Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

o baziu sudetis skiriasi nuo vaikisku muilu? o tie apta muilaiir t.t. tipo geresni?
O geriausias varianas yra muilo virimas su natrio sarmu?
Atsakyti
http://www.justasoap...base-p-247.html aš šitą naudojau. Rašo, kad be SLS, tai man to ir užteko biggrin.gif o kitu ingidientu tai as nepažįstu biggrin.gif
Atsakyti
As anksciau esu imetus geru sudeciu (baziu). Dabar jau nebezinau, kur buvau radus smile.gif Bet paieskokit, buna uk. Turbut ir kitur. Jei susikooperuotumet, nereiketu didelio kiekio pirkti ir pigiau butu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 29 balandžio 2010 - 09:39
QUOTE(saulute85 @ 2010 04 29, 08:58)
http://www.justasoap...base-p-247.html aš šitą naudojau. Rašo, kad be SLS, tai man to ir užteko  biggrin.gif  o  kitu ingidientu tai as nepažįstu  biggrin.gif


noriu 2 kg tokios ar panasios muilo bazes smile.gif kas dar? Ir kas mokat nupirkti? smile.gif
Atsakyti
Nupirkti nesunku - tereikia turėti kreditine kortele (per Pay pal, kaip ir perkant is e-bay). aš pati iš čia siunčiuosi daug visokio gėrio, nes Lt labai brangu. Bet siustis vienai nelabai apsimoka (siuntimo kaina apie 100 litų). užsakinėsiu ir as is cia, bet ne dabar.. po kokio menesio ar pusantro..
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 04 28, 21:08)
o kokia sudetis tu baziu?

gryna chemija su edtom, tatrasodiumais ir parabenais, jau nekalbant apie svisus SLS

QUOTE(kice @ 2010 04 29, 06:23)
o baziu sudetis skiriasi nuo vaikisku muilu? o tie apta muilaiir t.t. tipo geresni?
O geriausias varianas yra muilo virimas su natrio sarmu?

salyginai vaikisko muilo sudetis geresne buna, bet visada reikia ziureti, nes vaiku prekes pilnos visokio s...., nors dauguma mano, kad jei jau vaikams -tai viskas naturalu ir gerai. APtos as nesiulyciau, nes jis toks dvokiantis, kad ta smarve sunku permusti. Pries daug metu esu su ja dariusi -tai viska ismeciau, nes kvapas tragiskas doh.gif
Taip, sakyciau, kad jei nenori moketi daug uz naturalu muila (nes naturalus muilai tikrai kainuoja daugiau nei sintetinis, ar pseudo naturalus), tai virimas su sarmu yra geresnis budas

QUOTE(saulute85 @ 2010 04 29, 07:58)
http://www.justasoap...base-p-247.html aš šitą naudojau. Rašo, kad be SLS, tai man to ir užteko  biggrin.gif  o  kitu ingidientu tai as nepažįstu  biggrin.gif

na tai kad nieko gero as joje ir nematau, plius Tetrasodium Etidronate, bet lyginant su tom bazem, kurios buvo LT ji zymiai geresne. Bet, asmeniskai as, verciau jau pirkciau naturalu muila nei sita baze naudociau ax.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 04 29, 09:22)
As anksciau esu imetus geru sudeciu (baziu). Dabar jau nebezinau, kur buvau radus smile.gif Bet paieskokit, buna uk. Turbut ir kitur. Jei susikooperuotumet, nereiketu didelio kiekio pirkti ir pigiau butu.

berods aromantic turejo kazko padoresnio, tik ten siuntimas brangus g.gif
Arba tu pradek tiekti muilo bazes, kurios tikrai bus naturalios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 04 29, 11:37)
Arba tu pradek tiekti muilo bazes, kurios tikrai bus naturalios  mirksiukas.gif


gaminti? smile.gif

as galeciau atsiust su siuntiniu, jei tai pigiau. kaip tik dabar siusiu. bet nemazai apsiemiau visko siam kartui, kita karta tikrai galeciau smile.gif

Soil Association sertifikuotos muilo bazes. http://www.soapbasic...r...&lang=en-gb
vis sis tas. net ir beveik permatomos.
Atsakyti
QUOTE(kamilyte @ 2010 04 28, 17:38)
ezuk - negaliu tau nusiųsti asmeninės žinutės, pratrynk jei gali  mirksiukas.gif ir parašyk vėl  4u.gif


pratriniau smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Niekas nesigiria,tai nesu savuosius muilus tongue.gif
'Kunigaikstienes svajos'
Sudetis: kokosu,palmiu,alyvuogiu,abrikosu kauliuku, moliugu seklu nerafinuoti aliejai; kakavos sviestas, naturalus biciu vaskas,dziovintu paprastuju chloreliu milteliai; neroli, arbatmedzio ir metu EA.
user posted image


'Bitininko'

Sudetis: kokosu,palmiu,alyvuogiu,abrikosu kauliuku, moliugu seklu nerafinuoti aliejai; kakavos sviestas, naturalus biciu vaskas, ekologiskas poliflorinis medus, smulkinti kedro riesutu kevalai; citrinu EA.
Kvepia sausainukais tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara gimusi: 30 balandžio 2010 - 16:49
Vasara gimusi, labai labai gražu wub.gif O kaip tu padarei, kad susijungtų dvi spalvos? blush2.gif
Atsakyti
labai faina, reiks kada ir man pabandyt tokius grazius pasidaryt
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 04 29, 13:24)
gaminti?  smile.gif

aha ax.gif

QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 04 30, 16:47)
Sveikos 4u.gif Niekas nesigiria,tai nesu savuosius muilus tongue.gif
; neroli,

muiliukai tai jau labai grazus, o dar ir koks prabangus tas pirmas ax.gif su neroliu wub.gif
Atsakyti