Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Sveikutės, atbėgu ir čia.. ax.gif

Skaitau, suprantu, kad ne viena tokia beprotė jau noriu sėt šiltnamin.. Atsidarau "Atsakyti".. noriu klaust - mažu kas ką pasėjot, čia įvirsta MB kvadratinėmis akimis ir sako - šianakt pranešė -14, vietom iki -17.. blink.gif blink.gif blink.gif

Tad dar nesėsiu.. Ne šiandien.. bet na jau taip nagai niežti, tai niežti..rankose sėklų pokelius gniaužau.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 03 06, 18:31)
bet na jau taip nagai niežti, tai niežti..rankose sėklų pokelius gniaužau..  doh.gif

Tikrai ne Tau vienai biggrin.gif aš išsiimu sėklas, pasidžiaugiu, atgal padedu, nors dar net šiltamio neturiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2010 03 06, 19:46)
Tikrai ne Tau vienai biggrin.gif aš išsiimu sėklas, pasidžiaugiu, atgal padedu, nors dar net šiltamio neturiu biggrin.gif

thumbup.gif visos nesulaukiam to pavasaroi verysad.gif p..as mane irgi ,-ziuriu i siltnamiar teks pries pomidorus ka pasodinti,ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 03 06, 19:31)
Sveikutės, atbėgu ir čia..  ax.gif

Skaitau, suprantu, kad ne viena tokia beprotė jau noriu sėt šiltnamin.. Atsidarau "Atsakyti".. noriu klaust - mažu kas ką pasėjot, čia įvirsta MB kvadratinėmis akimis ir sako - šianakt pranešė -14, vietom iki -17..  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Tad dar nesėsiu.. Ne šiandien.. bet na jau taip nagai niežti, tai niežti..rankose sėklų pokelius gniaužau..  doh.gif

ratuto tu visai ne beprotė, man lygiai tas pats išsiimu sėklas , visas maišas, pačiupinėju ir vėl padedu,nor jau turiu keletą pomidorų pasisėjus
Papildyta:
QUOTE(Natha @ 2010 03 06, 19:46)
Tikrai ne Tau vienai biggrin.gif aš išsiimu sėklas, pasidžiaugiu, atgal padedu, nors dar net šiltamio neturiu biggrin.gif

Aš pernai neturėjau dar šiltnamio , o pomidorai jau buvo nemaži, bet sulaukiau ir šiltnamio , sulauksi ir tu bigsmile.gif
Atsakyti
rolleyes.gif drinks_cheers.gif jei gyslele yra-nepradings
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 06, 10:48)
Įdomu , o ar tie šiaudai taip ir išlieka tokie, ar reikia vis kaskiek laiko juos papildyti g.gif

Pjautą žolę, tai vis reikia papildyti ant lysvių, nes sukrenta. Su šiaudais nebandžiau. Šiais metais klosiu ant braškių, daržovių, bulvių ir šiltnamyje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 06, 13:26)
Aš manau kad naujai pastačius nereikia, pernai ir aš nedezinfekavau, o šiemet galvoju ar to reikia, nes nesirgo pomidorai g.gif


as irgi galvoju, kad turbut nedezinfekuosiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 03 06, 23:13)
as irgi galvoju, kad turbut nedezinfekuosiu  drinks_cheers.gif

niekada nedezinfekuoju.
Atsakyti
Štai kas šiltnamyje sudygo:

user posted image
Atsakyti
Kaip sužydės kaip bus gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 07, 16:53)
Kaip sužydės kaip bus gražu thumbup.gif

labai laukiu žiedų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 07, 15:53)
Kaip sužydės kaip bus gražu thumbup.gif


oi, kaip gaila, kad nesusipratau ir as siltnamy pasodint tulpiu ir narcizu doh.gif
Atsakyti