Įkraunama...
Įkraunama...

Mama dirba, tėtis augina vaiką

musu seimynele irgi tokia.as studente,o tetis neblogai visai uzdirbinejo.ir kaip tik ta krize,etatu mazinimas.taigi,isejo i dekreta ir labai labai jau jiems smagu kartu.pradzioje buvo sunku palikineti maziuka leliukia,bet dabar kai tikras padauziukas,tai tas pora valandu paskaitose,netgi pailsime vienas nuo kito blush2.gif
Atsakyti
Pagarba tokiems vyrams 4u.gif wub.gif
Atsakyti
mes irgi matyt taip spresime klausima. vaikams greit du metukai. Vyras be darbo jau nuo vasaros.....tai dabar as eisiu dirbt, jis liks namie. Jeigu susiras darba tada samdysim aukle.
Siaip manau susitvarkys puikiai, vaikai gi jau nebe maziukai, susisneket galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2010 03 05, 15:52)
JOKIE PINIGAI NEATSTOS VAIKUI MOTINOS!!!!baikit mamos jai jau pasigimdete leliuka tai auginkit,sitas laikas daugiau nebegrys kai jam labiausiai Jusu meiles ir silumos reikia smile.gif

Patikekit,sakau tai is skaudzios patirties

O tai vaikų auginimas tik motinos reikalas? O tėvas ką? Tik prie darymo prisidėjo ir viskas? doh.gif Nejuokinkit.
Kai nustoji maitinti, vyras drąsiai gali imtis vaiko priežiūros. Vat mama nemato ir širdį skauda, o kai tėvas nemato vaiko per darbus anoms nerūpi. Maždaug aš išnešiojau, pagimdžiau jis mano, o tu nagų nekišk. smile.gif
Namuose būsiu tik mėnesį po gimdymo. Toliau su B galvojame, kad jis galėtų likt namie auginti vaiko, o aš grįžtu į savo mylimą darbą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daire @ 2010 03 16, 15:02)
O tai vaikų auginimas tik motinos reikalas? O tėvas ką? Tik prie darymo prisidėjo ir viskas? doh.gif Nejuokinkit.
Kai nustoji maitinti, vyras drąsiai gali imtis vaiko priežiūros. Vat mama nemato ir širdį skauda, o kai tėvas nemato vaiko per darbus anoms nerūpi. Maždaug aš išnešiojau, pagimdžiau jis mano, o tu nagų nekišk. smile.gif
Namuose būsiu tik mėnesį po gimdymo. Toliau su B galvojame, kad jis galėtų likt namie auginti vaiko, o aš grįžtu į savo mylimą darbą. smile.gif

Zinoma tai jusu nuomone, ir elgiates taip kaip jums atrodo teisingiausia smile.gif bet siulyciau paskaityti knyga Aleksandras Žarskus "Aš iki gimimo", nuosirdus pasiulymas, tikrai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Perlute @ 2010 03 05, 18:52)
JOKIE PINIGAI NEATSTOS VAIKUI MOTINOS!!!!baikit mamos jai jau pasigimdete leliuka tai auginkit,sitas laikas daugiau nebegrys kai jam labiausiai Jusu meiles ir silumos reikia smile.gif

Patikekit,sakau tai is skaudzios patirties

Pritariu 4u.gif nezinau gal kai kurioms mamoms kitokios emocijos ir jausmai apninka po gimdymo, taciau as prisimenu save savaite po to, na niekaip nebuciau galejus savo maziuko palikti, nemoku net apibudinti to galingo jausmo kuris mane trauke buti tik su suneliu ir viska atiduoti tik jam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 03 16, 12:14)
Zinoma tai jusu nuomone, ir elgiates taip kaip jums atrodo teisingiausia smile.gif bet siulyciau paskaityti knyga Aleksandras Žarskus "Aš iki gimimo", nuosirdus pasiulymas, tikrai ax.gif
Sunkiai įsivaizduoju, kad vyras gali rašyti apie nėštumą ir viską ką jauti būdama nėščia.
Ne kiekviena moteris nori vaiko, ne visos nori sėdėti namuose ir prarasti kvalifikaciją, kuri vis mažėja nedirbant.
Ne tam tiek laiko mokiausi ir dirbau, kad per vienus metus pusės to netekčiau.
Mano požiūris į vaikus, motinystę ir visus tuos jausmus visai kitoks nei daugumos motinų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daire: 16 kovo 2010 - 13:23
QUOTE(Daire @ 2010 03 16, 15:21)
Sunkiai įsivaizduoju, kad vyras gali rašyti apie nėštumą ir viską ką jauti būdama nėščia.
Ne kiekviena moteris nori vaiko, ne visos nori sėdėti namuose ir prarasti kvalifikaciją, kuri vis mažėja nedirbant.
Ne tam tiek laiko mokiausi ir dirbau, kad per vienus metus pusės to netekčiau.
Mano požiūris į vaikus, motinystę ir visus tuos jausmus visai kitoks nei daugumos motinų.

Na visu pirma knyga daug giliau nagrineja nestuma, laika iki nestumo, tai tiesiog apie zmogu, gimima, ir gyvybe apskritai smile.gif labai gerbiu jusu nuomone ir tikiu kad viskas ir yra taip kaip sakote, bet jei kartais patektu si knyga i rankas labai rekomenduociau 4u.gif
Atsakyti
pirmaji suneli namie auginau iki 9 menesio, po to teko grizti i mokslus, nes akademines buvau pasiemusi tik metams ... bet paskaitos yra toks dalykas, kuris netrunka visa diena, todel puikiai sekesi derinti tiek mokslus, tiek maitinima savo pienu. ismaitinau net iki 1.5 metuku biggrin.gif sunus namuose su teciu buvo 2 metus, ir as tame nematau nieko blogo .. jis puikiai tvarkesi thumbup.gif
dabar turim antra suneli, kuriam tuoj 2 menesiai. si karta as jau turiu darba (mokslai baigti), tai zinoma, kad pasiemiau atostogas 2 metams biggrin.gif si karta ir as pati noriu vaika auginti, o ir vyras sake, kad jau dabar mano eile .... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2010 03 05, 17:52)
JOKIE PINIGAI NEATSTOS VAIKUI MOTINOS!!!!baikit mamos jai jau pasigimdete leliuka tai auginkit,sitas laikas daugiau nebegrys kai jam labiausiai Jusu meiles ir silumos reikia smile.gif


Jei jau PASIGIMDĖTE - aš, kadangi iš esmės labai naivi, visada įsivaizdavau, kad vaikai gimsta nuo dviejų žmonių, tad ir pasigimdo abu.

Šnekat, lyg tėvas yra kažkas svetimo ir grėsmingo vaikui, ką ten kalbėti apie kokią nors meilę ar šilumą.

Papildyta:
QUOTE(perfekta @ 2010 03 16, 14:14)
bet siulyciau paskaityti knyga Aleksandras Žarskus "Aš iki gimimo", nuosirdus pasiulymas, tikrai ax.gif


Šiaip žavu, kai diedai moko gimimo slėpinių, galėtų dar ir pagimdyt tada.

Gūglės paieškos autorių meta visokiuose marginaliniuose kontekstuose, mano akimis. Aš žmogus baisiai siauro mąstymo, norėčiau matyt kokį doc. arba prof. prie veikalo, kurį galėčiau imt domėn. Jei tas tris raides autorius turi, labai atsiprašau. Neradau tiesiog.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėja tėja: 16 kovo 2010 - 17:05
Su pirmuoju daugiau,daug daugiau laiko praleidau as,nes buvau dar mokine,o vyras turejo darba ir kaip sakoma mus pilnai islaike.Dabar abu dirbam, planuojam antra leliu ir manau ,kad koki menesi ar du po gimdymo grisiu i darba..nesu kazkokia karjeriste tiesiog dirbu ne kasdien ir manau,kad pakankamai laiko praleisiu su vaikuciu..mums toks variantas priimtiniausias
Atsakyti
QUOTE(Daire @ 2010 03 16, 14:02)
Namuose būsiu tik mėnesį po gimdymo. Toliau su B galvojame, kad jis galėtų likt namie auginti vaiko, o aš grįžtu į savo mylimą darbą. smile.gif

4u.gif tai kam jums is vis tas vaikas,turetumete savo mylima darba ir dziaugtumetes gyvenimu.kaip suprantu krutim maitinti nenorite(juk po men ketinate i darba grizt),su vaiku but nenorite...man nuosirdziai gaila jusu kudikelio.
Papildyta:
QUOTE(Daire @ 2010 03 16, 14:21)
Mano požiūris į vaikus, motinystę ir visus tuos jausmus visai kitoks nei daugumos motinų.

4u.gif tai ir aciu Dievui, kad taip mastanciu motinu mazuma...
Atsakyti
ziauru.tevas augina vaika ir tai yra kazkas smerktino...baisu skaityti.
reikia galvoti ir apie tai ka valgyti,ka tam kudykeliui pasiulyti.
nebukit tokios ziaurios schmoll.gif
Atsakyti