Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

O kaip ikelti ft? kad matytusi iskart?
Papildyta:
http://lt.picjoke.co...8cebbf1dcd6.jpg
Papildyta:
http://lt.picjoke.co...d285623f2f7.jpg Cia mano muiliuku nuotraukos ';)
Atsakyti
MANO ŽOLELIŲ MUILAS

Sutarkuokite 150g šviežio, švelnaus tualetinio muilo. Paruoškite 85ml žolelių arbatos (ramunėlių, pipirmėčių ar liepžiedžių).
Pakaitinkite atbatą kartu su 40ml citrinų sulčių ir tarkuotu muilu. Įberkite 1 ar 1,5 šaukšto šviežiai susmulkintų rozmarinų, šaukštą avižinių dribsnių ir įlašinkite 6 lašus kurio nors eterinio aliejaus.
Supilkite stingstantį muilo mišinį į atskiras formeles ir palaikykite sausoje, šiltoje vietoje 3 savaites, kad sukietėtų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pimcute @ 2010 08 11, 15:17)
MANO ŽOLELIŲ MUILAS

Sutarkuokite 150g šviežio, švelnaus tualetinio muilo. Paruoškite 85ml žolelių arbatos (ramunėlių, pipirmėčių ar liepžiedžių).
Pakaitinkite atbatą kartu su 40ml citrinų sulčių ir tarkuotu muilu. Įberkite 1 ar 1,5 šaukšto šviežiai susmulkintų rozmarinų, šaukštą avižinių dribsnių ir įlašinkite 6 lašus kurio nors eterinio aliejaus.
Supilkite stingstantį muilo mišinį į atskiras formeles ir palaikykite sausoje, šiltoje vietoje 3 savaites, kad sukietėtų. biggrin.gif

Gal gali imest nuotraukyte,savo muiliuku? bigsmile.gif
Papildyta:
Jai norite pasidaryti anticeliulitini muila tikrai manau veiksminga : http://www.alfa.lt/s...010-07-26_11-53 thumbup.gif
Atsakyti
Ar zinote is kur gauti sokolado liejimo formeles? unsure.gif
Atsakyti
Aš tai vis skaitinėju šias temeles ir nusprendžiau, kad perlydyti muilo nenoriu.. jeigu jau pilsiu brangius aliejus, tai noriu tikrai natūralaus produkto. Bet vis dar man neįkandama ta technologija atrodo, kad ir kiek čia skaityčiau ;D visada prastai man su chemija buvo. Reikes pirkt tą knygą apie muilu gaminimą. O tada jau ir aš savo šedevrus rodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auksiukia @ 2010 08 11, 19:25)
Gal  gali imest nuotraukyte,savo muiliuku? bigsmile.gif
Papildyta:
Jai norite pasidaryti anticeliulitini muila tikrai manau veiksminga : http://www.alfa.lt/s...010-07-26_11-53  thumbup.gif



dabar jų jau neturiu, nes išdovanojau. kai kitą kartą darysiu būtinai įkelsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pimcute @ 2010 08 11, 20:17)
MANO ŽOLELIŲ MUILAS

Sutarkuokite 150g šviežio, švelnaus tualetinio muilo. Paruoškite 85ml žolelių arbatos (ramunėlių, pipirmėčių ar liepžiedžių).
Pakaitinkite atbatą kartu su 40ml citrinų sulčių ir tarkuotu muilu. Įberkite 1 ar 1,5 šaukšto šviežiai susmulkintų rozmarinų, šaukštą avižinių dribsnių ir įlašinkite 6 lašus kurio nors eterinio aliejaus.
Supilkite stingstantį muilo mišinį į atskiras formeles ir palaikykite sausoje, šiltoje vietoje 3 savaites, kad sukietėtų. biggrin.gif

sveika 4u.gif norėjau paklausti ax.gif ar yra pirkti kokio specialaus šviežio, švelnaus tualetinio muilo ar turėjote galvoje tiesiog nauja muilą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintulex @ 2010 08 12, 12:48)
Aš tai vis skaitinėju šias temeles ir nusprendžiau, kad perlydyti muilo nenoriu.. jeigu jau pilsiu brangius aliejus, tai noriu tikrai natūralaus produkto. Bet vis dar man neįkandama ta technologija atrodo, kad ir kiek čia skaityčiau ;D visada prastai man su chemija buvo. Reikes pirkt tą knygą apie muilu gaminimą. O tada jau ir aš savo šedevrus rodysiu smile.gif


Visiškai sutinku su gintulex mirksiukas.gif drinks_cheers.gif . Aš irgi planuoju daryti iš karto normaliu būdu (neperlydant jokių pirktinių klaikių muilų).
Taip pat turiu knygą apie muilą ir manau iš jos ką pabandysiu smile.gif
Atsakyti
Perlidyti muilai taip pat nera blogai nes glicerinis paprastas muilas yra be jokiu priemaisu dazikliu ar kvapu,kaip ir muilo bazes,tad pati su sarmu tikrai nebandysiu nieko daryti blink.gif
Atsakyti
jau nusipirkau knyga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(auksiukia @ 2010 08 13, 16:10)
Perlidyti muilai taip pat nera blogai nes glicerinis paprastas muilas yra be jokiu priemaisu dazikliu ar kvapu

pvz.? kokios firmos glicerininis muilas cia jau toks puikus, nes dazikliu ir kvapu nebuvimas -tai tik ziedo purkeles. Kazkas buvo imetes tindirindi muilo vaikams sudeti, tai nieko gero ten nebuvo, jau geriau is vis vaikui jokio muilo, nei toki
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 08 13, 18:10)
pvz.? kokios firmos glicerininis muilas cia jau toks puikus, nes dazikliu ir kvapu nebuvimas -tai tik ziedo purkeles. Kazkas buvo imetes tindirindi muilo vaikams sudeti, tai nieko gero ten nebuvo, jau geriau is vis vaikui jokio muilo, nei toki

Man tai pvz geras labai APTA glicerinis muilas jis toks be kvapo tinka naudoti kavos tirciiui muila medaus ar koki su eteriniu alieju na au koki tu pasigamintum smile.gif Na mano muiliukai tai dabar dziusta is glicerinio apta muilo smile.gif
Atsakyti