Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

jus isitikine, kad ja galima naudoti muilo gamybai? Na chemijos as visiskai nemoku.. Kazkaip praslydau smile.gif
Paciu laiku komentara parasiau - tos sodos turiu sociai, o buciau natrio sarma pirkusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 06 08, 21:26)
jus isitikine, kad ja galima naudoti muilo gamybai? Na chemijos as visiskai nemoku.. Kazkaip praslydau smile.gif
  Paciu laiku komentara parasiau - tos sodos turiu sociai, o buciau natrio sarma pirkusi smile.gif

Kiek domejausi, su soda tik fabrikai gamina muila, gal tas gamybos procesas kazkoks kitoks g.gif

O kas ten per daiktas tie muilo riesutai, kokia ju sudetis?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 06 08, 22:36)
Kiek domejausi, su soda tik fabrikai gamina muila, gal tas gamybos procesas kazkoks kitoks g.gif

O kas ten per daiktas tie muilo riesutai, kokia ju sudetis?


Muilo riesutai augalines kilmes produktas jie verdant ar sildant su vandeniu iskiria saponina.. lygtais taip

http://www.muiloriesutai.lt/
cia trumpai is ju taip pat galima gaminti valiklius bei skysta muila jei idomu ir nerasite internete galesiu parasyti keleta receptu nes perkant pridejo lapeli su jais.
Atsakyti
O brandinant muilą, jis neturi gauti saulės spindulių? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 09, 13:25)
O brandinant muilą, jis neturi gauti saulės spindulių? blush2.gif

nemanau, kad reikia jam saules. Mano muilai bresta ant spinteles.
Papildyta:
QUOTE(ievalen @ 2010 06 09, 09:49)
Muilo riesutai augalines kilmes produktas jie verdant ar sildant su vandeniu iskiria saponina.. lygtais taip

http://www.muiloriesutai.lt/
cia trumpai is ju taip pat galima gaminti valiklius bei skysta muila jei idomu ir nerasite internete galesiu parasyti keleta receptu nes perkant pridejo lapeli su jais.

Dabar pasidare idomu: ar bandet skalbt su tais riesutais? Ar gerai skalbia?
Atsakyti
Aš pati asmeniškai nesu ju turėjusi ir naudojusi, tik galiu pasakyti atsiliepina mano brolio žmonos. Jinai juos turi ir yra naudojusi. Skalbė ji tik vasarines, nesuteptas maikutes, bet po kurio laiko, sako, jos tarsi "užsiskalbia". Tada ji kelis kart išskalbdavo su miltukais ir vėl lyg tai atgaudavo savo spalva. Dabar jinai ju nenaudoja, dėl to "užskalbimo", sako, kad jie neverti tų pinigų už kiek parduodami.
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 06 09, 14:59)
Aš pati asmeniškai nesu ju turėjusi ir naudojusi, tik galiu pasakyti atsiliepina mano brolio žmonos. Jinai juos turi ir yra naudojusi. Skalbė ji tik vasarines, nesuteptas maikutes, bet po kurio laiko, sako, jos tarsi "užsiskalbia". Tada ji kelis kart išskalbdavo su miltukais ir vėl lyg tai atgaudavo savo spalva. Dabar jinai ju nenaudoja, dėl to "užskalbimo", sako, kad jie neverti tų pinigų už kiek parduodami.

Va tai tau g.gif Aiskiukas, aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 06 09, 14:20)
nemanau, kad reikia jam saules. Mano muilai bresta ant spinteles.

Aš irgi padėjau juos ant spintelės, tik vistiek pakliūna ten saulės spindulių, ir bijau, kad kas nors neatsitiktų. Vistik ieškosiu kokios kitos vietos blush2.gif
Atsakyti
jokiu būdu nedarau antireklamos, gal kam jie ir labai patinka ir tinka.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 06 09, 12:20)
Dabar pasidare idomu: ar bandet skalbt su tais riesutais? Ar gerai skalbia?


daznai, vaiko rubelius.

prastai, jei demeles reik isskalbt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 09, 15:27)
daznai, vaiko rubelius.

prastai, jei demeles reik isskalbt smile.gif

tai ka jie skalbia? skalbima, kai skalbiniai nesvarus g.gif jeigu nesvarumu neisskalbia, tai kam jie tokie reikalingi g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 06 09, 13:37)
tai ka jie skalbia? skalbima, kai skalbiniai nesvarus  g.gif jeigu nesvarumu neisskalbia, tai kam jie tokie reikalingi  g.gif ?


turiu omeny sunkiai isskalbiamu vaikisku demiu neiskalbia (maistas ir atvirksciai wink.gif).
o siaip normaliai skalbia.
tik as ju dedu turbut trigubai daugiau nei rekomenduoja.

dar jei buna skirtingu rusiu. didesni geresni.
Atsakyti