Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Aliejus naudoju labai įvairius - alyvuogių, kokosų, palmių, kakavos ir taukmedžio sviestus, avokadų, lazdyno riešutų, vynuogių kauliukų, saldžiųjų migdolų ir t.t. ir pan. smile.gif Kiekviename muile skirtingai, derinys gana spontaniškai išeina. Eterinius aliejus naudojau tik alaus ir sodininko muile - rusvas kairėje ir tas pilkšvas. Į pastarąjį įeina dar maltos pemzos ir maltų persikų kauliukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 06 09, 14:59)
Aš pati asmeniškai nesu ju turėjusi ir naudojusi, tik galiu pasakyti atsiliepina mano brolio žmonos. Jinai juos turi ir yra naudojusi. Skalbė ji tik vasarines, nesuteptas maikutes, bet po kurio laiko, sako, jos tarsi "užsiskalbia". Tada ji kelis kart išskalbdavo su miltukais ir vėl lyg tai atgaudavo savo spalva. Dabar jinai ju nenaudoja, dėl to "užskalbimo", sako, kad jie neverti tų pinigų už kiek parduodami.

drinks_cheers.gif ir dėmės neišima
naudojau tik kūdikio rūbeliams, bet jau dėmės reikėdavo arba atskirai užskalbt, arba su milteliais


Dažniausia darau muiliukus su kokoso, alyvuogių alejumi
Atsakyti
.. kodėl kituose muiluose nededate jokių EA? g.gif
Atsakyti
Todėl, kad į juos dedu aromatinius aliejus smile.gif
Atsakyti
... aromatiniai aliejai - tai fitoliai ir augalų ištraukos? g.gif
Atsakyti
Evah, labai sauni nuotraukyte thumbup.gif
Atsakyti
atograza - ne, turiu omenyje dirbtinius aromatinius aliejus. Yra tam tikrų kvapų, kurių išgauti natūraliu būdu tiesiog neįmanoma. Tada juos ir pasitelkiu.

Daddygirl - dėkui 4u.gif
Atsakyti
Evah, tikrai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Ar galite parasyti paprasta naturalaus ekologisko muiliuko recepta? bet tirpdant glicerini muila.beje is kur gauti glicerinio skaidraus muiliuko iki parduotuveje neradau ;( Tad idomu butu suzinoti kur dar ju pasitaikytu. rolleyes.gif
Papildyta:
Kaip matot esu naujoke biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tad neseniai labai jau cia skaiciau jjusu temas apie muiliukus ir suidomejau,anksciau turejau receptuka ant lapo kaip pasigaminti namini muiliuka,bet ji pameciau doh.gif ,bet pagalvojau gerokos info rasiu cia tad ir uzejau thumbup.gif Sendien gaminausi muiliukus,nusipirkau skarda nedidele ir atskira tarka nes nenorejau naudoti savo tarkos kuri ira skirta maistui,vis tiek visa seima valgo tai kazkaip nemalonu ax.gif Mano muilo receptukas buvo toks:

1.sutarkavau vaikiska muila be jokiu priemaisu.
2.i sutarkuota muila ipyliu maistiniu kaiusiniu dazu.(nes kitokiu neturejau)raudoni.
3.sutarkuota muila iberiau i puoda,ir i puoda ypyliau alyvogiu aliejaus 3 saukstelius.
4maisiau mase ir pripildavau vandens,nes jis labai greit isgaruodavo
5maisiau apie 30 min nes ilgokai tirpo
tuo met supyliau 10 lasiuku eterinio aliejaus obuolinio
ir kaip viskas usvire supyliau i skarda.bet nemanau ar kas gerai gavos nes virsus apsirauke nes per daug vandens pyliau,ir seip nelabai kvepejo nes vaikiskas muilas turejo savo kremini kvapa o susimaise su obuoliu kvapu jis man kaip sakant smirdejo,lauksiu kol isdzius tada bandysim naudoti,Kaip sakant pirmas blynas susviles lotuliukas.gif
Papildyta:
ir gal zinote iskur gauti palmes pluosto juosteles ir skaidraus popieriaus nes maiselius noreciau stai taip ipakuoti maloniau butu padovanoti kaskam 4u.gif ...ACIU
Atsakyti
štai mano pirmieji blyneliai smile.gif
user posted image

muiliukai su bičių vašku ir medumi. I vieną įdėjau smulkintų avižinių dribsnių. Sulašinau greipfrutų eterinį aliejų, bet čia būtų labiau tikę koks saldesnis kvapas, deja neturėjau blush2.gif
Iš karto galiu pasakyti, kad dariau be formelių, bet tikrai reikės jų paieškoti, nes dabar naudojau bet ką, sunkiai išsiėmė.

Muilus dariau iš muilo bazių, kurias tereikėjo perlydyti mikrobangų krosnelėje, tikrai nesitikėjau, kad bus taip paprasta lotuliukas.gif sukietėjo per 30 min ir jau galima naudoti. Na jie ne visai tokie kaip tradiciniai muilai, šiek tiek minkštesni, tokie kaip guminiai rolleyes.gif bet naudojasi labai normaliai smile.gif
Bazes įsigijau iš čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sylvergirl: 08 rugpjūčio 2010 - 18:36
Aciu labai uz patarima,tikrai labai saunus muiliukai smile.gif noretusi suvalgyti,labai puikus,o kaip pirmi tai isvis labai grazus.Reiks ir man pasidaryti tokio recepto muiliukus,tik gal nebutina to eterinio aliejaus pilti,nes manau medus ir tie dribsniai tikrai turetu skleisti savo malonu kvapa,mano tai kaip pirmi blynai tai tokie nevyke smirda man sendien isbandziau na sektiek putoja,bet pati tikrai nenaudosiu blush2.gif lotuliukas.gif ,IR DAR GIRDEJAU KAD KUO MUILAS ILGIAU SUBRANDINTAS ARBA DZIOVINAMAS TUO JIS YRA VERTINGESNI KAIP IR VYNAS MUILAS DAUGIAU PUTOJA IR NESKILINEJA,IR GERIAU ISKART SUSTINGUS MASIAI PJAUSTYT MUILIUKUS NES JAI PJAUSTYSI ISDZIUVUS JIE GALI SUTRUPETI,O TADA NEI PADOVANOSI KAM TIK PATI NAUDOSI biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Beje iskur gauti loofos kitaip siuruokles dedamos i muilus ???

ar dar kokiu zinot kur ka nors idomaus galima ideti i muiliukus,zinau kad grazu ira dziovintos citrinos riekeles ji tokia buna parudavus,bet reikia tinkamos formos kad pjaustant ji butu stati.

Jai ka nors gero zinot butinai sakykit 4u.gif

Aciu uz visus Patarimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as vakar isbandziau muiliukus is muilo bazes darytis, nu SUPER!!!! Nesitikejau, kad taip paprasta. Kelis kartus muilo baze pasildziau mikrobangu krosneleje ir ji istirpo, tada dar pridejau istirpinto medaus su vasku ir prilasinau metu EA, baze pirkau irgi love-eco.lt. Putoja sauniai man tas muiliukas. Labai patenkinta esu siuo savo kuriniu.
Atsakyti