Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(georgiana @ 2010 06 27, 23:07)
labai sutinku mes skaiteme iir vis itk manau kad tai beletristika iskelta i pavirsiu deja nepasiteisne dalykai blush2.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif as irgi tiek lapu nuskabiau nuo pomidoru doh.gif nes -miskas doh.gif kita diena nukirpsiu daugiau..nors taip gaila...
Atsakyti
Sveikos supermamos,
Super ideja su vienkartiniais irankiais thumbup.gif butinai pasinaudosiu

o cia pamatytas siltnamis (metalinis karkasas su polikarbonatu) tikrai nustebino ir suzavejo:bigsmile: grazus ir patogus, labai daug darbo ideta,
bet ar ten auginamos daržoves atpirks investicijas?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2010 06 28, 01:16)

o cia pamatytas siltnamis (metalinis karkasas su polikarbonatu) tikrai nustebino  ir suzavejo:bigsmile: grazus ir patogus, labai daug darbo ideta,
bet ar ten auginamos daržoves atpirks investicijas?? g.gif

Bet ar viską reikia daryti tik tam, kad atsipirktų?
Sakykit, ar atsiperka kieme pastatyta skaldytų akmenų pavėsinė, tvenkinėlis su fontaniuku ir dar dievaižin kokie pribambasai....

Šiltnamis, manau, taip pat yra sodybos veidas, grožis, patogumas, na, ir šiek tiek nauda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(m.angeliukas @ 2010 06 27, 22:03)
Grizau is kaimo nusiminus, mano pomidorai greiciausiai zus, norejau prasyt jusu patarimo, bet radau jau atsakima i ji  verysad.gif .

Maniškiai lygiai taip pat nedrenuotoj dirvoj stovėjo verysad.gif Užspringo tik kai kurie. Nemanau, kad tas genėjimas čia. Nes nulinko, nusviro keli, kurie giliausiai įsibridę į baseiną buvo lotuliukas.gif Kol kas jų neraunu, tikiuosi atsigaus. Naivuolė turbūt. Na, ir žinoma, meldžiuosi, kad daugiau tokiais kiekiais nelytų.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 06 28, 09:06)
Bet ar viską reikia daryti tik tam, kad atsipirktų?
Sakykit, ar atsiperka kieme pastatyta skaldytų akmenų pavėsinė, tvenkinėlis su fontaniuku ir dar dievaižin kokie pribambasai....

Šiltnamis, manau, taip pat yra sodybos veidas, grožis, patogumas, na, ir šiek tiek nauda mirksiukas.gif

šiek tiek iš savo ir kaimynų gyvenimo - kaimynai labiau linkę į pilvų pildymą, o mūsų šeima labiau bendra aplinka rūpinasi. Na ir vienas niuansas, užpildę skrandžius tie patys kaimynai ateina labai nepraktiškais dalykais( gėlėm, krūmais, medeliais) pasigrožėt lotuliukas.gif

Asese šiltnamis ilgaamžis, atsipirks ne tik per daržovių kainą, bet ir sveiko ( tikiuosi) maisto valgymu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 28 birželio 2010 - 08:36
QUOTE(Edexa @ 2010 06 28, 09:06)
Bet ar viską reikia daryti tik tam, kad atsipirktų?
Sakykit, ar atsiperka kieme pastatyta skaldytų akmenų pavėsinė, tvenkinėlis su fontaniuku ir dar dievaižin kokie pribambasai....

Šiltnamis, manau, taip pat yra sodybos veidas, grožis, patogumas, na, ir šiek tiek nauda mirksiukas.gif

Sutinku 100% thumbup.gif
Atsakyti
atsipirks tikrai,nereikės kėkvieną metą kažką keitinėti.
Atsakyti
sveikos, gal galit patart ka daryti, nes siemet derlius bus nekoks, kai tokios problemos uzpuole ir agurkus, ir pomidorus... file:///C:/Users/user/Desktop/augalai/DSCF1020.JPG va tokie agurku lapai. file:///C:/Users/user/Desktop/augalai/DSCF1025.JPG o pomidoru virsunes pradejo vysti, kaip is vazoneliu buvo persodinti taip ir isrovus is zemes tokie ir liko, visiskai saknys nesiplete. file:///C:/Users/user/Desktop/augalai/DSCF1032.JPG file:///C:/Users/user/Desktop/augalai/DSCF1028.JPG gal kas patarsit ka daryti. dekuj.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 25, 17:15)
O Kurdiumovas....... nebandau "išradinėti dviratį", kai man jau seniai ne 18 tongue.gif , nes svarbiausia - paprasčiausiom sąlygom geriausias derlius. Mamai kai pasakiau, tai pradėjo juoktis, kad abi "nemokame" auginti, nes šiltnamyje daržoves abi prižiūrime rolleyes.gif

QUOTE(georgiana @ 2010 06 27, 22:07)
labai sutinku mes skaiteme iir vis itk manau kad tai beletristika iskelta i pavirsiu deja nepasiteisne dalykai blush2.gif

Pritariu abiems. drinks_cheers.gif Kai paskaitai Kurdiumovą,man pirma mintis būna tinginių išmislai ir tiek.Lietuviai nuo senų laikų buvo darbšti tauta ir jau ką ką ,bet žemę visada įdirbdavo(atsiprašau,kad ne į temą,bet neištvėriau) blush2.gifO tie visi auginimai ant velėnos............ doh.gif ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 28 birželio 2010 - 19:53
QUOTE(IngridaB @ 2010 06 28, 20:51)
Pritariu abiems. drinks_cheers.gif Kai paskaitai Kurdiumovą,man pirma mintis būna tinginių išmislai ir tiek.Lietuviai nuo senų laikų buvo darbšti tauta ir jau ką ką ,bet žemę visada įdirbdavo(atsiprašau,kad ne į temą,bet neištvėriau) blush2.gifO tie visi auginimai ant velėnos............ doh.gif ir t.t.

Nu viskas pasiteisina,tik reikia atidžiai skaityti tongue.gif .Pvz pas mane šiemet šliužai nuėdė cukinijas ir moliūgus kol atostogavau.Bet dar vienoje lysvėje pasėjus buvau ir pamiršus,nes ten žolės stelbia viską,ogi žiūriu gražiausios cukinijos auga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 06 28, 23:26)
Nu viskas pasiteisina,tik reikia atidžiai skaityti  tongue.gif .Pvz pas mane šiemet šliužai nuėdė cukinijas ir moliūgus kol atostogavau.Bet dar vienoje lysvėje pasėjus buvau ir pamiršus,nes ten žolės stelbia viską,ogi žiūriu gražiausios cukinijos auga  biggrin.gif

Psio, piktžolių neravėsim! ....čia pagal GREISI, o ne KURDIUMOVĄ.....
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2010 06 28, 20:51)
Kai paskaitai Kurdiumovą,man pirma mintis būna tinginių išmislai ir tiek.

Tinginys Kurdiumovas buvo....bet išradimus tokie tik ir daro....
Papildyta:
QUOTE(georgiana @ 2010 06 27, 22:07)
labai sutinku mes skaiteme iir vis itk manau kad tai beletristika iskelta i pavirsiu deja nepasiteisne dalykai blush2.gif


Jis iš tos beletristikos uždirba, nes mes ją skaitom. Bet kai ką galima pritaikyti savo patogumui, tik reikia pačiam būti šiek tiek darbščiam ir nagingam..... smile.gif

P.S. kad nekiltų nesusipratimų, pridursiu, kad čia turėjau mintyje ne jus asmeniškai, bet žmogų bendrąja prasme smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 29 birželio 2010 - 06:28