Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

kadabra
pasodinau pries 8 dienas agurku daigus . O si savaitgali jau kai kurie su ziedukais . Kita pimadieni planuoju ir lauke pasodint agurku daigus . Uzdengsiu agroplevele ir tegu sau auga . Jie dar mazi . Turi tik po viena tikra lapeli .
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 05 11, 08:21)
Naudoju, JEDIARA, ir būtent viledos firmos. Nežiūriu, kad brangios, vistiek apsimoka. Man jos, kaip ir tau, pačios kokybiškiausios drinks_cheers.gif
Rankai tikrai malonu. Bet neretai ir be pirštinių pasikapstau, nes jei ką smulkesnio sodinu, geriau jaučiu ką tose žemėse veikiu....ax.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Deja, mano darbas neleidžia be pirštinių kapstytis ir pajusti tikrą dirvą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 05 11, 15:50)
Galvoju ar kist agurku daigus i pastovia vieta siltnamyje, ar dar ne?


Aš šiandien sukišau, tikiuosi jiems ten patiks smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif .Kodel geltonuot pradejo mano pomidoru lapai?Ir atrodo lyg juos kas grauztu g.gif .Gal koks cia parazitas isiveise?Apgeneju juos ir vel po kiek laiko unsure.gif .Na,o paprika labai puikiai auga salia pomidoru.
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2010 05 18, 21:01)
Sveikutes  4u.gif  .Kodel geltonuot pradejo mano pomidoru lapai?Ir atrodo lyg juos kas grauztu  g.gif .Gal koks cia parazitas isiveise?Apgeneju juos ir vel po kiek laiko  unsure.gif  .Na,o paprika labai puikiai auga salia pomidoru.


aha, pas mane irgi kai kuriu pomidoru lapai geltonuoja.. kiti grazus, ir paprikos grazios g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliuke @ 2010 05 19, 15:53)
aha, pas mane irgi kai kuriu pomidoru lapai geltonuoja.. kiti grazus, ir paprikos grazios  g.gif

Ispurskiau Deciu.Dabar ziuresiu kaip toliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2010 05 19, 17:50)
Ispurskiau Deciu.Dabar ziuresiu kaip toliau  g.gif

jaučiu parduotuviniai sveikesni šiuo atveju bus.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 05 19, 17:27)
jaučiu parduotuviniai sveikesni šiuo atveju bus.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2010 05 19, 17:50)
Ispurskiau Deciu.Dabar ziuresiu kaip toliau  g.gif

jau kokiu aspirinu geriau būtų buvę,nieko tiems lapams neužgrūdinti daigai ir tiek.Juk jie turi pasodinti dvi dienas pavėsyje būti.O taip kažin ar išeina kam...Nu per greitai ta chemija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 05 19, 20:22)
jau kokiu aspirinu geriau būtų buvę,nieko tiems lapams neužgrūdinti daigai ir tiek.Juk jie turi pasodinti dvi dienas pavėsyje būti.O taip kažin ar išeina kam...Nu per greitai ta chemija  unsure.gif



Kol dar nėera pomidoriukų decis nieko blogo, nes per tris savaites jis pasišalina, bet jau ant pomidorų vaisių, tai protest.gif
Atsakyti
[quote=Rozarka,2010 05 19, 20:14]
Kol dar nėera pomidoriukų decis nieko blogo, nes per tris savaites jis pasišalina, bet jau ant pomidorų vaisių, tai protest.gif
[/quote
iš dirvožemio nedingsta taip lengvai.Bet čia jau kėkvieno asmeninis reikalas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 05 19, 20:38)

iš dirvožemio nedingsta taip lengvai.Bet čia jau kėkvieno asmeninis reikalas  ax.gif

drinks_cheers.gif aš ir prieš chemiją. Tai tada geriau nugaros nelenkti ir iš PC nusipirkti su chemija.
Atsakyti