Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Sylvergirl @ 2010 08 20, 21:22)
ekologiškų muilo bazių yra ir Lietuvoje, pati pirkau iš love-eco.lt

QUOTE(Sylvergirl @ 2010 08 22, 14:56)
manau, kad daugiau vargo negu sutaupymo siųstis iš ten smile.gif

pirma, nesuprantu is ko tu sprendi, kad LT parduodama baze yra ekologiskesne uz mano perkama is prancuzu - ar lyginai sudetis, ir tuo remiantis sakai, kad tavo bazeje procentaliai yra daugiau ekologisku ingridientu g.gif
Man tai susidare ispudis, skaitant kelias temas, kad ta parduotuve tavo, nes visur ja kaisioji unsure.gif
Antra, dazniausiai nuo uzsakymo padarymo per 5-6 d. siuntinys buna jau LT, o tie 59 eurai nemokamam siuntimui labai greitai yra surenkami, be to, yra sutaupoma tikrai nemazai.
Asmeniskai man, kvaila moketi, uz ne itin turtingos bazes 100 gr tokius pinigus, nes dar butina prideti visokiu pagerinimu ir jo kaina labai isauga, nebent dedi pigius, gal net rafinuotus aliejus, kokius sintetinius kvapus, ar dazus kaisiniams dazyti.
Labai gerai zinau ka reiskia aukstos kokybes muilas ir koks pojutis juo nusuprausus, todel metyti taip pinigus - nu sorry doh.gif Jau tada geriau imti feniqia uz 62 lt (100 gr)

QUOTE(Kristalė* @ 2010 08 19, 21:51)
is kur siutetes?

QUOTE(auksiukia @ 2010 08 20, 21:13)
aisku o tada tos bazes is kur siuntetes smile.gif

Siunciausi is Aroma -zone http://www.aroma-zon...bases_savon.asp

ten yra ir dazu, kvapu naturalios kilmes, formeliu. Kvapai tikrai jauciasi, pati isbandziau braskiu, karameles ir avietes kvapus.



Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 08 24, 23:23)

ten yra ir dazu, kvapu naturalios kilmes, formeliu. Kvapai tikrai jauciasi, pati isbandziau braskiu, karameles ir avietes kvapus.

O kokius dažus perki? g.gif nes kiek žiūrėjau ten jų gausu, net nežinau kokius rinktis? tie dažai miltukų pavidalu? g.gif

beje, gautų prekių kokybe likau patenkinta 4u.gif tik maniau, kad ir formeles užsisakiau, bet matyt kažkuriuo metu ištryniau iš krepšiuko, o naujų neįsidėjau doh.gif tai teko namie improvizuoti.
Atsakyti
Sveikos merginos. smile.gif Ir as nusprendziau istoti i jusu buri. Noriu pabandyti virti muila saltuoju budu. Buvau kursuose, bet jau senokai. Tai vis nedrasiai zingsnis po zingsnio bandau viska susipirkti. Turiu kelis klausimus gal galesite man padeti. 4u.gif
Man idomu is kokio palmiu aliejaus verdate muila? per kusus maciau, kad vire is kietos (koses) konsistencijos , o cia radau skystos : http://www.bervis.lt...jaus-produktai/ .Patiko tuom, kad galima nusipikrti mazesni 5 litru kieki. Ar toks aliejus tiks? o Kur jus perkate palmiu ir kokosu alieju? Kokiais kiekiais pardavineja? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nekantruolė: 25 rugpjūčio 2010 - 15:21
QUOTE(Nekantruolė @ 2010 08 25, 16:20)
Sveikos merginos.  smile.gif Ir as nusprendziau istoti i jusu buri. Noriu pabandyti virti muila saltuoju budu. Buvau kursuose, bet jau senokai. Tai vis nedrasiai zingsnis po zingsnio bandau viska susipirkti. Turiu kelis klausimus gal galesite man padeti.  4u.gif
Man idomu is kokio palmiu aliejaus verdate muila? per kusus maciau, kad vire is kietos (koses) konsistencijos , o cia radau skystos : http://www.bervis.lt...jaus-produktai/ .Patiko tuom, kad galima nusipikrti mazesni 5 litru kieki. Ar toks aliejus tiks? o Kur jus perkate palmiu ir kokosu alieju? Kokiais kiekiais pardavineja?  g.gif

Jei aš gerai supratau, tai čia rafinuotas aliejus, todėl ir skystas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 25, 16:30)
Jei aš gerai supratau, tai čia rafinuotas aliejus, todėl ir skystas smile.gif

o rafinuota gi galima naudoti ar ne? Reik uzrasus pasikelti. ax.gif
Babi o kur tu pirkai kokosu ir palmiu alieju? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nekantruolė: 25 rugpjūčio 2010 - 15:39
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 08 24, 23:23)
pirma, nesuprantu is ko tu sprendi, kad LT parduodama baze yra ekologiskesne uz mano perkama is prancuzu - ar lyginai sudetis, ir tuo remiantis sakai, kad tavo bazeje procentaliai yra daugiau ekologisku ingridientu  g.gif



ne ekologiškesnė, o ekologiška, prašau nepainioti sąvokų smile.gif
ir negaliu suprasti kuo jau tas muilų turtingumas skiriasi. Perlydomas muilas yra skirtas tam, kad galėtum jį pagal savo pageidavimus pagerinti, jis būna be jokių papildomų medžiagų ar kvapų.
Jei pageidaujama iškart turtingo muilo, tai yra platus pasirinkimas ekologiškų jau pagamintų su visais priedais.
Atsakyti
QUOTE(Nekantruolė @ 2010 08 25, 16:38)
o rafinuota gi galima naudoti ar ne? Reik uzrasus pasikelti. ax.gif
Babi o kur tu pirkai kokosu ir palmiu alieju? 4u.gif

Galima, tik jis turi mažiau gerų savybių. Aš muilui kolkas nenaudojau nei palmių, nei kokosų aliejaus. Palmių sakiau, kad niekada nenaudosiu. Čia pateiktos priežastys. Kokosų aliejų dėsiu į sekantį savo muilą, bet nerafinuotą, kadangi siekiu kuo natūralesnio ir sveikesnio muilo. Iš pradžių kokosų aliejų pirkau dvisirdys.eu, tik mažą kiekį. Dabar pirksiu iš aromanatural.lt, nes ten susiperku ir kitus dalykus, kurių man reikia, tai taip gaunasi pigiau. Galima pirkti ir minėtame aroma-zone smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 08 25, 16:40)
ne ekologiškesnė, o ekologiška, prašau nepainioti sąvokų smile.gif
ir negaliu suprasti kuo jau tas muilų turtingumas skiriasi. Perlydomas muilas yra skirtas tam, kad galėtum jį pagal savo pageidavimus pagerinti, jis būna be jokių papildomų medžiagų ar kvapų.
Jei pageidaujama iškart turtingo muilo, tai yra platus pasirinkimas ekologiškų jau pagamintų su visais priedais.

Bet, jei bazė turtinga savo sudėtimi + pagerinimai pagal save, tai iš vis geras muilas turi gautis. Bent aš taip manau ax.gif
Atsakyti
Ar est kas pirke is cia muilo baze g.gif ? http://muilonamai.com/Produktai.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalė*: 25 rugpjūčio 2010 - 21:37
QUOTE(Kristalė* @ 2010 08 25, 21:37)
Ar est kas pirke is cia  muilo baze  g.gif  ? http://muilonamai.com/Produktai.php


gal ir geras, kas zino, bet man nerimtai atrodo, nes taip sumesta paskubom, tekstas su klaidom, sudetis irgi nera tiksli g.gif o jei taip apgraibom ir muilai daryti, tai bent prausimuisi as nepirkciau g.gif

visoms perlydancioms muila siulau paziureti lietuviska tindi vaikiska muiliuka (ringuvos). Ten palmiu ir palmiu riesutu aliejai ieina, jokio kvapo, muiliukas labai baltas, zodziu fantazijai skleistis suteikia daug galimybiu. Na bent jau as toki pirkciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2010 08 25, 22:37)
Ar est kas pirke is cia  muilo baze  g.gif  ? http://muilonamai.com/Produktai.php



QUOTE(Ievulyte @ 2010 08 26, 14:06)
gal ir geras, kas zino, bet man nerimtai atrodo, nes taip sumesta paskubom, tekstas su klaidom, sudetis irgi nera tiksli  g.gif  o jei taip apgraibom ir muilai daryti, tai bent prausimuisi as nepirkciau  g.gif

visoms perlydancioms muila siulau paziureti lietuviska tindi  vaikiska muiliuka (ringuvos). Ten palmiu ir palmiu riesutu aliejai ieina, jokio kvapo, muiliukas labai baltas, zodziu fantazijai skleistis suteikia daug galimybiu. Na bent jau as toki pirkciau  4u.gif

na gal dar kas turi minciu apie si muila?
Atsakyti
kad ten ne bazes. ten muilai (?)
Atsakyti
Gal kas pirkote cia http://www.imlitex.l...s_id=34&lang=lt palmiu ir kokosu alieju? kokios kainos? ir kuri cia palmiu alieju reikia imti muilo gamybai su sarmu? Koki maziausia kieki parduoda? 4u.gif
Atsakyti