Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Oi, nigaliu, prisijuokiau čia prieš miegą biggrin.gif
Prie tos pačios temos ne į temą, pasidalinkit patirtimi kaip išsaugote gražias rankas po darbų šiltnamyje? Man tas nesiseka net ir su pirštinėm, va dabar sėdžiu su pajuodusiais nagais ir džiuagiuos, kad į darbą dar eit nereikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 05 09, 22:27)
siemet viska zinai,o kitiems metams kai reiks jau ne viska ir prisiminsi... smile.gif sakau is patirties..vedu uzrasus kada ka pasejau, isdygo, kaip daigumas, kaip augo, patiko nepatiko ir pan...net seklu pakelius susiklijuoju, kad kitais metais zinociau ka pirkt ar nepirkt...nes atrodo atsiminsi,o kai reik is snipstas... blush2.gif

thumbup.gif Turėti tokius užrašus tikrai naudinga.
Papildyta:
QUOTE(ilja @ 2010 05 10, 00:00)

Prie tos pačios temos ne į temą, pasidalinkit patirtimi kaip išsaugote gražias rankas po darbų šiltnamyje? Man tas nesiseka net ir su pirštinėm, va dabar sėdžiu su pajuodusiais nagais ir džiuagiuos, kad į darbą dar eit nereikia ax.gif

Tepi rankas rankų kremu ir - į geras mėlynas gumines pirštines. Rankoms kaukė thumbup.gif , nes jau seniai nenaudoju kitų guminių pirštinių - išsaugai rankas ir nagus nail.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 05 09, 19:27)
siemet viska zinai,o kitiems metams kai reiks jau ne viska ir prisiminsi... smile.gif sakau is patirties..vedu uzrasus kada ka pasejau, isdygo, kaip daigumas, kaip augo, patiko nepatiko ir pan...net seklu pakelius susiklijuoju, kad kitais metais zinociau ka pirkt ar nepirkt...nes atrodo atsiminsi,o kai reik is snipstas... blush2.gif

Turiu ir as tokius uzrasus drinks_cheers.gif Tik vat sakau jog planelio ar zymeklio kur kas auga, kaip ir nereikia, nes ir taip zinau, bet vistiek susizymesiu, kai viska susodinsiu, nes man ne tik veisliu, derlingumo rodikliu reikia, bet ir auginimo maisu kokybe ivertinti, tai juos reikia pasizymeti, kur koks buvo ir kas, kaip jame augo.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 09, 23:10)
- į geras mėlynas gumines pirštines.

kodėl būtent mėlynas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 05 10, 09:34)
kodėl būtent mėlynas? g.gif

Taigi dabar labai madinga, netgi TOKS paradas yra ax.gif
Atsakyti
Visai ne dėl mados ar parado tongue.gif - perkant pirštines galima ir paskaityti apie jas, jų pora kainuoja apie 8 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 10, 14:03)
Visai ne dėl mados ar parado tongue.gif  - perkant pirštines galima ir paskaityti apie jas, jų pora kainuoja apie 8 Lt ax.gif

Aaaaa...o aš maniau, kad čia parado dalyviams visokius mėlynus guminius daiktus dalino... slap.gif

...juokauju gi, neužpyk... cool.gif
Atsakyti
biggrin.gif prisijuokiau is tu melynu pirstiniu ir aukstakulniu biggrin.gif mano rankos po pasikapstymo buna tragiskos,nors ir su pirstinem,rankos issauseja... g.gif
Atsakyti
Laba

[quote=jediara,2010 05 09, 22:10]
Tepi rankas rankų kremu ir - į geras mėlynas gumines pirštines [/quote]

perkant pirštines galima ir paskaityti apie jas, jų pora kainuoja apie 8 Lt ax.gif[/quote]

o ta spalva čia tipo jų išskirtinis ženklas... jos tiesiog geros storesnės gumos ar dar kokių pliusų turi? ir kur perki... prekybcentriuose ar sodo-daržo parduotuvėse?
Atsakyti
Parade nebuvau cool.gif(Edexa prajuokinai biggrin.gif ) , už dyką niekas neduoda - tenka pirkti doh.gif
Negi nei viena tokių nenaudojate? g.gif Tikrai ilgiau laiko nei kitos ir rankoms maloniau - guma šiek tiek storesnė. Kiek pirkau, tai būna tik mėlynos ax.gif Pabandykite mirksiukas.gif

user posted image user posted image (rudenį buvo tokie lipdukai, o šiemet dar nepirkau, nes dar vis tas pačias naudoju (tik ne prie rožių))
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 10, 23:17)
Parade nebuvau cool.gif(Edexa prajuokinai  biggrin.gif ) , už dyką niekas neduoda - tenka pirkti  doh.gif
Negi nei viena tokių nenaudojate? g.gif  Tikrai ilgiau laiko nei kitos Pabandykite  mirksiukas.gif


Naudoju, JEDIARA, ir būtent viledos firmos. Nežiūriu, kad brangios, vistiek apsimoka. Man jos, kaip ir tau, pačios kokybiškiausios drinks_cheers.gif
Rankai tikrai malonu. Bet neretai ir be pirštinių pasikapstau, nes jei ką smulkesnio sodinu, geriau jaučiu ką tose žemėse veikiu....ax.gif
Atsakyti
Galvoju ar kist agurku daigus i pastovia vieta siltnamyje, ar dar ne?
Atsakyti