Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Vessta @ 2010 03 08, 15:07)
o jus sviezia pjauta zole i silnami dedat?

Aš dedu žalią, bet ne storai, nes nedžius. Po kurio laiko vėl kitą sluoksnį kloju.
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2010 03 08, 14:37)
Labukas siltnamyje 4u.gif
labai noriu su jumis draugauti blush2.gif  daug skaitau jusu, super geros info, tik vis to laiko maza.... g.gif

Tas laistymas nerealus lasalinis, tik galvoju, kaip prie kiekvieno pomidoro ja israizgyti ax.gif

Ir dar blakstiena5 ar zinai Dilbikius? ax.gif  ax.gif  ax.gif
Visas su musu svente 4u.gif

zinau ax.gif o ka? g.gif
Atsakyti
Nu bet ta polikarbonatinė danga brangoka g.gif Jei pirkt po 30 Lt/kv.m., tai šiltnamis auksiniu pataps blink.gif O gal kur pigiau radot?
Beje, gal kas bandėt dengti plėvele, kuri yra lyg su tinkleliu?
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 03 08, 16:24)
Panos, o tiesa bulves kur perkat is to ukininko  (http://www.seklinesbulves.lt/), tai kazkaip tiesiai pas ji perkat ar per parduotuves?


Aš šiemet planuoju pirkti.Kiek supratau,jis gyvena kažkur Klaipėdos raj.,tai iš jo nelabai nusipirksi...Aš pirksiu Žalioj stotelėj.
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2010 03 09, 01:00)
Nu bet ta polikarbonatinė danga brangoka g.gif Jei pirkt po 30 Lt/kv.m., tai šiltnamis auksiniu pataps blink.gif O gal kur pigiau radot?
Beje, gal kas bandėt dengti plėvele, kuri yra lyg su tinkleliu?

Aš internete radau pigiau. O gal tu labai storą žiūrėjai? Skaičiau, kad užtenka 6mm.
O apie plėvelę su tinkleliu nieko nežinau.
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2010 03 09, 08:05)
Aš šiemet planuoju pirkti.Kiek supratau,jis gyvena kažkur Klaipėdos raj.,tai iš jo nelabai nusipirksi...Aš pirksiu Žalioj stotelėj.


Aciu Vira 4u.gif Taip ne vietoj cia uzklausiau apie tas bulves, pamirsau, kad siltnamio tema blush2.gif Nu ir as matyt Zalioj stotelej pirksiu, tik mes daug sodinam kasmet, tai galvojau gal tiesiai is jo galima pigiau nusipirkti, bet jo - Klaipeda biski tolokai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 03 09, 09:30)
Taip ne vietoj cia uzklausiau apie tas bulves, pamirsau, kad siltnamio tema  blush2.gif

Kitos ir šiltnamyje kelias bulves pasodina. vadinas, viskas į temą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 08, 20:23)
Aš dedu žalią, bet ne storai, nes nedžius. Po kurio laiko vėl kitą sluoksnį kloju.

tai ta zolie visa vasara ir guli siltnami, ar laikas laiko keiciat (paaiskinkit man su to mulciavimu, nas mano krastuose nieks to nedaro) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 03 09, 12:17)
tai ta zolie visa vasara ir guli siltnami,

taip ir guli visą laiką. Tik kai sukrenta ir pasimato žemė, vėl kartoju ant viršaus mulčiavimą. Taip ir darže lysvėse. Šiltnamyje bandysiu su šiaudais. tai puiki trąša ir žemė puresnė tampa, sulaiko drėgmę.
Atsakyti
Diasaja, o tai kada ta zole ar siaudus pirma karta padedat siltnamyje pavasari? g.gif Na turiu omeny pries sodinant pomidorus, agurkus ir t.t. ar tais metais isvis jus i siltnami nieko nesodinat?
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 09, 12:53)
Diasaja, o tai kada ta zole ar siaudus pirma karta padedat siltnamyje pavasari?  g.gif 

Kai pasėju ar pasodinu augalus ir kai užauga iki tokio dydžio, kad pro mulčą matytųsi augaliukas. Kai pradėsit-bus aiškiau. pačios matysit, kada reikia mulčiuot dar ant viršaus. Man pernai tai labai trūko žolės.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 09, 12:19)
Kai pasėju ar pasodinu augalus ir kai užauga iki tokio dydžio, kad pro mulčą matytųsi augaliukas. Kai pradėsit-bus aiškiau. pačios matysit, kada reikia mulčiuot dar ant viršaus. Man pernai tai labai trūko žolės.

Aciu uz info, reiks pabandyti 4u.gif Zoles pas mus daugiau nei reikia aplink namus, baisines kruvas prikraunam po teritorijos "apkirpimo" tai va nors naudingai panaudosiu thumbup.gif
kaip suprantu tas zoles sluoksnis neturi buti labai storas, tiesiog, kad zemes nesimatytu ir tiek. Taip?
Atsakyti