Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

auksiukia,
man atrodo jūs kalbate apie du skirtingus muilo gaminimo būdus smile.gif
muilo, pagaminto iš muilo bazės, džiovinti nereikia, jis yra tinkamas naudoti jau po sustingimo. Jis ne visai toks, kaip pagamintas šaltuoju būdu su šarmu, tačiau šis gamybos būdas daug paprastesnis ir saugesnis. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Shiwa @ 2010 08 10, 05:28)
Sveikos, ir as vakar isbandziau muiliukus is muilo bazes darytis, nu SUPER!!!! Nesitikejau, kad taip paprasta. Kelis kartus muilo baze pasildziau mikrobangu krosneleje ir ji istirpo, tada dar pridejau istirpinto medaus su vasku ir prilasinau metu EA, baze pirkau irgi love-eco.lt. Putoja sauniai man tas muiliukas. Labai patenkinta esu siuo savo kuriniu.





Saunu,kad tau pavyko thumbup.gif bet vat man tai nepasiseke,gavos smirdantis,bet vistiek darysiu,o uz muilo baziu atsiuntima reik moketi pinigus? unsure.gif
Papildyta:
Ir per kiek laiko atsiuncia ta muila,galit truputi paaiskint placiau,ir koks jo kiekis uz ta 7.50lt?
Papildyta:
IR dar kur gauti tokiu formeliu su kokiais uzrasai NATURAL arba kokiu spec skirtiems muilams,labai daug klausimu turiu...
Papildyta:
IR uz 100g 7.50 neapsimoka moketi nes simtas gramu labai mazai muiliukas per mazas bus,arba tik vienam muiliukui
Papildyta:
O gal kas zinot yra seip kur nors muilo baziu pirkti??? Ar tik internete?
Papildyta:
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 08 10, 05:38)
auksiukia,
man atrodo jūs kalbate apie du skirtingus muilo gaminimo būdus smile.gif
muilo, pagaminto iš muilo bazės, džiovinti nereikia, jis yra tinkamas naudoti jau po sustingimo. Jis ne visai toks, kaip pagamintas šaltuoju būdu su šarmu, tačiau šis gamybos būdas daug paprastesnis ir saugesnis. smile.gif


Aisku zinosiu,tad daugiau apsimoka muilus gaminti is muilo baziu,bet idomu ar ne internete butu muilo bazes pirkti,ar kokioj urmo bazei nebutu kokiame gaminimo sandely ar kaip ? o formeliu graziu galime rasti ir bazeje kepimo sandeliuki
Atsakyti
QUOTE(auksiukia @ 2010 08 10, 13:37)

Aisku zinosiu,tad daugiau apsimoka muilus gaminti is muilo baziu,bet idomu ar ne internete butu muilo bazes pirkti,ar kokioj urmo bazei nebutu kokiame gaminimo sandely ar kaip ? o formeliu graziu galime rasti ir bazeje kepimo sandeliuki



Net nežinau, nesu kitur mačiusi. be to, kaina už ekologišką muilo bazę manau yra normali. 100 g tai gaunasi vienas didesnis muiliukas arba du maži smile.gif
siuntimas kažkiek kainuoja, bet jei vilniuje gali ir pasiimti pati, tada mokėti nereikės. Patarčiau pasiklausti nurodytais kontaktais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 08 10, 16:37)
Net nežinau, nesu kitur mačiusi. be to, kaina už ekologišką muilo bazę manau yra normali. 100 g tai gaunasi vienas didesnis muiliukas arba du maži smile.gif
siuntimas kažkiek kainuoja, bet jei vilniuje gali ir pasiimti pati, tada mokėti nereikės. Patarčiau pasiklausti nurodytais kontaktais smile.gif

Aciu,zinosiu.
Snd viriausi muiliukus dabar dziuna,idomu kas bus,gal net neputos,bet kaip supyliau i skarda man burbuliukai iskilo tai sprogdinau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sylvergirl gal zinai kokiu eko natural receptuku,bet lengvu,is glicerinio muilo,bet naturalios spalvos kad butu tikrai eko muilas be jokiu dazikliu ir eterin.al.??? ax.gif
Atsakyti
Ar kas dar zinot? biggrin.gif
Atsakyti
kaip minėjau, gaminau tik perlydydama muilo bazę. Receptų kažkiek yra čia čia
ekolgiškam natūraliam muilui kaip tik tinka eteriniai aliejai, kodėl nenorite jų dėti? Žinoma, tie eteriniai turi būti labai kokybiški, geriau ekologiški.
Atsakyti
Na suprantat noriu isgauti svaria spalva be jokiu dazu kad ji tiesiog butu kremine,o tie geri aliejukai ir kainuoja gerus pinigus g.gif tad man per brangu.
Kur sakiau vakar pasigaminau muiliukus ,tai jie tikrai geri labai greit sustingo ir dabar labai skaniai kvepia,greipfurgtais,kaip isiaiskinsiu kaip ikelti foto,ikelsiu,na mano pacios pjaustyti tad nelabai grazi tokia mano forma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet isbandziau gabaliukai ir kaip dar putoja smile.gif
Papildyta:
Ir kur gaut kaune nebrangiai luufos siuruokles? ax.gif
Papildyta:
biggrin.gif
Atsakyti
Na stai o cia mano antri muiliukai,dziusta ant palages,manau kad geriau jie dziuna ant saulytes blush2.gif : http://img193.images...trauka0051.jpg/
Papildyta:
O stai cia mano pirmi nevyke blush2.gif : teiskit: http://img291.images...trauka0038.jpg/
Papildyta:
Gal turit kas pasiulymu kaip muiliukus graziai supakuoti? Ar imeskit nuotraukyciu supakuotu paprastai ir graziai? wub.gif
Atsakyti
Dabar virsiu ir virsiu thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
O kaip padaryt toki muila graubletA?
oi daug klausimu turiu neatsakytu..
Pagelbekit! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(auksiukia @ 2010 08 11, 13:48)
Na stai o cia mano antri muiliukai,dziusta ant palages,manau kad geriau jie dziuna ant saulytes  blush2.gifhttp://img193.images...trauka0051.jpg/
Papildyta:
O stai cia mano pirmi nevyke  blush2.gif : teiskit:  http://img291.images...trauka0038.jpg/
Papildyta:
Gal turit kas pasiulymu kaip muiliukus graziai supakuoti? Ar imeskit nuotraukyciu supakuotu paprastai ir graziai? wub.gif

na man tai nerodo nuotrauku? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2010 08 11, 13:08)
na man tai nerodo nuotrauku?  unsure.gif

Palaukit ikelsiu tuoj normaliai mirksiukas.gif
Atsakyti