintis.or...receptai-idejos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniux: 28 rugsėjo 2010 - 13:28
jei nori gamintis muilus iš šarmo ir aliejaus - rinkis antraja knyga, jei nori perlydyti gatavus muilus - rinkis pirmaja mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū, žinosiu. Mane domina muiliukai iš šarmo wink.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš ko gero irgi "užsikrėsiu" muiliukų liga. Perskaičiau tik pirmąją temelę, tačiau norėjau paklausti gal kuri išbandėte muiliuko formelę išgauti konditerinio švirkšto pagalba? ax.gif

Pas mamą mačiau tokį seną nenaudojamą - galvoju, gal jį galima pritaikyti muiliukų gamyboj? bigsmile.gif

Atsakyti
Mano vakarykščiai, šiandieniniai gaminiai smile.gif


Muilas, kvepiantis kava... ax.gif

user posted image


Kava ir mėtom kvepiančios figūrėlės voniai blush2.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2010 10 09, 17:41)
Mano vakarykščiai, šiandieniniai gaminiai smile.gif
Muilas, kvepiantis kava...  ax.gif

Kava ir mėtom kvepiančios figūrėlės voniai  blush2.gif


gaminai iš šarmo ar perlydei muilus ? rolleyes.gif tas su kava pasakiškai atrodo blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2010 10 09, 18:30)
gaminai iš šarmo ar perlydei muilus ? rolleyes.gif  tas su kava pasakiškai atrodo blush2.gif  wub.gif


Muiliukas perlydytas. Aš baisiai "atsilikusi" - apie muiliukus skaitinėti pradėjau tik šią savaitę, tad man dar daug mokytis reikia, daug visokių klausimų kyla. Tad skaitau kol kas jau buvusias temas.
Atsakyti
laba, mergaitės,

pasakykit, ar galiu šarmą su vandeniu maišyti stiklainyje??? Ar būtinai reikia plastikinio indo???? Kokius jūs indus naudojate???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniux: 13 spalio 2010 - 15:30
QUOTE(Ugniux @ 2010 10 13, 16:29)
laba, mergaitės,

pasakykit, ar galiu šarmą su vandeniu maišyti stiklainyje??? Ar būtinai reikia plastikinio indo???? Kokius jūs indus naudojate???

As nerizikuociau stiklainyje maisyt (nors cia aisku kiekvieno pasirinkimas), o jei kur itrukes? Kaip sprogs kaip isbegs visas sarmas ant koju (o jei ir ne tik ant ju?). Ir siaip stikliniu dalyku visokiu prisibijau,kai reik koki verdanti vandeni pilt. as sarma uzmaisineju plastikinam,kuris atlaiko virs 100 laipsniu temperatura. 4u.gif
Atsakyti