Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Vaimi @ 2010 08 12, 17:54)
sveika 4u.gif  norėjau paklausti ax.gif  ar yra pirkti kokio specialaus šviežio, švelnaus tualetinio muilo ar turėjote galvoje tiesiog nauja muilą? blush2.gif

aš naudojau paprasta vaikišką muilą "Bobas"
Atsakyti
QUOTE(Pliushke @ 2010 08 12, 22:16)
Visiškai sutinku su gintulex  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif  . Aš irgi planuoju daryti iš karto normaliu būdu (neperlydant jokių pirktinių klaikių muilų).
Taip pat turiu knygą apie muilą ir manau iš jos ką pabandysiu  smile.gif


del muilu nezinau - reikia konkrecias sudetis ziureti.
bet baziu buna tikrai neblogu sudeciu.

pilnas gaminimas be abejones irgi turi savu minusu nemazai. man atrodo, abu budai su savais idomumais ir trukumais smile.gif
Atsakyti
O kur perkate nerafinuotus aliejus? Kur jų kaina geriausia? Na kad kokybė atitiktų kainą. Ir koks būtų optimaliausias aliejus pirmam blynui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintulex @ 2010 08 14, 22:31)
O kur perkate nerafinuotus aliejus? Kur jų kaina geriausia? Na kad kokybė atitiktų kainą. Ir koks būtų optimaliausias aliejus pirmam blynui?  4u.gif



ankščiau pirkdavau iš Kvapų namų, tačiau ten brangoka. Paskui atradau šią parduotuvę. Ten aliejai ekologiški. Jei jums tai nebūtina savybė, galima rasti ir pigiau, kažkas minėjo aliejus.com smile.gif
Atsakyti
Aš dar perku iš aromanatural.lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 15, 13:23)
Aš dar perku iš aromanatural.lt  smile.gif


labai dėkoju už šį puslapį! dabar tik iš čia ir pirksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pimcute @ 2010 08 15, 13:27)
labai dėkoju už šį puslapį! dabar tik iš čia ir pirksiu  smile.gif

Prašom 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai smile.gif gera žinot, kad yra tokios pat kokybės pigesnių aliejų nei Kvapų namuose. cool.gif o iš kokio aliejaus jūs pirmą kart maišėte muilą?
Atsakyti
Apskritai kaskas uzsimine kad galima APTA muilo rasti silainiu parduotuveje IKI,bet send buvome nuvaziave nebuvo,klausiau pardavejos sake anksciau buvo gal dar veliau atsiras g.gif
Man jo labai reikia nes noriu padaryti kavos muila blush2.gif
Gal kas zinot kur dar butu tokio kaip APTA siuo metu? verysad.gif
Atsakyti
As tai noreciau padaryti naturalu muila tik is medaus,kaip tik turiu sviecio medaus is seneliu parsiveze tai kiek girdejau verdant muila det kokius 2 saukstus medaus o medus svelnina ir maitina oda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintulex @ 2010 08 15, 15:38)
Ačiū labai  smile.gif  gera žinot, kad yra tokios pat kokybės pigesnių aliejų nei Kvapų namuose. cool.gif o iš kokio aliejaus jūs pirmą kart maišėte muilą?


vieno aliejaus muilui pagaminti neuztenka - isimtis tik alyvuogiu aliejus (gaunamas Kastilijos muilas). Skirtingi aliejai duuoda skirtingas savybes, pvz kokosu aliejus duoda putojima, kokosu, palmiu aliejai duoda kietesni muiliuka, alyvuogiu, saulegrazu, rapsu aliejai suteikia drekinanciu savybiu ir tt. Gali nusipirkti lietuviska muilo gaminimo knygele, arba pabandyti pagaminti muiliuka is mano sio recepto:
300g kokosu aliejaus
400g alyvu aliejaus
300g palmiu aliejaus
144g NaOH
360g vandens (distiliuoto)

gausis kietas, gerai putojantis ir drekinantis muiliukas.
aliejus gali pirkt www.aliejus.com

nepamirsk i susidariusi pedsaka idet kokiu nors priedu, vertingo aliejaus sauksta ar kvapu (1 kg muilo apie 30g eteriniu aliejuku, arba tiesiog pagal savo norus- stipriau ar silpniau) 4u.gif

Atsakyti
O i mano klausimus nieks nezinot atsakymu? doh.gif
Papildyta:
Tai visgi nieks nieko nezino g.gif

user posted image
Atsakyti