Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Evah @ 2010 05 10, 21:22

Neseniai ir blogą užkūriau, tai, jei kam įdomu pasižvalgyt bus, jis [url=http://www.pienovonios.lt)
čia.[/url]


sauni pradzia!

koks saldus muilas.. wub.gif
Atsakyti
Man Jusu visu gaminami muilai laaaaabai skanus atrodo... smile.gif smile.gif smile.gif uzsimaniau ir as tos knygutes apie muila.. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Isigyjau kalio sarma, skysto muilo gamybai, bet vis niekaip neisdristu pagaminti....
Gal kuri bande gaminti, turi patarimu??
Dar pakuotes neatidariau...
Nejau niekas nebande gaminti??
Atsakyti
Dėkui labai už pagyras 4u.gif

Užtad šįvakar mūsų blogo serveris sustreikavo ir numiro biggrin.gif Tai bandysim atsigaut kažkaip. Labiausiai gaila tai laiko, kad va ten krapštytis reik, kai galėčiau muilą sau virt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 05 08, 16:34)
Kvapų namų pusapyje yra keletas receptų. Aš turiu vieną lengvą receptą(pagal jį ir dariau pirmąjį savo kremą), tik visko dėjau dvigubai, nes naudaug gavosi.
15ml aliejaus;
3,5g emulsinio vaško;
25ml hidrolato(pasirinktinai);
4 lašai greipfrutų sėklų ekstrakto(GSE);
2 lašai vitamino E;
10 lašų eterinių aliejų (pasirinktinai).
Gaminimo eiga:emulsinį vašką reikia ištirpinti aliejuje, bet ne ant tiesioginės ugnies ar šilumos šaltinio, o kaitinant vandenyje. Kitame švariame inde tokiu pat principu reikia iki vienodos temperatūros su aliejumi, pašildyti hidrolatą. Pastarąjį lėtai, po truputį supilti į aliejų nuolat maišant. Kremui vėstant, o aliejui hi hidrolatu susijungiant vaško pagalba, košelė įgauna kreminę formą. Pabaigoje belieka sulašinti EA, vitaminą E, GSE ir juo išmaišyti. Jei nenorit su gerais aliejais ir hidrolatais, galit pabandyti su vandeniu ir virtuviniu aliejumi smile.gif Kremus su bičių vašku daryti yra sunkiau.



vietoj emulsinio vaško netiktų bičių vaškas? g.gif kuom jie skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 05 18, 08:45)
vietoj emulsinio vaško netiktų bičių vaškas?  g.gif  kuom jie skiriasi?


ne, nes tarp ju lygybes zenklo padeti negalima

nors gamina su biciu vasku kaip emulsikliu, stabili emulsija nesigauna, be to labai svarbu alieju/vandens santykis..
Papildyta:
QUOTE(Oksanik @ 2010 05 17, 20:28)
Sveikutes 4u.gif
Isigyjau kalio sarma, skysto muilo gamybai, bet vis niekaip neisdristu pagaminti....
Gal kuri bande gaminti, turi patarimu??
Dar pakuotes neatidariau...
Nejau niekas nebande gaminti??


gaminu, bet nelabai jis su manim nori draugauti smile.gif (daug sunkiau sekas susidraugaut nei su kietu), tai nelabai galiu konkreciai patarinet - man irgi kiekv gaminimas - eksperimentas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Evah @ 2010 05 17, 21:53)
Dėkui labai už pagyras 4u.gif

Užtad šįvakar mūsų blogo serveris sustreikavo ir numiro biggrin.gif Tai bandysim atsigaut kažkaip. Labiausiai gaila tai laiko, kad va ten krapštytis reik, kai galėčiau muilą sau virt biggrin.gif


pazistami simptomai biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 05 18, 10:29)
ne, nes tarp ju lygybes zenklo padeti negalima

nors gamina su biciu vasku kaip emulsikliu, stabili emulsija nesigauna, be to labai svarbu alieju/vandens santykis..

oij zinok, bet su emulsiniais tiek sugadinau produktu, jog nezinau. Anksciau maniau, kad su emulsiniu viskas VISADA gaunasi, bet po visu tu bandymu galiu pasakyti, kad su biciu vasku man nera niekada nesigave
Esu pirkusi visokiu emulsiniu is AZ, dejusi net didziausia procenta siuloma ir vis tiek atsiskyre vanduo, su kitais ir vandenelis gavosi, o su biciu, geliu vaskais - kremai nuostabios konsistencijos, puikiai tepasi, gerai susigeria.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 05 19, 11:33)
oij zinok, bet su emulsiniais tiek sugadinau produktu, jog nezinau. Anksciau maniau, kad su emulsiniu viskas VISADA gaunasi, bet po visu tu bandymu galiu pasakyti, kad su biciu vasku man nera niekada nesigave
Esu pirkusi visokiu emulsiniu is AZ, dejusi net didziausia procenta siuloma ir vis tiek atsiskyre vanduo, su kitais ir vandenelis gavosi, o su biciu, geliu vaskais - kremai nuostabios konsistencijos, puikiai tepasi, gerai susigeria.


gali buti.
as esu skaicius, kad reikia 'atkalti' procentus kiekv emulsikliui. t.y. nusipirkus nauja emulsikli (is naujo tiekejo), daznai tenka eksperimentuoti, kol atrandi reikalinga emulsiklio kieki.
be to visada (gaminant nedidelius kiekius, ka mes ir darom) atsiranda paklaida (nebent ypatingai jautrios prof svarstykles), tai visada saugiau ideti kiek daugiau emulsiklio nei rekomenduoja jo tiekejas.
bet kokiu atveju, kiek gamintoju, tiek megstamu metodu drinks_cheers.gif
Atsakyti
kaip matau muolo gamyba vyksta smile.gif saunuoles smile.gif
tik noretusi daugiau pamatyti jusu paciu darbu nei aprasymu kad darot ir kaip darot smile.gif
Atsakyti
Pagaliau gavau knyga bigsmile.gif Kokia įdomi, tikrai verta buvo pirkti thumbup.gif O brandinti muilą reikia formelėje? blush2.gif
Atsakyti
MUILAI BRANDINAMI JAU IŠIMTI IS FORMOS IR SUPJAUSTYTI.
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 05 19, 19:20)
MUILAI BRANDINAMI JAU IŠIMTI IS FORMOS IR SUPJAUSTYTI.

Ačiū 4u.gif O ant ko juos tada dėti? doh.gif
Atsakyti