Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Labs

taigis kur žiūrėjau tai wiledos pirštinių buvo tik deja visikių bet ne tų kur reikia sad.gif matyt išpirko smile.gif

na o dėl laistymo buteliais tai aš šiemet pabandymui plastikinius bambalius penkių litrų su prabadytais šonais užkasiau ir taip laistau... kol kas regis nei agurkai nei pomidorai nesiskundžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2010 05 20, 08:39)
Sveikutės,

turiu klausimą.  4u.gif
Kažkada kažkurioj temoj radau, kad pomidorus galima sodint su buteliais. T.y. sodinu pomidorą ir šalia jo šaknų įkišau butelį (žemyn kakliuku, su nupjautu dugnu). Pripilu į jį vandenį.
Bet kažkas ne taip. Gal per giliai užkasiau butelius, o gal persekliai. Nes kai kurie buteliai labai grei susigeria, o kai kurie ne. O kai kurių pomidorų lapai suktis pradėjo, tai spėju vandens trūksta, juos palaistau papildomai. Gal kas žino apie tokį variantą laistymo, gal gali kas plačiau pakomentuot, kaip tai teisingai daroma?  g.gif

Is tavo parasymo supratau,kad nesubadei buteliu g.gif Va,ka raso Kurdiumvas: kas 70-80 cm. 25-30cm.gylyje ikasami 5-6 l.buteliai kakleliais i virsu.Dugnas ir tretsdalis apatines buteliodalies subadomi 15-20 smulkiu skyluciu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas nors auginot Californian wonder paprikas? domina kokio aukscio jos uzauga g.gif nei vienas seklu pardavejas apie tai neuzsimina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 05 20, 20:48)
Gal kas nors auginot Californian wonder paprikas? domina kokio aukscio jos uzauga  g.gif nei vienas seklu pardavejas apie tai neuzsimina  doh.gif


As nusipirkau s.m. - rudeni galesiu pasakyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 05 20, 09:24)
Dar kiti 'pasodina' šalia pomidorų daigų plastikinius vazonėlius ir laisto, t.y. pila vandenį, tik į juos. Kuomet vanduo vazanėlyje nustoja dingti, vadinasi užtenka laistyt wink.gif

gaudvile, gal turėtum vizualiai parodyti? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2010 06 17, 15:15)
gaudvile, gal turėtum vizualiai parodyti?  mastau.gif

nufotografuoti galėsiu tik po geros savaitės, bet, kad ten viskas labai elementaru - plastikinis vazonėlis, kurio kraštai vos iškilę virš dirvos, "pasodinamas" kartu su pomidorų daigais wink.gif

Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 05 20, 20:48)
Gal kas nors auginot Californian wonder paprikas? domina kokio aukscio jos uzauga  g.gif nei vienas seklu pardavejas apie tai neuzsimina  doh.gif

Šita veislė į aukštį užauga kaip kada sumano biggrin.gif . (Gal priklauso nuo to, kaip ten tos sėklos buvo surinktos, nes jos gi ne hibridai..) Vienais metais man užaugo apie 60cm, kitais ir pusmetrio nesiekė. Galiu pasakyt tiek, kad aukštesnės už Gourmet (oranžines), jei kada šias teko auginti.
Bet jau keletą metų sėju ne Californian wonder, o Reda - tokios pat raudonos, bet skonis šeimai labiau patiko.
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 06 17, 13:41)
Šita veislė į aukštį užauga kaip kada sumano  biggrin.gif . (Gal priklauso nuo to, kaip ten tos sėklos buvo surinktos, nes jos gi ne hibridai..) Vienais metais man užaugo apie 60cm, kitais ir pusmetrio nesiekė. Galiu pasakyt tiek, kad aukštesnės už Gourmet (oranžines), jei kada šias teko auginti.
Bet jau keletą metų sėju ne  Californian wonder, o Reda - tokios pat raudonos, bet skonis šeimai labiau patiko.

Aciu
Bijojau kad nebutu kokie aukstaugiai, nes sodinau tarp agurku, jei uzauktu iki kokio 1.5m tai nebeprasibrauciau per toki miska doh.gif Gerai kad nepasodinau atskirai, visu sale viens kito, vietos taip nedaug, tai dabar gaunasi tarsi isnaudota vieta tarp agurku. thumbup.gif
Atsakyti
Labas,net nežinau į kokią temą reiktų kreiptis mane dominančiu klausimu: noriu pasistatyt paprastą šiltnamiuką,su cementiniais pamatais kokiu gyliu reiktų kasti žemę,viršus būtų medinis,gal kas galėtų atsakyti ir gal moderatoriai nenubaustų už klausimą ne į temą
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2010 06 21, 22:03)
Labas,net nežinau į kokią temą reiktų kreiptis mane dominančiu klausimu: noriu pasistatyt paprastą šiltnamiuką,su cementiniais pamatais kokiu gyliu reiktų kasti  žemę,viršus būtų medinis,gal kas galėtų atsakyti ir gal moderatoriai nenubaustų už klausimą ne į temą

kodėl ne į temą,čia juk Manošiltnamis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mantilė: 22 birželio 2010 - 22:03
Turiu nebloga savo siltnamiuka su neblogu derlium.Pomidorai pas mane tvirti,veslus(laistau dilgeliu raugu).Laistau kas savaite karta,bet gausiai.Na ir mano laistymas priklause vakar.Tuo paciu,per laistymus,apgeniu,apraviu.Na ir ziu,vakar uz mane palaiste motule gamta.Siltnamy balos,net kojos klimsta.Oi greiciau tie krituliai baigtus,nes kitaip blogai bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2010 06 23, 20:17)
Turiu nebloga savo siltnamiuka su neblogu derlium.Pomidorai pas mane tvirti,veslus(laistau dilgeliu raugu).Laistau kas savaite karta,bet gausiai.Na ir mano laistymas priklause vakar.Tuo paciu,per laistymus,apgeniu,apraviu.Na ir ziu,vakar uz mane palaiste motule gamta.Siltnamy balos,net kojos klimsta.Oi greiciau tie krituliai baigtus,nes kitaip blogai bus  unsure.gif

Laistant siltnami ta pacia diena geneti negalima.
Siandien radau viena agurka supelijusiu galu, pats atrodo sveikas visur, nedidelis, gal 5cm ir 3cm skersmens. augo apie 80cm nuo zemes. Ir kas cia jam kazi atsitiko? g.gif pelesis tuoks rudas. Ir dar keleta nugeltusiu uzuomazgu radau.

Iki siol agurku buvo nedaug, bet dabar jau yra uztektinai, tai anksciau taip skupai ragaudavom ir atrode nieko ipatingo, bet uzvakar dariau salotas ir saldytuve radau parduotuvinio agurko uzsilikusio tai kai paragavau nesupratau ka valgau, maniskiai kaip auksas pasidare thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serzas: 24 birželio 2010 - 18:10