Įkraunama...
Įkraunama...

Mama dirba, tėtis augina vaiką

Na, įdomu, gal yra tokių šeimų, kur vyras yra vaiko auginimo atostogose? smile.gif


pas mus šitaip yra...mazylei šiuo metu yra metukai.. na, ir vyras mano jau nuo 4 menesiu yra su ja namuose, augina ja..o as darbelyje..finansiskai taip apsimokejo labiau...

jei apie jausmus, sirdute labai skaudejo ir tebeskauda... bet ka dabar.. yra kaip yra...

taigi, laukiu prisijungiančių 4u.gif
Atsakyti
As sakiau, kad antra vaika nuo 6men paliksiu vyrui augint rolleyes.gif O pati grizusi is po darbo noresiu skaniu pietu, sutvarkytu namu, bamba parakinet ir dar, kad man nugara pakasytu pries miega rolleyes.gif
Atsakyti
na pas mus irgi tetis dekrete sedi.va jau antriems metams prasitese.tik kad as ne dirbu,o mokausi akivaizdiniu budu ir nenorejau akademiniu.plius finansiskai apsimokejo,nes darbo nera pas vyra firmoj,tai grese atleidimas. ax.gif
Papildyta:
sirdele tai labai skaudejo,kai po 2 savaiteliu teko i paskaitas visai dienai iseiti.verkdavau verysad.gif
Atsakyti
va va, ir pas mus tas pats - viskas del pinigu.. ziauroka gal, bet.. vaikui irgi norisi skanesni kasni, grazesni rubeli nupirkt.. jei as buciau pasilikus su vaiku, tai nzn.. vyras irgi gal butu be darbo likes, ir galvotume kaip susimoket mokescius... g.gif


na, as dirbu nuo 8 iki 5, tai palieku ja visa diena... o kartais dar uztrunku ir su savo "verslu".. tai gryztu kartais ir veliau.. nzn, sunku, pasiilgstu, bet jau pripratau.. tik va.. antro jau noresiu tik tada, kai pati galesiu ji auginti... 4u.gif
Atsakyti
Aš tai pasidžiaugsiu biggrin.gif Pas mus šiek tiek kitokia situacija rolleyes.gif Gimė antra mažiukė.Vyras liko be darbo šiuo metu.Tai gaunas taip,kad tėtis augina vyresnėlę,o aš mažąją biggrin.gif Aišku finansiškai neapsimoka,bet žiūrint į visa kita tai pinigai praranda vertę prieš nerealią pagalbą blush2.gif
Atsakyti
JOKIE PINIGAI NEATSTOS VAIKUI MOTINOS!!!!baikit mamos jai jau pasigimdete leliuka tai auginkit,sitas laikas daugiau nebegrys kai jam labiausiai Jusu meiles ir silumos reikia smile.gif

Patikekit,sakau tai is skaudzios patirties
Atsakyti
Su pirma dukrele as ejau dirbti nuo 4 menesiu,o vyras pasiliko namie.O dabar turim sunu ir uriu galimybe pati auginti,nes vyras turi dabar gera darba.Manau dabar tokie laikai,aisku gaila vaika viena palikti,bet jei neisi dirbti ir nezinosi is ko buta islaikyti ir pan.,tai irgi negerai.As zinojaumkad galiu savo vyru pilnai pasitiketi,kad jis tinkamai pasirupins dukra,ji visuomet buvo apgaubta meiles.Ir mano santykiai ir rysiai su dukra manau nei kiek nenukentejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2010 03 05, 17:52)
JOKIE PINIGAI NEATSTOS VAIKUI MOTINOS!!!!baikit mamos jai jau pasigimdete leliuka tai auginkit,sitas laikas daugiau nebegrys kai jam labiausiai Jusu meiles ir silumos reikia smile.gif

Patikekit,sakau tai is skaudzios patirties



Labai puikiai ta suprantu, kad sis laikas negrys.. bet atsiprasau, ar vaikui geriau, jei tetis bus be darbo, o mama gaus 800? SIAIS LAIKAIS??? nemanau...
Atsakyti
Pas mus taip pat yra. Aš po dekreto grįžau dirbti, o vyras augina dukrytę ... Taip yra ne dėl to, kad finansiškai labiau apsimoka, o dėl to, kad vyrui patinka būti namuose, tvarkytis, o aš namuose labai nemėgstu sėdėti, man geriau eiti į darbą. Tiesa aš taip susiderinau darbą, kad irgi beveik sėdžiu namuose ... Dirbu tik kelias dienas per savaitę iki 15 val., o likusiomis dienomis dirbu namuose ... smile.gif Galiu patikinti, kad vyras tvarkosi puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Nematau tame nieko blogo, juk yra gyvenime situacijų kai rinktis nelabai yra iš ko, taigi jei mamytės gali viską suderinti, kodėl gi ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Musu seimoje situacija panasi, as studente. universitete keitesi studiju modelis ir pasiemus akademines tektu gristi i visai kita sistema ir dviem kursu zemiau (cia medicina) Taigi iseina, kad pasiemus akademines atostogas metams, studijos prailgeja trejais. To labai nenorejau, taigi teko teveliui priziureti dukrele. Manes nebuna tik puse dienos, jie tvarkosi puikiai, mano vyras kaifuoja! Jam is tikruju tai patinka. O dukrele nemanau kad labai nukencia - valgo MP kaip prilauso, o is 4 valandu kai nera mamos, 2 pramiega. Manau bedos tikrai nera mirksiukas.gif
Atsakyti
man teko perleisti vyrui vaika , kai jam buvo 8 men, labai del to gailiuos, nes nemegstu darbo, bet finansiskai tai apsimokejo labai, juolab , kai mano darbas iki 12.30, bet jei butu iki 17 tikrai nebuciau ejus
vaiko auginimas- graziausias metas
Atsakyti