Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(dcovile @ 2010 06 28, 20:33)
sveikos, gal galit patart ka daryti, nes siemet derlius bus nekoks, kai tokios problemos uzpuole ir agurkus, ir pomidorus...    file:///C:/Users/user/Desktop/augalai/DSCF1020.JPG  va tokie agurku lapai.    file:///C:/Users/user/Desktop/augalai/DSCF1025.JPG        o pomidoru virsunes pradejo vysti, kaip is vazoneliu buvo persodinti taip ir isrovus is zemes tokie ir liko, visiskai saknys nesiplete.  file:///C:/Users/user/Desktop/augalai/DSCF1032.JPG    file:///C:/Users/user/Desktop/augalai/DSCF1028.JPG gal kas patarsit ka daryti. dekuj.

nerodo foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 05 20, 09:52)
O aš naudoju pirštines štai šitas:

http://www.e-senukai...s-pu1001_1.html

Buvau radusi ir juodų. Antrą sezoną jau laiko thumbup.gif Ir dydžių įvairių yra.

Man irgi šitos patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 06 28, 23:26)
Nu viskas pasiteisina,tik reikia atidžiai skaityti  tongue.gif .

drinks_cheers.gif Man labiausiai pasiteisinę Kurdiumovo patarimai - mulčiavimas thumbup.gif ir vėdinimas stoge thumbup.gif thumbup.gif Dabar net ir karštą dieną šiltnamyje temperatūra 25-27 C ir toks jausmas, kad jame vėsiau daug nei lauke.... Pamenu tėvų šiltnamyje būdavo arba svilinantis karštis blink.gif arba skersvėjis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 06 29, 07:18)
Psio, piktžolių neravėsim! ....čia pagal GREISI, o ne KURDIUMOVĄ.....
Papildyta:

Tinginys Kurdiumovas buvo....bet išradimus tokie tik ir daro....
Papildyta:

Jis iš tos beletristikos uždirba, nes mes ją skaitom. Bet kai ką galima pritaikyti savo patogumui, tik reikia pačiam būti šiek tiek darbščiam ir nagingam..... smile.gif

P.S. kad nekiltų nesusipratimų, pridursiu, kad čia turėjau mintyje ne jus asmeniškai, bet žmogų bendrąja prasme smile.gif

Reiks pafotkinti kaip atrodo ,tik jau labai laiko trūksta tongue.gif
Atsakyti
Vieniems patinka bandymai, o kiti auginame, kaip esame įpratę blush2.gif

Nauja tema
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 29, 21:50)
Vieniems patinka bandymai, o kiti auginame, kaip esame įpratę  blush2.gif

Kaip sakoma nemokink tevo p..... blush2.gif
Dar budamas studentas darbinausi vienoje imoneje, tai sako "mums reikia jauno, kad galetumem issimokinti taip kaip reikia, o senas daro pagal save ir jo niekaip neina permokint". Kadangi man tik pirmieji metai tai dar esu visiskai zalias, todel neturiu jokiu nusistatymu ir galiu formuoti visa poziuri i darzininkyste/siltnamininkyste nuo A atsirinkdamas gera ir bloga isbandydamas viena ir kita ir neatmesdamas visiskai nieko, kaip pvz nearimine zemdirbyste, skamba kvailai, nes visi aria, bet isigilinus atrodo logiska ir pagrysta, o dar visi skaiciai kurie zymimi ne procentais, o kartais isvis vilioja, todel manau butu kvaila ir nelogiska to neisbandyti. Nors kolkas dar yra daugybe klaustuku, tai manau dali arciau, dali ne, zodziu eksperimentuociau, bet nerizikuociau.
Kaip nesulaukiu kada galesim tureti normalu soda, darza ir siltnami ax.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 06 30, 01:00)

Dar budamas studentas darbinausi vienoje imoneje, tai sako "mums reikia jauno, kad galetumem issimokinti taip kaip reikia, o senas daro pagal save ir jo niekaip neina permokint". 


Taigi nepyk, SERŽAI. Aš pvz. jau seniai be Kurdiumovo patarimų kai ką esu panašiai pasidariusi, nes tingėjau vargt darže, teko išradinėt patogumus, o ir paprasčiausiai prieš 20 metų Kurdiumovo knygų čia nė nebuvo. Ir interneto nebuvo...

Kiekvienas žmogus daro taip kaip jam patogiau. Žiūrėk vienam patogu tampyt vandenį kibirais dievaižin kokį atstumą, kitas nepatingi iki šiltnamio vandentiekį nusivest ir švilpauja sau...
Vieni mėgsta ravėt, kitas žiūrėk užmulčiavo lysves žole ir pypkę sau rūko...

Kaip dirbti darže nieko neišmokinsi, gali tik duoti patarimą, mintį, o žmogelis jau pats nuspręs, reikia jam to ar ne. Darže amžius jaunas-senas negalioja, čia ne specialybė kažkokia. Žmogus dirba ir tuo mėgaujasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 06 30, 07:48)

Kaip dirbti darže nieko neišmokinsi, gali tik duoti patarimą, mintį, o žmogelis jau pats nuspręs, reikia jam to ar ne. Darže amžius jaunas-senas negalioja, čia ne specialybė kažkokia. Žmogus dirba ir tuo mėgaujasi smile.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(serzas @ 2010 06 30, 02:00)


Sėkmės Jums atrandant pačius geriausius "ūkininkavimo" būdus mirksiukas.gif
Atsakyti
Man atrodo visada atrndi kažką naujo.
Atsakyti
QUOTE(maliukas @ 2010 06 30, 15:19)
Man atrodo visada atrndi kažką naujo.

Nauja - tai, kas seniai pamiršta sena... smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti