Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

auksiukia, i 1 kg muilo dedama kazkur saukstas medaus. Jei daugiau idesi, gali per minkstas but, bet cia galioja gaminant muila, o perlydant as asmeniskai nezinau, reik eksperimentuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2010 08 16, 19:00)
auksiukia, i 1 kg muilo dedama kazkur saukstas medaus. Jei daugiau idesi, gali per minkstas but, bet cia galioja gaminant muila, o perlydant as asmeniskai nezinau, reik eksperimentuot  4u.gif

o nuo 1 sauksto jausis medaus kvapas?
Nes man reik kad ir medum kvepetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auksiukia @ 2010 08 16, 22:10)
o nuo 1 sauksto jausis medaus kvapas?
Nes man reik kad ir medum kvepetu  4u.gif


as dedu daugiau, bet kvapai neislieka smile.gif gal priduoda kiek saldumo kvapui..
Atsakyti
o kaip padaryt naturalu medaus kvapo muila? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2010 08 16, 16:32)
vieno aliejaus muilui pagaminti neuztenka - isimtis tik alyvuogiu aliejus (gaunamas Kastilijos muilas). Skirtingi aliejai duuoda skirtingas savybes, pvz kokosu aliejus duoda putojima, kokosu, palmiu aliejai duoda kietesni muiliuka, alyvuogiu, saulegrazu, rapsu aliejai suteikia drekinanciu savybiu ir tt. Gali nusipirkti lietuviska muilo gaminimo knygele, arba pabandyti pagaminti muiliuka is mano sio recepto:
300g kokosu aliejaus
400g alyvu aliejaus
300g palmiu aliejaus
144g NaOH
360g vandens (distiliuoto)

gausis kietas, gerai putojantis ir drekinantis muiliukas.
aliejus gali pirkt www.aliejus.com

nepamirsk i susidariusi pedsaka idet kokiu nors priedu, vertingo aliejaus sauksta ar kvapu (1 kg muilo apie 30g eteriniu aliejuku, arba tiesiog pagal savo norus- stipriau ar silpniau)  4u.gif



Ačiū labai už receptą smile.gif turiu aš tą knygą, tiesiog pirmam maišymui nenoriu daug visko pridėt, kad nebūtų gaila, kai nesigaus ir viską išmest teks 4u.gif
Atsakyti
o stai cia ka as pirkau:
Cia siuruokle dedama i muilus jos radau pirkti kauno akropolyjje drogo parduotuveje kainavo 2.99lt
http://lt.picjoke.co...39dcda57366.jpg

Cia plevele maisiukas i jas pakuosiu savuosius muiliukus akropoli kaune droge radau 1 vnt:10ct
http://lt.picjoke.co...f2eea74a71d.jpg
Atsakyti
QUOTE(auksiukia @ 2010 08 16, 23:10)
o nuo 1 sauksto jausis medaus kvapas?
Nes man reik kad ir medum kvepetu  4u.gif


abejoju... naturaliom priemonem sunku ta kvapa isgaut, reik zaist daug, va as irgi vis suku galva kaip cia tu kvapu uzmaisyt, kad geri gautusi 4u.gif

QUOTE(gintulex @ 2010 08 17, 18:29)
Ačiū labai už receptą smile.gif turiu aš tą knygą, tiesiog pirmam maišymui nenoriu daug visko pridėt, kad nebūtų gaila, kai nesigaus ir viską išmest teks  4u.gif


prasom 4u.gif pats paprasciausias butu kastilijos muilas, tik is alyvuogiu aliejaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auksiukia @ 2010 08 17, 10:30)
o kaip padaryt naturalu medaus kvapo muila? blush2.gif


manau niekaip smile.gif

tiesa, nezinau, kokio kvapo tikites. gal tik uzuominos i ji, kai turint gera vaizduote ir zinant, kad tai medaus muilas, galima ji isivaizduoti.
bet jei tikro kvapo, kuri bet kas nezinantis atpazintu, tai manau reiks sintet kvapu pagalbos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 18 rugpjūčio 2010 - 10:17
QUOTE(auksiukia @ 2010 08 13, 22:23)
Man tai pvz geras labai APTA glicerinis muilas jis toks be kvapo tinka naudoti kavos tirciiui muila medaus ar koki su eteriniu alieju na au koki tu pasigamintum smile.gif  Na mano muiliukai tai dabar dziusta is glicerinio apta muilo smile.gif

jo sudeties nepamenu, tai nezinau ar ir siai dienai ji imciau, bet kad jo kvapas tragiskas tai faktas. mano pirmas perlydimas vyko butent su juo, ir po menesio visi muilai buvo nuleisti i konteineri, nes net kvapai nenumuse tokios smarves, nusiprausus rankas teko traukti kvapnu muila, kad jos nebedvoktu doh.gif Tiesa, ta muila pirkau ir "muila" dariau pries daug metu, tai gal jo kvapas pagerejo blink.gif

Beje, dariau ir su kava ir medum - niekas nepadejo schmoll.gif

Atsakyti
Labai atsiprasau, jei pasikartosiu, bet kokiais budais dazote muila?
Atsakyti
Aisku verysad.gif ,o koki tada muila naudoti perlydymui,nes kiek visko ieskau nerandu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(auksiukia @ 2010 08 19, 20:34)
Aisku verysad.gif ,o koki tada muila naudoti perlydymui,nes kiek visko ieskau nerandu doh.gif  doh.gif  doh.gif

as parsisiunciau muilo bazes 470 gr gal 16 lt kainavo, man ranku muilams puikiai tinka, o ir kaina maza, todel nevargstu su tais muilu perdarymais schmoll.gif, nes man nepasiteisino visai
Paskutini karta dariau su kakavos sviestu ruduoju ir karameles kvapu bei pipirmetes EA -tai jau toks nuostabus after eight kvapas gavosi, sesuo net suvalgyti norejo biggrin.gif
Atsakyti