Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Ar muilas, gamintas namuose, nesigauna panašus į ūkišką? Šiąnakt sapnavau, kaip darau muilą ir gavosi toks pat kaip ūkiškas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 03 31, 20:55)
Ar muilas, gamintas namuose, nesigauna panašus į ūkišką? Šiąnakt sapnavau, kaip darau muilą ir gavosi toks pat kaip ūkiškas doh.gif  biggrin.gif

man gaunasi balti muilai be kvapo. O kuo jie panasus i ukiska? Kvapu?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 03 31, 22:04)
man gaunasi balti muilai be kvapo. O kuo jie panasus i ukiska? Kvapu?

Jo, buvo tokio pat kvapo ir spalvos biggrin.gif Bet gerai, kad čia tik sapnas lotuliukas.gif
O natrio šarmas, sumaišytas su vandeniu labai greitai vėsta? Ir jei jau klausiau, tai atsiprašau, bet indus jūs plaunate su vandeniu, ar dar ir su actu? unsure.gif
Atsakyti
Idomu, kodel parduotuvej ukiski muilai dazniausiai buna tokie rusvi. As kai verdu, tai vis balti buna. Kazin, ko ten deda?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 04 01, 11:46)
Idomu, kodel parduotuvej ukiski muilai dazniausiai buna tokie rusvi. As kai verdu, tai vis balti buna. Kazin, ko ten deda?


o is kokiu alieju gamini? gal pagrindas taukai?

man balti nesigauna, o karta ir ukisko kvapas buvo smile.gif



del baldu saugojimo. as esu pagadinus nemazai biggrin.gif doh.gif
jei viskas gerai, tai kaip ir gerai. bet per viena vadinama vulkana sugadinau virtuves spinteles.
ir neseniai kambaryje (kur, atrodo, nebuna siaip naoh) odinis fotelis turi maza isdeginta demele. ziauriai matos unsure.gif
o as siaip jau is tu atsarguoliu, saugaus visaip kaip imanoma.
bent jau mano isvada, jei pradedi namie naudot tokius daiktus kaip naoh, buk pasiruoses tokiems netiketumams.
galvoju, tai reiktu daryti ne namuose. kam ruosiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 04 01, 13:23)
o is kokiu alieju gamini? gal pagrindas taukai?

man balti nesigauna, o karta ir ukisko kvapas buvo smile.gif


dariau is augalinio aliejaus, tauku ir alyvuogiu aliejaus. Del alyvuogiu aliejaus negaliu pasakyt, ar baltas gavosi, nes dejom cinamono.
O verdant is kitokiu riebalu gaunasi nebalti?
Atsakyti
Daddygirl, gal jau koki versliuka suksi? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 04 01, 14:23)
galvoju, tai reiktu daryti ne namuose. kam ruosiuosi smile.gif

Aha,kai silta geriausia lauke maisyt.Mum gerai,kad turim soda, o kas turi nuosava kiema, tai isvis fantastika

QUOTE(susidomejus @ 2010 04 01, 14:53)
dariau is augalinio aliejaus, tauku ir alyvuogiu aliejaus. Del alyvuogiu aliejaus negaliu pasakyt, ar baltas gavosi, nes dejom cinamono.
O verdant is kitokiu riebalu gaunasi nebalti?

Tai viskas nuo sudeties ir priklauso. As kai visad dedu palmiu ir alyvuogiu alieju,tai manieji niekad balti nebuna, bet man balti kaip sniegas kazkaip nenaturaliai atrodo,tai ir nesiekiu to, nors zinau,kad galima kazko idet,kad 'isbalint'mase,bet nesigilinau i tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2010 04 01, 13:06)
Daddygirl, gal jau koki versliuka suksi?  cool.gif


ne. (nu bent jau siam momentui taip galvoju.)
man nepatinka, kad visa tai kenkia plauciams (zinau tikrus pvz). jei buciau zinojus tiek, kiek zinau dabar, nebuciau pradejus gamint smile.gif o dabar tai jau ka, per velu - negaliu sustot biggrin.gif
o kad suzinojau apie toki muila, zinoma, nesigailiu thumbup.gif tik sveikiau ji is kitu nusipirkti biggrin.gif tongue.gif zinau zmoniu, kurie po 20-30 metu tuo uzsiima kaip verslu, bet jie jau to dalyko ligoniai smile.gif man atrodo tik tokie ir gali tuo uzsiimt biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2010 04 01, 14:12)
Aha,kai silta geriausia lauke maisyt.Mum gerai,kad turim soda, o kas turi nuosava kiema, tai isvis fantastika
Tai viskas nuo sudeties ir priklauso. As kai visad dedu palmiu ir alyvuogiu alieju,tai manieji niekad balti nebuna, bet man balti kaip sniegas kazkaip nenaturaliai atrodo,tai ir nesiekiu to, nors zinau,kad galima kazko idet,kad 'isbalint'mase,bet nesigilinau i tai smile.gif


as irgi kieme turiu salygas, net namuka drinks_cheers.gif tik reik prisiruost.

su TD baltina.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 04 02, 00:29)
su TD baltina.

g.gif kas čia per priemonė?

Atsakyti
O ar esate kuri dariusi mulą kambario temperatūros metodu? ax.gif
Atsakyti