Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Prieš tai kai dariau kelis muilus ir po to ploviau indus, kuriuose maišiau - jie puikiai putojo, o šis sunkiai plovėsi ir indo sienelės buvo riebaluotos, teko daug indų ploviklio sunaudoti, kad tą riebalą nuplautų... sad.gif
Atsakyti
O apdengti reikia tik tą paviršių, ant kurio bus gaminama, ar ir esančius netoli(tarkim gaminu ant stalo, ir spinteles dengti)? unsure.gif
Atsakyti
Nežinau, kaip daro kitos, bet man pilnai užtenka užsidengti stalviršį vienu dideliu frotiniu rankšluoščiu, o aplinkinių spintelių tikrai nedangstau, nežinau, gal ir blogai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 03 30, 14:57)
Prieš tai kai dariau kelis muilus ir po to ploviau indus, kuriuose maišiau  - jie puikiai putojo, o šis sunkiai plovėsi ir indo sienelės buvo riebaluotos, teko daug indų ploviklio sunaudoti, kad tą riebalą nuplautų... sad.gif

Gal del vasko tas visas 'riebalas' sunkiai nusiplovinejo g.gif nes vaskas gi labai greit stingsta (itariu,kad butent del jo ir del pakankamai aukstos maisymo temperaturos tau ir pedsakas taip greit atsirado) g.gif
Atsakyti
O indus, kuriuose buvo gaminamas muilas galima dėti su bendrais indais į indaplovę? blush2.gif
Atsakyti
Pvz., aš nedėčiau, o išsiplaučiau rankomis.
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2010 03 30, 19:29)
Pvz., aš nedėčiau, o išsiplaučiau rankomis.

Tada ir aš taip darysiu, kad bėdos kokios paskui nebūtų rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip žadėjau mano paskutinio bandymo rezultatai:

Čia staigiai sutirštėjusi ir sukrėsta masė į indelį:
user posted image

O čia taip parudavo, kai palaikiau uždengtą šiltai, ir dar kartelį perplakta su blenderiu, nes buvo išsisluoksniavusi:
user posted image

O čia po paros laiko supjaustyta ir paruošta brandinimui:
user posted image

įdomu g.gif ar bus tinkamas naudoti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 03 30, 19:22)
Tada ir aš taip darysiu, kad bėdos kokios paskui nebūtų rolleyes.gif


Visus daiktus, naudojamus muilo gamybai, naudok, plauk ir visaip kitaip realizuok atskirai nuo masito irankiu ir indu.
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2010 03 31, 09:33)
Visus daiktus, naudojamus muilo gamybai, naudok, plauk ir visaip kitaip realizuok atskirai nuo masito irankiu ir indu.

Aišku 4u.gif
O kaip jūs žinot, kai gaminat muilus pagal savo receptus, kokia turi būti vienoda temperatūra(natrio šarmo ir aliejų)? blush2.gif
atograza, labai graži muiliukų spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 03 31, 09:13)
Aišku 4u.gif
O kaip jūs žinot, kai gaminat muilus pagal savo receptus, kokia turi būti vienoda temperatūra(natrio šarmo ir aliejų)? blush2.gif
atograza, labai graži muiliukų spalva smile.gif


Naudojam termometra specialiai tam skirta, as pirkau su natrio sarmu ji Avsistoj vilniuje. Seip geriausiai yra du turet, bet as verciuosi su vienu.
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2010 03 31, 10:16)
Naudojam termometra specialiai tam skirta, as pirkau su natrio sarmu ji Avsistoj vilniuje. Seip geriausiai yra du turet, bet as verciuosi su vienu.

O kaip žinot ar turi būt 55 laispniai ar 60? unsure.gif
Atsakyti