Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Turejau ta knyga, bet ji buvo ne mano, dabar nusipirksiu, manau, verta demesio smile.gif Privirem vel muilu paprastuciu, dabar noksta. Kaip smagu praustis kokybisku dalyku bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 05 22, 11:39)
Sveikos,
Uzmaciau, sakyciau tikrai naturalios muilo bazes -yra skaidrios, baltos ir su ozkos pienu.
Pirmos dvi uz 470 gr butu po 23 lt, o su ozkos pienu apie 18 lt.

Sudetis transparent Cocos Nucifera (coconut) oil*, Elaeis Guineensis (palm) Oil*, Glycerin, Aqua (water), Sodium hydroxide, Sorbitol, Sorbitan oleate, Soybean protein. aliejai ekologiski

Baltos Cocos Nucifera (coconut) oil*, Elaeis Guineensis (palm) Oil*, Glycerin, Aqua (water), Sodium hydroxide, Sorbitol, Sorbitan oleate, Soybean protein, titanium dioxide.

Su ozkos pienu Cocos Nucifera (coconut) oil, Elaeis Guineensis (palm) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) seed oil, Glycerin, Goat milk, Aqua (water), Sodium hydroxide, Sorbitol, Sorbitan oleate, Soybean protein, titanium dioxide.


Heh kažkaip nesuvokiu balto muiliuko su ožkos pieno unsure.gif
Čia gal kokie ožkos pieno milteliai ar šiaip kas?
Nes kuo muile daugiau ožkos pieno tuo jis oranžinesnis, na čia aš aišku daugiau apie natūralų virimą.
Nes kaip virėm 100% ant ožkos pieno tai iš vis tamsiai oranžinę spalvą davė, kaip ir turėjo būti.
Atsakyti
QUOTE(Suoka @ 2010 05 31, 10:31)
Heh kažkaip nesuvokiu balto muiliuko su ožkos pieno  unsure.gif
Čia gal kokie ožkos pieno milteliai ar šiaip kas?
Nes kuo muile daugiau ožkos pieno tuo jis oranžinesnis, na čia aš aišku daugiau apie natūralų virimą.
Nes kaip virėm 100% ant ožkos pieno tai iš vis tamsiai oranžinę spalvą davė, kaip ir turėjo būti.


Muilo su ožkos pienu sudėtyje yra ir vandens. galimas variantas, kad jis darytas pusė/pusė metodu - šarmas tirpinamas pusėje vandens, o kita dalis skysčio imama pienu ir pilama į muilą veliau (beveik susidarius pėdsakui). kitas variantas išvengri rudavimo - stengtis nepakelti temperatūros, t.y. tirpinant šarmą piene indą laikyti šaltame vandenyje. kuo mažiau pakils temperatūra, tuo mažiau "keps" piene esantis cukrus, kuris ir duoda oranžinį atspalvį.
Vėlgi, aš čia kalbu apie šaltuoju būdu gaminamą muilą 4u.gif kazkaip abejoju, ar muilo bazės gaminams šaltu būdu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute85: 02 birželio 2010 - 10:55
QUOTE(Suoka @ 2010 05 31, 09:31)
Heh kažkaip nesuvokiu balto muiliuko su ožkos pieno  unsure.gif
Čia gal kokie ožkos pieno milteliai ar šiaip kas?
Nes kuo muile daugiau ožkos pieno tuo jis oranžinesnis, na čia aš aišku daugiau apie natūralų virimą.
Nes kaip virėm 100% ant ožkos pieno tai iš vis tamsiai oranžinę spalvą davė, kaip ir turėjo būti.


Nu ka, as ne chemike, ozkos pieno ir neviriau, nes nuo jo smarves susivemciau, o chemike siuo klausimu nepasireiske.
Nezinau kodel jis baltas, o ne oranzinis - tikrai nezinau kuris komponentas ta muila isbalina -gal TD, cia gal DG daugiau galetu pasakyti, nes ji domejosi jo savybemis muilui.
Kita vertus, esu as turejusi ozkos pieno muilu- ir ranku darbo, tikrai brangius -nu nei vienas ju nebuvo oranzinis - kaip jie ji balina as nezinau. Ozkos pieno milteliai ir balti, bet smirdi kaip visi tie ozkos pieno suriai, ozkos pienas parduotuveje, sake, ir baltos spalvos, o jis tikrai buna pavirintas. ozkos pieno suriai visi baltut baltuteliai kiek maciau - reikia laukti kokios maisto technikes -gal ji zino kaip isbalinti piena
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 05 30, 14:58)
Turejau ta knyga, bet ji buvo ne mano, dabar nusipirksiu, manau, verta demesio smile.gif Privirem vel muilu paprastuciu, dabar noksta. Kaip smagu praustis kokybisku dalyku bus biggrin.gif

Kadangi savininkas knyga Ranku darbo muilas pasieme, tai pirkau as ja internetu. Kazkaip pasidare liudna be jos...
Siandien buvau ipuolus i sveiko maisto parduotuve ir maciau muilus po 12 lt gabaliukas g.gif gal ir naturalus, jeigu tiek kainuoja.

Klausimas: kiek laiko Jus brandinat muila vidutiniskai?
Atsakyti
Neturetu pieno muilai buti oranziniai.

Jie buna tan - idege smile.gif siek tiek, jei be TD, o su TD - balti.
Atsakyti
Gal kuri žinot, kiek gramų būtų 250ml alyvuogių aliejaus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 03, 16:12)
Gal kuri žinot, kiek gramų būtų 250ml alyvuogių aliejaus? blush2.gif

nezinau, bet sverimui man labai tinka elektronines virtuvines svarstykles ir matavimo cilindras is laboratorijos skysciams matuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 06 03, 16:44)
nezinau, bet sverimui man labai tinka elektronines virtuvines svarstykles ir matavimo cilindras is laboratorijos skysciams matuoti smile.gif

Šitą žinau, bet esmė tame, kad man reikia 849 gramų alyvuogių aliejaus, o visur rašo tik mililitrais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 03, 16:58)
Šitą žinau, bet esmė tame, kad man reikia 849 gramų alyvuogių aliejaus, o visur rašo tik mililitrais unsure.gif

tai reik pasvert, kokios problemos?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 06 03, 17:08)
tai reik pasvert, kokios problemos?

Nedarašiau pabaigos doh.gif Noriu nusipirkt alyvuogių aliejaus, ir visose parduotuvėse rašo mililitrais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 03, 17:44)
Nedarašiau pabaigos doh.gif Noriu nusipirkt alyvuogių aliejaus, ir visose parduotuvėse rašo mililitrais blush2.gif

aliejus bus lengvesnis, nei vanduo, tai jo reikia pirkti daugiau negu tiek pat vandens atitiktu, pvz, vandens 500 g turis 500 ml, o aliejaus 500 g uzims daugiau, nei 500 ml., aliejaus tankis mazesnis.
Atsakyti