Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(kunigunda78 @ 2010 08 28, 19:16)
nusipirk glicerino ir pabandyk skirtingais kiekais ji panaudoti produkte, o tada pamatysi  mirksiukas.gif

Esu bandžius, tiesa ne tokiems produktams. Naudojau visada išskirtinai dėl savybės drėkinti. Dideliais kiekiais taip pat. Visiškai visada drėkindavo. Tik nuo per didelio kiekio mano "produktas" tapdavo "per sunkus", o ne per sausas. Kažkaip mažai logikos matau pareiškime, kad nuo kiekio tos medžiagos savybės keistųsi - užpilk stiklinę vandens, bus šlapia, kibirą - sausa biggrin.gif .
Nemanau, kad tos savybės keičias, tiesiog kai nepataikai su kiekiais ir produktas gaunas tiesiog netinkamas. Nuo visumos. Kava su šaukštuku cukraus ar su pusė puodelio cukraus. Vienu atveju norėsis išpilt. Bet ne cukrus čia pasikeitė.

ėjau pro šalį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 05 rugsėjo 2010 - 22:14
QUOTE(Ievulyte @ 2010 08 30, 16:15)
4u.gif
is 2 alieju muilo nepadarysi, bet ipylus i tuos aliejus sarmo, jau gaunasi muiliukas. Beje, muila galima pagaminti ir is 1 aliejaus, tik , zinoma velgi reikia sarmo. Sarmo sudetyje neraso, nes jis buna jau sureagaves  mirksiukas.gif

o tai net vandens nereikia? Cia tavo reikalas, bet man tokia sudetis butu rimtas pagrindas jo neimti


smile.gif+2010 09 05, 22:11-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 05, 22:11)
ėjau pro šalį...


Tai gal kita karta uzeik ir pasiskaityk kokius mokslinius tyrimus apie glicerino kieki ir jo savybes, tai, kad tau dideli kiekiai tiko, tai isimtis, nes taisykle, deja, yra kitokia, ir daug kas yra isitikines tuo savo kailiu.
Beje, rimti gamintojai, kurie prekiauja naturalios kilmes glicerinu, ar jo pagrindu sudarytais ekstraktais ir pan. visada nurodo naudotinus konkretiems produktams procentus ir pabrezia, kad didesnis kiekis gali sausinti oda tongue.gif

Vienas dalykas dalintis patirtimi, o visai kita - neigti faktus ax.gif
Atsakyti
tai zinoma, kad nepilna (klaidinga ir klaidinanti) sudetis, jei tik aliejai surasyti.

glicerinas traukia dregme. manau, del sios savybes didelis jo kiekis gali sausinti oda (jei neuzteka dregmes ore, produkte, jis ja pradeda traukti is odos.

Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 09 06, 21:39)
o tai net vandens nereikia? Cia tavo reikalas, bet man tokia sudetis butu rimtas pagrindas jo neimti
Tai gal kita karta uzeik ir pasiskaityk kokius mokslinius tyrimus apie glicerino kieki ir jo savybes, tai, kad tau dideli kiekiai tiko, tai isimtis, nes taisykle, deja, yra kitokia, ir daug kas yra isitikines tuo savo kailiu.
Beje, rimti gamintojai, kurie prekiauja naturalios kilmes glicerinu, ar jo pagrindu sudarytais ekstraktais ir pan. visada nurodo naudotinus konkretiems produktams procentus ir pabrezia, kad didesnis kiekis gali sausinti oda  tongue.gif

Vienas dalykas dalintis patirtimi, o visai kita - neigti faktus  ax.gif


zinoma, kad reikia vandens,keistas klausimas, juk sarmas i riebalus ne granulemis pilamas, o istirpintas butent vandenyje biggrin.gif
Atsakyti
Siek tiek pastebejimu gaminant muila.
Viena partija bandziau su burokeliu sultim (vietoj vandens), nusivyliau. Galvojau gausis kazkokia spalva link raudonos, bent jau ruzava. O gavosi vos ne balta blink.gif .
O su ozkos pienu gavosi ryskiai oranzinis muilas bigsmile.gif . Nu niekaip man su tom spalvom nesiseka doh.gif . Geltona, oranzine ir ruda. Gal zinot kaip ten su rausvom spalvom? (Tik be dazu)
Jei turesiu kantrybes, tai pabandysiu i atvesinta (su vandeniu sumaisyta) sarma, deti sultis arba piena.
Ir dar, ar teisingai supratau: pagal ta lentele reikia deti +5% alieju, kad gautusi svelnesnis muilas?
Atsakyti
QUOTE(vilvita @ 2010 09 21, 12:07)
Siek tiek pastebejimu gaminant muila.
Viena partija bandziau su burokeliu sultim (vietoj vandens), nusivyliau. Galvojau gausis kazkokia spalva link raudonos, bent jau ruzava. O gavosi vos ne balta  blink.gif .
O su ozkos pienu gavosi ryskiai oranzinis muilas  bigsmile.gif . Nu niekaip man su tom spalvom nesiseka  doh.gif . Geltona, oranzine ir ruda. Gal zinot kaip ten su rausvom spalvom? (Tik be dazu)
Jei turesiu kantrybes, tai pabandysiu i atvesinta (su vandeniu sumaisyta) sarma, deti sultis arba piena.
Ir dar, ar teisingai supratau: pagal ta lentele reikia deti +5% alieju, kad gautusi svelnesnis muilas?

Kai išbandysi su sultim arba pienu parašyk kaip gavosi 4u.gif
Pagal knygą reikia dėti 5% daugiau aliejų, nuo visos jų masės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 25 rugsėjo 2010 - 11:59
QUOTE(vilvita @ 2010 09 21, 12:07)
Siek tiek pastebejimu gaminant muila.
Viena partija bandziau su burokeliu sultim (vietoj vandens), nusivyliau. Galvojau gausis kazkokia spalva link raudonos, bent jau ruzava. O gavosi vos ne balta  blink.gif .
O su ozkos pienu gavosi ryskiai oranzinis muilas  bigsmile.gif . Nu niekaip man su tom spalvom nesiseka  doh.gif . Geltona, oranzine ir ruda. Gal zinot kaip ten su rausvom spalvom? (Tik be dazu)
Jei turesiu kantrybes, tai pabandysiu i atvesinta (su vandeniu sumaisyta) sarma, deti sultis arba piena.
Ir dar, ar teisingai supratau: pagal ta lentele reikia deti +5% alieju, kad gautusi svelnesnis muilas?

Bent 5 proc.pervirsis butinas,kad butu kosmetiniams tikslams skirtas muilas. As dedu daugiau. Paciai ramiau, zinau tada kad tikrai visas sarmas prareagaves ir dar lieka "papildomo riebalo" kad visai nenusausintu odos muilavimasis.
O dl spalvu - tai taip jau buna su muilais nuo nulio. Su ozkos pienu kiek zinau visad oranzinis gaunasi,bet jis kai pastovi spalva pakeicia. Ir siaip,jei vietoj vandens pili kazkoki nuovira, tai spalva po brendimo gali visai pasikeisti arba isrysketi. Kad raudonas gautusi (bordo) darau su ersketroziu nuoviru mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 09 27, 08:59)
Bent 5 proc.pervirsis butinas,

Su ozkos pienu kiek zinau visad oranzinis gaunasi

Kad raudonas gautusi (bordo) darau su ersketroziu nuoviru mirksiukas.gif


nebutinas wink.gif

man niekada nebuvo oranzinis

ikelk foto bigsmile.gif 4u.gif

Atsakyti
sveikos, gal jus zinote kaip padaromi skaidrus muilai ir i ju vidu uzrasomi zmoniu vardai, ar kokie grazus zodziai. Esu maciusi pirkti, labai patiko, tai pagalvojau gal galima ir patiems pasidaryti, bet kaip varda italpinti. gal kuri matete kaip tai daroma. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunojimistika24 @ 2010 09 27, 13:23)
sveikos, gal jus zinote kaip padaromi skaidrus muilai ir i ju vidu uzrasomi zmoniu vardai, ar kokie grazus zodziai. Esu maciusi pirkti, labai patiko, tai pagalvojau gal galima ir patiems pasidaryti, bet kaip varda italpinti. gal kuri matete kaip tai daroma.  blush2.gif

Skaidrus muilas gaunasi nuo glicerino, bet kiek žinau jį pakankamai sunku padaryti (skaidrų). O vardai, jei irgi iš muilo, tai reikėtų gal į kokias formeles raidžių formos sudėt ir tada, sukietėjus apliet su glicerininiu muilo mase, o jei ne iš muilo raidelės, tai irgi manyčiau principas tas pats. Iš tikrųjų kaip daro nežinau, tik tokie mano pamąstymai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 27 rugsėjo 2010 - 17:25
QUOTE(Daddygirl @ 2010 09 27, 12:50)
nebutinas wink.gif

man niekada nebuvo oranzinis

ikelk foto  bigsmile.gif  4u.gif

Man - butinas lotuliukas.gif aisku,gali ir be jokio pervirsio daryt,cia jau kiekvieno reikalas,bet man paciai sitaip zymiai "saugiau" (net nezinau kaip cia tiksliai issireikst biggrin.gif ) ir siaip jei prausimuisi,tai geriau jau su pervirsium.
Nuotraukas ikelsiu kada,prie progos,reikia sutvarkyti,netvarkytos , ner kada biggrin.gif
Kur tavuosius paziuret galima?Cia gi nededi,nepagyvini temutes biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės,

norėjau paklausti, kaip ten su tuo šarmu??? Noriu nusipirkti iš avsistos, bet žiūriu (kad ten kaip suprantu) įvairios koncentracijos yra. Ar aš kažko nesupratau??? Labai prašau paaiškinti, nes visų temų tikrai neturiu kada skaityt, o pirmam psl neradau tokios info...
Atsakyti