Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(serzas @ 2010 06 24, 20:03)
Laistant siltnami ta pacia diena geneti negalima.


blink.gif Pirmą kartą girdžiu - kuo tai paaiškintumėte, nes nelabai norėčiau sutikti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos
Ar galima dilgėlių raugu laistyti kitus šiltnamio gyventojus agurkus, paprikas, baklažanus?
O gal kitoms daržovėms turite kitokių laistymo gudrybių?

Mano tinginio eksperimentas kaip ir pavyko. Viskas žemių maišuose kuo puikiausiai auga, o darbo minimum, jokių žolių ir palaistyti reikia rečiau, tokiu juokingai menku kiekiu.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 24, 22:13)
blink.gif Pirmą kartą girdžiu - kuo tai paaiškintumėte, nes nelabai norėčiau sutikti rolleyes.gif



Man irgi teko girdėti, kad tą dieną, kai laistai, pomidorų geriau negenėti, lyg kad blogiau gyja žaizdos, nes teka sultys ar kažkas ten nežinau.
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2010 06 25, 15:05)
Man irgi teko girdėti, kad tą dieną, kai laistai, pomidorų geriau negenėti, lyg kad blogiau gyja žaizdos, nes teka sultys ar kažkas ten nežinau.

Kiek genėdavome - niekas neatsitikdavo ir vaisių daug būdavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2010 06 25, 12:05)
Man irgi teko girdėti, kad tą dieną, kai laistai, pomidorų geriau negenėti, lyg kad blogiau gyja žaizdos, nes teka sultys ar kažkas ten nežinau.

Butent del to drinks_cheers.gif

QUOTE(jediara @ 2010 06 25, 12:34)
Kiek genėdavome - niekas neatsitikdavo ir vaisių daug būdavo  thumbup.gif

Is nezinojimo zmones daug ka daro neteisingai arba ne taip kaip geriausia ir kol nesuzino jog yra geresniu budu jiems atrodo jog viskas ir taip gerai.
Manau nesigincysite jog laistyti reikia atsargiai, kad nesuslapinti lapu, o seniau (nors ir dabar tokiu yra) laistydavo su slanga is virsaus, tipo ir lapai igers vandens, atves ir pan., deje tai ne kokia praktika.

Tik ka baigiau skaityti Kurdiumovo "protinga siltnami", ten raso apie oro dregnuma siltnamyje, kai jis yra pakankamas, sumazeja vandens garinimas per lapus, augalai islaisvinami nuo nereikalingo darbo ir tai padidina 1.5 karto biomases sinteze.
Mano isvada: reikia saugoti kiekviena vandens laseli kuri jau yra igere augalai, todel reikia genejima atlikti tokiomis salygomis, kad zaizda uzsitrauktu kuo greiciau, t.y. sauleta diena, kai augaluose yra nedaug vandens, pvz. diena pries laistyma ir tai liecia ne tik pomidorus, bet visus augalus,
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 06 25, 16:06)
Butent del to  drinks_cheers.gif
Is nezinojimo zmones daug ka daro neteisingai arba ne taip kaip geriausia ir kol nesuzino jog yra geresniu budu jiems atrodo jog viskas ir taip gerai.
Manau nesigincysite jog laistyti reikia atsargiai, kad nesuslapinti lapu, o seniau (nors ir dabar tokiu yra) laistydavo su slanga is virsaus, tipo ir lapai igers vandens, atves ir pan., deje tai ne kokia praktika.



Dėl laistymo- taip drinks_cheers.gif O Kurdiumovas....... nebandau "išradinėti dviratį", kai man jau seniai ne 18 tongue.gif , nes svarbiausia - paprasčiausiom sąlygom geriausias derlius. Mamai kai pasakiau, tai pradėjo juoktis, kad abi "nemokame" auginti, nes šiltnamyje daržoves abi prižiūrime rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 25, 15:15)
Dėl laistymo- taip  drinks_cheers.gif O Kurdiumovas....... nebandau "išradinėti dviratį", kai man jau seniai ne 18 tongue.gif , nes svarbiausia - paprasčiausiom sąlygom geriausias derlius. Mamai kai pasakiau, tai pradėjo juoktis, kad abi "nemokame" auginti, nes šiltnamyje daržoves abi prižiūrime rolleyes.gif

Nemoketi ir nezinoti yra visiskai skirtingi dalykai.
Kai buvau vaikas, daznai is nosies begdavo kraujas tai vis plaudavau, plaudavau, vandeniu doh.gif
Dviracio isradineti nereikia, bet patobulinimai kartais duoda naudos pvz. begiai arba rankiniai stabdziai.
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 06 25, 18:50)
Nemoketi ir nezinoti yra visiskai skirtingi dalykai.
Kai buvau vaikas, daznai is nosies begdavo kraujas tai vis plaudavau, plaudavau, vandeniu  doh.gif
Dviracio isradineti nereikia, bet patobulinimai kartais duoda naudos pvz. begiai arba rankiniai stabdziai.

Sėkmės Jums mirksiukas.gif , o aš kol kas savo įpročių nekeisiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 24, 23:13)
blink.gif Pirmą kartą girdžiu - kuo tai paaiškintumėte, nes nelabai norėčiau sutikti rolleyes.gif

Truputį ir aš draugiškai įkišiu trigrašį...
Man irgi seniai ne 18....bet jau nuo vaikystės esu girdėjusi, kad drėnu oru ir po laistymo geriau negenėti, nes, logiška juk, nugenėjus žaizdelės ilgiau neuždžiūsta, bėga skystis, gali ir kokia bacila įsimesti.... Na, tiesiog augalui sveikiau kada sužeidimai užsitraukia kuo anksčiau.

Įsipjovę pirštą mes taip pat nemirkome nuolat jo vandenyje, stengiamės užrišti, nedrėkinti....

Bet apie pomidorus mes čia rolleyes.gif
Taigi prisipažįstu, aš asmeniškai kategoriškos nuomonės už-prieš neturiu, nes pati apgeniu pomidorus ir po laistymo, bet tik tuo atveju, jei diena saulėta ir pakankamai šilta, kad iki vakaro žaizdelės spėtų apdžiūti.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 06 26, 10:38)
Truputį ir aš draugiškai įkišiu trigrašį...


Kiekvienas turime savo nuomomę mirksiukas.gif
Atsakyti
Grizau is kaimo nusiminus, mano pomidorai greiciausiai zus, norejau prasyt jusu patarimo, bet radau jau atsakima i ji verysad.gif .
Siltnami buvo labai slapia vanduo stovejo, kojos klimpo i zeme. Nebuvom 3sav. buvo viskas uzauge, nei pomidoru nei agurku nesimate, paemiau ir nuravejau, ir apkirpau lapus. Ryte mano pomidorai visi nuvyto. unsure.gif , o tiek pomidoriuku jau buvo, kaip slyvos dydziu, agurkam viskas gerai grazus o pomidorai mirsta
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 25, 17:15)
Dėl laistymo- taip  drinks_cheers.gif O Kurdiumovas....... nebandau "išradinėti dviratį", kai man jau seniai ne 18 tongue.gif , nes svarbiausia - paprasčiausiom sąlygom geriausias derlius. Mamai kai pasakiau, tai pradėjo juoktis, kad abi "nemokame" auginti, nes šiltnamyje daržoves abi prižiūrime rolleyes.gif

labai sutinku mes skaiteme iir vis itk manau kad tai beletristika iskelta i pavirsiu deja nepasiteisne dalykai blush2.gif
Atsakyti