Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Labux

Na tai kur mergikes tas pirštines pirkote nes aš nei pc nei keliose sodo prekių pardose neradau sad.gif

o pomidorų apatiniai lapai ir pas mane nugelsta bet kol jie gražiai stiebiasi ir leidžia gražius lapus nestresuoju... nuskabau ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2010 05 19, 21:56)
Labux

Na tai kur mergikes tas pirštines pirkote nes aš nei pc nei keliose sodo prekių pardose neradau sad.gif


Kiekvienoj MAXĖJ pilnos lentynos tų pirštinių įvairiausių dydžių prikrauta. Dar nepasitaikė, kad VILEDOS firmos kada nebūtų....
Atsakyti
Man tai tos nelaiko ,aš naudoju iš senukų.Baisios,bet laiko.
http://www.e-senukai...irstines_2.html
http://www.e-senukai...es-h210r_1.html
http://www.e-senukai...-l865k-g_1.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 20 gegužės 2010 - 07:25
Sveikutės,

turiu klausimą. 4u.gif
Kažkada kažkurioj temoj radau, kad pomidorus galima sodint su buteliais. T.y. sodinu pomidorą ir šalia jo šaknų įkišau butelį (žemyn kakliuku, su nupjautu dugnu). Pripilu į jį vandenį.
Bet kažkas ne taip. Gal per giliai užkasiau butelius, o gal persekliai. Nes kai kurie buteliai labai grei susigeria, o kai kurie ne. O kai kurių pomidorų lapai suktis pradėjo, tai spėju vandens trūksta, juos palaistau papildomai. Gal kas žino apie tokį variantą laistymo, gal gali kas plačiau pakomentuot, kaip tai teisingai daroma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 05 20, 07:22)
Man tai tos nelaiko ,aš naudoju iš senukų.Baisios,bet laiko.


šitos tvirtos, bet aš su jomis nieko nesugraibau doh.gif Tai tiesiog prisiperku daug pigesnių ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 05 20, 08:43)
šitos tvirtos, bet aš su jomis nieko nesugraibau  doh.gif Tai tiesiog prisiperku daug pigesnių ir tiek.

Aha, tą patį norėjau ir aš pasakyt... Jau su tom VILEDOS pirštinėm nelabai jaučiu kas rankose... Jei kas smulkesnio, tai tiesiog kišu savo manikiūrą į žemes ir psio...paskui gramdau panages blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2010 05 20, 08:39)
Sveikutės,

turiu klausimą.  4u.gif
Kažkada kažkurioj temoj radau, kad pomidorus galima sodint su buteliais. T.y. sodinu pomidorą ir šalia jo šaknų įkišau butelį (žemyn kakliuku, su nupjautu dugnu). Pripilu į jį vandenį.
Bet kažkas ne taip. Gal per giliai užkasiau butelius, o gal persekliai. Nes kai kurie buteliai labai grei susigeria, o kai kurie ne. O kai kurių pomidorų lapai suktis pradėjo, tai spėju vandens trūksta, juos palaistau papildomai. Gal kas žino apie tokį variantą laistymo, gal gali kas plačiau pakomentuot, kaip tai teisingai daroma?  g.gif

gal būti kelios problemos:
yra paliktas oro tarpas sodinant;
labai laidus gruntas.

Beje, pomidoras nėra agurkas, jis neturi būti nuolat drėkinamas, užtenka vieną kartą, bet labai gausiai palaistyti. Laistymas buteliais yra tik kažkur išvykus ilgesniam laikui. wink.gif

Ir čia eilinė, mokyklinė fizika - visų pirma žemė aplink pomidorą turi būti prisotinta vandens, tuomet supilamas vanduo į butelius. Tokiu budu iš butelio bus įmamas, kai sumažės dirvoje.

Dar kiti 'pasodina' šalia pomidorų daigų plastikinius vazonėlius ir laisto, t.y. pila vandenį, tik į juos. Kuomet vanduo vazanėlyje nustoja dingti, vadinasi užtenka laistyt wink.gif
Atsakyti
O aš naudoju pirštines štai šitas:

http://www.e-senukai...s-pu1001_1.html

Buvau radusi ir juodų. Antrą sezoną jau laiko thumbup.gif Ir dydžių įvairių yra.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 05 20, 09:24)
gal būti kelios problemos:
yra paliktas oro tarpas sodinant;
labai laidus gruntas.

Beje, pomidoras nėra agurkas, jis neturi būti nuolat drėkinamas, užtenka vieną kartą, bet labai gausiai palaistyti. Laistymas buteliais yra tik kažkur išvykus ilgesniam laikui. wink.gif

Ir čia eilinė, mokyklinė fizika - visų pirma žemė aplink pomidorą turi būti prisotinta vandens, tuomet supilamas vanduo į butelius. Tokiu budu iš butelio bus įmamas, kai sumažės dirvoje.

Dar kiti 'pasodina' šalia pomidorų daigų plastikinius vazonėlius ir laisto, t.y. pila vandenį, tik į juos. Kuomet vanduo vazanėlyje nustoja dingti, vadinasi užtenka laistyt wink.gif



AČIŪ už atsakyma notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 05 20, 09:03)
Aha, tą patį norėjau ir aš pasakyt... Jau su tom VILEDOS pirštinėm nelabai jaučiu kas rankose... Jei kas smulkesnio, tai tiesiog kišu savo manikiūrą į žemes ir psio...paskui gramdau panages blush2.gif

Braškes dažniausiai raviu be pirštinių,paskui druskos vonios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 05 20, 09:13)
Braškes dažniausiai raviu be pirštinių,paskui druskos vonios  smile.gif


ai, nesakyk doh.gif Jau man ir su pirštinėm dirbant kažkaip patenka žemių vidun, o jei ką nors be pirštinių raviu ar sodinu, tai nusišaut po to kai reik rankas atgramdyt doh.gif Su kojom tas pats. Kai pasivaikštau kaime tai ir pedikiūrininkė per dvi valandas nesugeba iki galo nušveist. Kokios ta nenormalios tos mano galūnės g.gif
Užtat ir pirštines perku gumines, kuo labaiu prigludusias. Pora savaitgaliui tik, o daugiau dirbant tai ir vienai dienai.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 05 20, 09:18)
Kiekvienoj MAXĖJ pilnos lentynos tų pirštinių įvairiausių dydžių prikrauta. Dar nepasitaikė, kad VILEDOS firmos kada nebūtų....

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(*GREISI* @ 2010 05 20, 09:22)

Šitos ravėjimui man nepatogios blush2.gif
Atsakyti