Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(blakstiena5 @ 2010 03 03, 17:05)
atsakau...jie buvo panasus i brooklyn, gal maziau pomidoru kekeje augino ir anksciau nokt pradejo...tik del mano klaidos daug vaisiu supuvo, nes nuo lapu gausos gavosi pavesis, dregme ir jie nenoko o puvo, kai dasuto jau buvo biski per velu... blush2.gif


aciuks.gif tai gerai,vadinasi daigų neišmesiu smile.gif Vat,pardavėja pagyrė šitą veislę,tai neišlaikiau - nusipirkau,po to tik susimąsčiau blink.gif ieškodama informacijos užkibau už senos pomidorinės temos..... ax.gif Man jau teko susidurti su gausia pomidorų DELFINŲ lapija,kaip nors ir su šitais susidorosiu...
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 03 03, 17:26)
aciuks.gif tai gerai,vadinasi daigų neišmesiu smile.gif Vat,pardavėja pagyrė šitą veislę,tai neišlaikiau - nusipirkau,po to tik susimąsčiau  blink.gif  ieškodama informacijos užkibau už senos pomidorinės temos..... ax.gif Man jau teko susidurti su gausia pomidorų DELFINŲ lapija,kaip nors ir su šitais susidorosiu...

na man gavosi kaip miskas, nes kampe sodinau, o salia RED CHERRY, kuriems as leidau plestis kiek tik sirdis geide, jie man ir sudare ta pavesi, is virsaus saules nebegavo nei vysninukai nei staccatai ir pradejo put...zinoma pati kalta, beeksperimentuodama lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės ,šiemet pirmus metus žadu auginti daržoves šiltnamyje , kada nešildomam šiltnamyje pradedat sodinti daržovių daigus , ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 03 03, 18:55)
na man gavosi kaip miskas, nes kampe sodinau, o salia RED CHERRY, kuriems as leidau plestis kiek tik sirdis geide, jie man ir sudare ta pavesi, is virsaus saules nebegavo nei vysninukai nei staccatai ir pradejo put...zinoma pati kalta, beeksperimentuodama lotuliukas.gif

O šiuos vynuoginius tankiai sodinat? g.gif
Atsakyti
sodinu taip pat kaip ir visus kitus smile.gif i viena kvadratini metra 5 daigus
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 03 05, 21:49)
sodinu taip pat kaip ir visus kitus smile.gif i viena kvadratini metra 5 daigus

Ačiū , 4u.gif
Atsakyti
Šitaip mulčiuoti šilnamyje , gal geriau drėgmę palaiko ,ir ravėti nereikia, galvoju iš kur tų šiadų gavus g.gif

user posted image
Atsakyti
bandysiu šiaudų iš ūkininkų pirkti ir mulčiuoti ne tik šiltnamį ,bet ir kitas daržoves
Atsakyti
Įdomu , o ar tie šiaudai taip ir išlieka tokie, ar reikia vis kaskiek laiko juos papildyti g.gif
Atsakyti
Gal kas galite patarti kaip reiktų dezinfekuoti šiltnamį? Praėjusiais metai labai anksti viskas pūti ir amaruot pradėjo verysad.gif Noriu šiais metais apsisaugot nuo to rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2010 03 06, 11:56)
Gal kas galite patarti kaip reiktų dezinfekuoti šiltnamį? Praėjusiais metai labai anksti viskas pūti ir amaruot pradėjo verysad.gif Noriu šiais metais apsisaugot nuo to rolleyes.gif

Yra tokia sieros dūminė šaškė, pati dar nebandžiau, bet reikės nusipirkti , mačiau yra žalioje stotelėje yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 06, 11:21)
Yra tokia sieros dūminė šaškė, pati dar nebandžiau, bet reikės nusipirkti , mačiau yra žalioje stotelėje yra bigsmile.gif

O gal man pastačius naują šiltamį profilaktiškai panaudoti tą šaškę?
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2010 03 06, 14:21)
O gal man pastačius naują šiltamį profilaktiškai panaudoti tą šaškę?

Aš manau kad naujai pastačius nereikia, pernai ir aš nedezinfekavau, o šiemet galvoju ar to reikia, nes nesirgo pomidorai g.gif
Atsakyti