Įkraunama...
Įkraunama...

Mama dirba, tėtis augina vaiką

QUOTE(liepa27 @ 2010 03 17, 16:02)
4u.gif tai kam jums is vis tas vaikas,turetumete savo mylima darba ir dziaugtumetes gyvenimu.kaip suprantu krutim maitinti nenorite(juk po men ketinate i darba grizt),su vaiku but nenorite...man nuosirdziai gaila jusu kudikelio.
Kad grįžtu į darbą nereiškia, nereiškia, kad nenoriu būti su vaiku. Aš tiesiog myliu savo darbą. O tokių žmonių tiesiog reta. Manau, kad žinot posakį "Susirask mėgstamą darbą ir tau niekad nereiks dirbti". Tai štai mano toks ir yra. smile.gif
Dėl maitinimo krūtimi, čia jau pažiūrėsim kas kaip gausis. Užauga vaikai ir be MP.
QUOTE(misdrieziuke @ 2010 03 17, 17:39)
ziauru.tevas augina vaika ir tai yra kazkas smerktino...baisu skaityti.
reikia galvoti ir apie tai ka valgyti,ka tam kudykeliui pasiulyti.
nebukit tokios ziaurios  schmoll.gif
Aš tai tų lietuvių visai nesuprantu. doh.gif Vyras neprižiūrintis vaiko, nesirūpinantis jo auginimu ir auklėjimu, viską paliekantis motinai, yra smerktina, tačiau vyras kuris imasi vaiko auginimo atostogų, juo rūpinasi, maudo, keičia vystyklus, lygiai taip pat yra smerktina. doh.gif
Tai ko jūs iš vis norite???
Atsakyti
QUOTE(Daire @ 2010 03 17, 20:34)
Kad grįžtu į darbą nereiškia, nereiškia, kad nenoriu būti su vaiku. Aš tiesiog myliu savo darbą. O tokių žmonių tiesiog reta. Manau, kad žinot posakį "Susirask mėgstamą darbą ir tau niekad nereiks dirbti". Tai štai mano toks ir yra. smile.gif
Dėl maitinimo krūtimi, čia jau pažiūrėsim kas kaip gausis. Užauga vaikai ir be MP.

4u.gif jus klystate darboholiku siais laikais kaip tik labai daug, ypac vyru tarpe.vaikai uzauga me motinos pieno, taip, bet mylinti ir norinti viso ko geriausio savo kudikeliui mama tikrai stengsis maitinti kudikeli savo pienu.ir,apskritai,mano manymu,butent vaikas ir jo poreikiai motinai turi buti svarbiausia.
smile.gif beje,nesu pries tevus, auginancius vaikus ir tuo metu dirbancias mamas,bet kai kalba eina apie menesio laiko kudikeli, tai ka as zinau,ziauru ir tiek ax.gif
Atsakyti
Keistas toks požiūris, aš už kad tėvai augintų. Žinoma, ne tokius mažus, tačiau jau paaugusius, kai mama nebebūna 'vaikščiojanti virtuvė'. Manau, kad ir vyrai gali puikiai susitvarkyti su tuo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dieter: 17 kovo 2010 - 19:59
QUOTE(Dieter @ 2010 03 17, 20:57)
Keistas toks požiūris, aš už kad tėvai augintų. Žinoma, ne tokius mažus, tačiau jau paaugusius, kai mama nebebūna 'vaikščiojanti virtuvė'. Manau, kad ir vyrai gali puikiai susitvarkyti su tuo smile.gif

drinks_cheers.gif pritariu jums,kai mama jau nebemaitina krutimi,vaika gali ir tetis priziureti, bet kalba eina ne apie 1-6 men leliukus.metu ir vyresnis vaikiukas visai kas kita ax.gif
Atsakyti
Liepa27, Jūs nežinote situacijos ir taip kalbate.
Savo darbe aš galiu vaiką palikti vaiko kambaryje su aukle ir lakstyti kas kelias val jo maitinti. Bet manau, kad jam geriau bus su tėvu, kur jis gaus visą jo dėmesį, nei su kažkokia samdyta aukle, kuri tuo metu dar kokius 6 vaikus prižiūri.
Be to, neketinu labai ilgai maitinti, ir 6 mėn vaikas jau gali ir nesimaitinti MP, nes yra pradedama duoti mišinukai, vaisių ir daržovių mišiniai ir t.t.
Atsakyti
Pritariu Dairei. Nenuvertinkim vyro- tėvo, jis tiek pat turi būt reikšmingas vaikui, kaip ir mama. O tas nereikalingas egocentrizmas, galvojimas, kad tik mama geriausiai gali pasirūpinti vaiku, yra labai jau diskutuotinas. Neduodam vaikų tėveliams augint, po to pykstam, kad kažko nemoka. Lai ima ir augina, labai pagirtina iš vyro pusės, žaviuosi tokiais vyrais. O mama ir po darbo pabus su vaiku, svarbu kokybė, ne kiekybė mirksiukas.gif
Atsakyti
o kazin ka daryti jei teva meta is darbo,o mamos dekretas siekia mininmuma arba ji isviso ji negauna.ka tada daryti???? kiek laiko vaikas bus gyvas vien mamos pieneliu???? o ir labai daznai imanoma suderinti maitinima ir darba.vyras gali vaika atvesti i darbeli ir mama ji pamaitins.pazystu tokiu zmoniu,kurie butent taip ir dare.
Atsakyti
Jomajo, gal temukes sumaišėte, ar ką...Yra atskira apie žindymą, jo reikalingumą ir skatinimą. O šios temos klausimas ne toks. Ir išsakai nuomonę ir gana, kam reikalinga pulti smerkti, auklėti?

Nematau problemos, kuris augina vaiką iš tėvų, bet kokių atveju vaikas mato abu, tik vieną iš jų mažiau.
Atsakyti
nu neiskenciau neparasius..kas cia per nesamones,kad 1-6 men.vaiko tevui negalima palikti?Jei mama galvoja truputi i ateiti tai ji jau ne mama?As pvz,.savo sunu maitinau 1,5 men.,nes paprasciausiai dingo pienas ir ka,neuzaugo gal, jau nereikia perdeti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Daire @ 2010 03 17, 20:34)
Kad grįžtu į darbą nereiškia, nereiškia, kad nenoriu būti su vaiku. Aš tiesiog myliu savo darbą. O tokių žmonių tiesiog reta. Manau, kad žinot posakį "Susirask mėgstamą darbą ir tau niekad nereiks dirbti". Tai štai mano toks ir yra. smile.gif
Dėl maitinimo krūtimi, čia jau pažiūrėsim kas kaip gausis. Užauga vaikai ir be MP.

thumbup.gif
Jeigu yra vyrų, kurie sugeba ir nori tinkamai pasirūpinti mažu vaiku - kol kas manau, kad tokių nėra daug smile.gif - tegu tik rūpinasi... mums, moterims ir taip sakyčiau ne itin lengva dalia tenka wink.gif Jeigu yra vyras, kuris mielai išleidžia savo žmoną į mylimą darbą - aš visom keturiom už, nes žinau, kas yra darbas, į kurį norisi eiti, kaip gera, kai tau kažkas leidžia neužsidaryti vien tarp pampersų ir SM skaitymo. Gaila, bet aš tokios galimybės neturėsiu.

Dėl MP - aišku, kad užauga ir be jo, turiu ne vieną pavyzdį, kaip iki metų vien MP maitinti vaikai serga kiekvieną mėnesį. Taip, kad ne panacėja ir tas pienas. Ir, kaip ir dėl Cezario pjūvio, atrodo, jeigu galėtų karas prasidėtų, taip ir dėl maitinimo MP aistros niekada nenurims. Tik natūralistėms vertėtų pagalvoti apie tai,jog nebūtina taip kategoriškai brukti savo nuomonės... Visos mes savaip teisios. 4u.gif
Atsakyti
Šioje temoje jau rašiau, bet dabar galiu pasisakyti, kad jau dirbu dar labiau ... Dabar jau dirbu kasdien nuo ryto iki popietės. Vyras sėkmingai augina mūsų 5 mėn. dukrytę. Pusdienį Ji valgo pienuką, kurį būnu prieš tai nusitraukusi ir užšaldžiusi. Didžiuojuosi savo vyru smile.gif

Paskaičiau kitų atsiliepimus ir noriu patikinti, kad gerų Tėvelių tikrai būna. Ne tik tokių, kurie kaip nors ištveria porą valandų, o paskiau baubia ... Ir ne tokių, kurie įmeta vaiką į šokliuką, vaikštynę, supynes, vibrokėdutę ar dar ką nors ir patys tempia laiką prie kompo ... Mes neturime absoliučiai jokių pričendalų, kurie užima vaiką, ir šiaip žinau, kaip maždaug atrodo laikas, kurį Jie būna kartu, todėl tikrai didžiuojuosi savo vyru. Tiesa, kai grįžtu po darbo, estafetę su malonumu iškart perimu aš, be teisės pailsėti ar net atsigerti arbatos, tačiau aš jau būnu be galo pasiilgusi mergytės ir mielai su Ja draugauju iki vakaro ... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Foxy_: 25 kovo 2010 - 21:33
QUOTE(_Foxy_ @ 2010 03 25, 22:19)
Šioje temoje jau rašiau, bet dabar galiu pasisakyti, kad jau dirbu dar labiau ... Dabar jau dirbu kasdien nuo ryto iki popietės. Vyras sėkmingai augina mūsų 5 mėn. dukrytę. Pusdienį Ji valgo pienuką, kurį būnu prieš tai nusitraukusi ir užšaldžiusi. Didžiuojuosi savo vyru  smile.gif

Paskaičiau kitų atsiliepimus ir noriu patikinti, kad gerų Tėvelių tikrai būna. Ne tik tokių, kurie kaip nors ištveria porą valandų, o paskiau baubia ... Ir ne tokių, kurie įmeta vaiką į šokliuką, vaikštynę, supynes, vibrokėdutę ar dar ką nors ir patys tempia laiką prie kompo ... Mes neturime absoliučiai jokių pričendalų, kurie užima vaiką, ir šiaip žinau, kaip maždaug atrodo laikas, kurį Jie būna kartu, todėl tikrai didžiuojuosi savo vyru. Tiesa, kai grįžtu po darbo, estafetę su malonumu iškart perimu aš, be teisės pailsėti ar net atsigerti arbatos, tačiau aš jau būnu be galo pasiilgusi mergytės ir mielai su Ja draugauju iki vakaro ...  smile.gif

thumbup.gif jums galima tik pavydeti tokio tecio ir,apskritai labai siltai rasote apie savo dukryte,smagu, kad savo pieneliu ja maitinate,net ir dirbdama.vat cia tai tikrai prie nieko neprikibsi smile.gif .sekmes Jums 4u.gif
Atsakyti