Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Labukas siltnamyje 4u.gif
labai noriu su jumis draugauti blush2.gif daug skaitau jusu, super geros info, tik vis to laiko maza.... g.gif

Tas laistymas nerealus lasalinis, tik galvoju, kaip prie kiekvieno pomidoro ja israizgyti ax.gif

Ir dar blakstiena5 ar zinai Dilbikius? ax.gif ax.gif ax.gif


Visas su musu svente 4u.gif
Atsakyti
Va cia gana aiskiai parodyta kaip israizgomas tas laselinis laistymas http://www.farmgarde...traipsnis&id=32

As matyt ieskosiu pigesniu variantu ir bandysiu kazka meistrauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo exDaiva: 08 kovo 2010 - 13:44
QUOTE(exDaiva @ 2010 03 08, 14:43)
Va cia gana aiskiai parodyta kaip israizgomas tas laselinis laistymas http://www.farmgarde...traipsnis&id=32

As matyt ieskosiu pigesniu variantu ir bandysiu kazka meistrauti.



as ta ir buvau uzskaiciusi mirksiukas.gif tik dar karta kai prziurejau tai ziuriu eina tiesi zarna ir is jos sakos prie kiekvieno pomidoro thumbup.gif bet kaip sakote geriausia ja isvedzioti ir po to pomidorus ar atvirksciai? g.gif nes tikrai geras! ir dar, o kaip su vandeniu jis is krano ar kazkaip nuo backos leidziamas? Nu as dar vyrui parodysiu kai gris drinks_cheers.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 06, 22:08)
Pjautą žolę, tai vis reikia papildyti ant lysvių, nes sukrenta. Su šiaudais nebandžiau. Šiais metais klosiu ant braškių, daržovių, bulvių ir šiltnamyje rolleyes.gif


o jus sviezia pjauta zole i silnami dedat?
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 03 08, 14:07)
o jus sviezia pjauta zole i silnami dedat?

Sveikos 4u.gif
mane irgi sudomino ta zolie, ar gal dziovinat 4u.gif

As siemet irgi turiesiu siltnami thumbup.gif noriu Jus paklausti, ar jus keitet, maiset zeme su durpemis ar palikot taip kai yra?
Atsakyti
Pasiskambinau www.laistymas.lt

Ten truputi paprastenės sistemos,mano šiltnamiui 18 m2 kaina būtų apie 150 Lt.
Jungčiau prie pakeltos bačkos. Dar truputi reikia apmastyti,bet manau,bandysiu...


O žolę dėjau šviežią,tik ją reikia pavartyti,kad rūgti nepradėtų...arba plonesniais sluoksniais,kad džiūtų.Literatūroj,kiek atsimenu,rekomenduoja dėti padžiovintą.
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2010 03 08, 15:45)
Pasiskambinau www.laistymas.lt

Ten truputi paprastenės sistemos,mano šiltnamiui 18 m2 kaina būtų apie 150 Lt.
Jungčiau prie pakeltos bačkos.



Super thumbup.gif Labai normali kaina. As irgi butent apie pakelta backa galvojau. Duok zinia butinai, kai issirinksi kazka, as dabar labai pinigu neturiu, bet kai jau lysiu i siltnami, reiks krapstyt biggrin.gif Labai jau daug laiko ir jegu atima tas laistymas kibirais. Jau nekalbant apie dirvos zalojima.
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2010 03 08, 15:45)
Pasiskambinau www.laistymas.lt

Ten truputi paprastenės sistemos,mano šiltnamiui 18 m2 kaina būtų apie 150 Lt.
Jungčiau prie pakeltos bačkos. Dar truputi reikia apmastyti,bet manau,bandysiu...
O žolę dėjau šviežią,tik ją reikia pavartyti,kad rūgti nepradėtų...arba plonesniais sluoksniais,kad džiūtų.Literatūroj,kiek atsimenu,rekomenduoja dėti padžiovintą.

As irgi galvoju, kad reikia padziovinti ir po to dieti g.gif

O ta sistema pats gali imontuot, ar reikia ju prasyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Packa: 08 kovo 2010 - 15:55
Labukas smile.gif

Malonu matyti kad temutė jau vėl aktyvėja smile.gif

o žolytę tai nupjovus sakykim su žolepjovę be surinktuvo kai ji krinta ant žemės o pabaigus pjovimą ji dažniausiai vasaros dienelę jau būna gerokai apvytusi taigi kol dar sugrėbi ir ganėtinai tinkama jau mulčiavimui... aišku jei ne ryte ar dar šlapią pjauni smile.gif

Beja šiems metams mėginsiu bambalius skylėtus užkasti ir taip drėkinti... pripili kas kiek laiko į juos ir viskas... protingam šiltnami prisiskaičiau smile.gif Tik kaži ar tie bambaliai tik vienam sezonui tinka ar kelis atlaiko g.gif
Na o paviršių visą gerokai apmulčiuoti aplink augalus kad ravėt nereiktų blush2.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egute: 08 kovo 2010 - 16:10
mano vyras prižadėjo dar vieną šiltnamį,tai labai norime tos polikarbonatinės dangos,ar kaip ten ji vadinasi.
Atsakyti
Ten gana paprasta,pats gali susimontuoti. Sakė,schemutę įdeda,ir pagal ją paprasta surinkti.(aš čia apie laistymo sistemą smile.gif )

Daiva,aš irgi nelabai turiu iš ko,bet kad jau labai norisi biggrin.gif Bandysiu krapštyti.Jei pasiteisins,dar kitais metais visur išraizgysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vira: 08 kovo 2010 - 16:18
QUOTE(vira @ 2010 03 08, 16:17)
Ten gana paprasta,pats gali susimontuoti. Sakė,schemutę įdeda,ir pagal ją paprasta surinkti.(aš čia apie laistymo sistemą smile.gif )

Daiva,aš irgi nelabai turiu iš ko,bet kad jau labai norisi biggrin.gif  Bandysiu krapštyti.Jei pasiteisins,dar kitais metais visur išraizgysiu lotuliukas.gif



Nu liuks, per ilgaji savaitgali zadam nuvaziuoti i sodyba, reikes issimatuoti siltnami arba greiciausiai tai, kas is jo liko (plevele jau kelis metus nekeista, jauciu nereikes ne kasti sniego i siltnami biggrin.gif ). Grizus tada gal net ir uzsisakysiu, nes irgi baisiai noriu ax.gif O jau kaip noriu antro siltnamio doh.gif

Panos, o tiesa bulves kur perkat is to ukininko (http://www.seklinesbulves.lt/), tai kazkaip tiesiai pas ji perkat ar per parduotuves?
Atsakyti