Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

thumbup.gif labai gražiai ir estetiškai atrodo muiliukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2010 04 06, 09:33)
Mano greifruktais pagrinde. Bet as vis ryskiai pamazinu EA tai kvapas blesta su laiku  doh.gif


Norint islaikyti citrusinius kvapus reikia naudoti kvapu stabilizatorius,tokius kaip guaro derva.
Atsakyti
Ar kada nors bandete skaiciuoti muiliuko savikaina ne perlydytu, o gamintu 100 proc naturaliu muiliuku? Kiek Jums gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 04 06, 08:54)
Ar kada nors bandete skaiciuoti muiliuko savikaina ne perlydytu, o gamintu 100 proc naturaliu muiliuku? Kiek Jums gaunasi?


Gali gautis nuo 6 iki 10-15 LT uz gabaliuka. Priklauso nuo aliejuku.

Del guaro dervos, idomu ar kitos merginos naudoja? Nes realiai as ne vien citrusinius naudoju, tai galiu pasakyt kad ir cinamonas man nelabai islieka... turbut reikia visus 5 ml and vieno karto supilti norint kad liktu kvapas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasucci: 06 balandžio 2010 - 09:20
QUOTE(susidomejus @ 2010 04 06, 09:54)
Ar kada nors bandete skaiciuoti muiliuko savikaina ne perlydytu, o gamintu 100 proc naturaliu muiliuku? Kiek Jums gaunasi?

Viskas priklauso nuo sudedamuju daliu.bet galiu pasakyt viena,kad savikaina labai pakyla del kokybisku eteriniu alieju.

QUOTE(Rasucci @ 2010 04 06, 10:19)
Del guaro dervos, idomu ar kitos merginos naudoja? Nes realiai as ne vien citrusinius naudoju, tai galiu pasakyt kad ir cinamonas man nelabai islieka... turbut reikia visus 5 ml and vieno karto supilti norint kad liktu kvapas.

jo,citrusiniai labai greit isgaruoja.Bet as nededu jokios dervos. reik pasidomet.
o tai kiek jus pylat EA,jei sakot ,kad "turbut visus 5 ml. reik supilt"ir cia kokiam kiekiui?nes as 1kg alieju (is ju visad darau 2 rusiu muilus) kiekvienai rusiai pilu po 8-10 ml.
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 04 06, 09:56)
jo,citrusiniai labai greit isgaruoja.Bet as nededu jokios dervos. reik pasidomet.
o tai kiek jus pylat EA,jei sakot ,kad "turbut visus 5 ml. reik supilt"ir cia kokiam kiekiui?nes as 1kg alieju (is ju visad darau 2 rusiu muilus) kiekvienai rusiai pilu po 8-10 ml.


Na as darau dazniausiai kokius apie 500ml muilo, vienos rusies, ir is viso supilu naudodama 2 rusiu EA kokius 5 ml bendrai, tai vieno gaunasi koki 2.5ml. Ir panasu kad mazoka.
Atsakyti
Eteriniai nugaruoja, ypac citrusiniai, nieko cia labai nepadarysi. Visokiu 'triuku' atseit yra, bet nelabai kas veikia praktikoj istikruju. Tiesiog didesni kiekiai eteriniu smile.gif


Vasara, o ka reiskia Lemurka? smile.gif bigsmile.gif Gal puslapiuka savo turi?

QUOTE(Rasucci @ 2010 04 06, 08:19)
Gali gautis nuo 6 iki 10-15 LT uz gabaliuka. Priklauso nuo aliejuku.



kodel iki 15? man atrodo, virsut ribos nera lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 06 balandžio 2010 - 12:19
QUOTE(Daddygirl @ 2010 04 06, 11:49)
kodel iki 15? man atrodo, virsut ribos nera  lotuliukas.gif



Na taip, as čia tokį švelnesnį variantą paminėjau biggrin.gif

beje, dėl spalvotų muiliukų, man tiesą sakant juos naudojant yra vienas didelis minusas - atrodo nusiplauni gerai rankas, muilo nelieka, tačiau baltas rankšluostukas įgauna muilo atspalvį (nusidažo kažkaip). Gal dar kas esat pastebėję tai?
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2010 04 06, 11:15)
Na taip, as čia tokį švelnesnį variantą paminėjau  biggrin.gif

beje, dėl spalvotų muiliukų, man tiesą sakant juos naudojant yra vienas didelis minusas - atrodo nusiplauni gerai rankas, muilo nelieka, tačiau baltas rankšluostukas įgauna muilo atspalvį (nusidažo kažkaip). Gal dar kas esat pastebėję tai?


kai kurie dazikliai tepa. o kokius turi omeny?
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2010 04 06, 11:16)
Na as darau dazniausiai kokius apie 500ml muilo, vienos rusies, ir is viso supilu naudodama 2 rusiu EA kokius 5 ml bendrai, tai vieno gaunasi koki 2.5ml. Ir panasu kad mazoka.

as 500g. supilu tuos 8-10 ml. Bet tai priklauso nuo EA stiprumo ir issilaikymo gaminy savybiu. Pvz. koks metu ar ciobreliu labai puikiai laiko kvapa. Na,tokiu "astresniu" galima ir maziau pilt,tikrai laikysis kvapas.


QUOTE(Daddygirl @ 2010 04 06, 12:49)
Vasara, o ka reiskia Lemurka?  smile.gif  bigsmile.gif Gal puslapiuka savo turi?

nea,puslapiuko neturiu,tik bloga biggrin.gif

QUOTE(Rasucci @ 2010 04 06, 13:15)
beje, dėl spalvotų muiliukų, man tiesą sakant juos naudojant yra vienas didelis minusas - atrodo nusiplauni gerai rankas, muilo nelieka, tačiau baltas rankšluostukas įgauna muilo atspalvį (nusidažo kažkaip). Gal dar kas esat pastebėję tai?

O kai plauni, putos nusidazo? nuo kiekio to nat.dazo irgi priklauso,net ir molis,jei jo daug idesi,dazo. man dar nepasitaike,nes nesistengiu per daug "dazikliu"det.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 04 06, 00:52)

O kokiu būdu tau patogiausia gaminti? ax.gif
Vasara gimusi, labai gražūs muiliukai smile.gif O kaip jūs padarot, kad gautųsi muiliuke kažkoks užrašas? ax.gif
Atsakyti
Del dazymo tarp kitko daze Daddygirl muiliukas su silku smile.gif jame buvo moliu, ir kitu dazanciu elementu, nes muilo spalva pasakiska buvo thumbup.gif

Manau ir ciberzole dazo, o butent toki muiliuka dabar naudojam.
Atsakyti