Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Casual @ 2010 05 07, 23:00)
as matyt prasta estete  doh.gif  lotuliukas.gif  man ideja labai patraukli atrodo, tuo labiau, kad ir nebrangi  blush2.gif

Žymėjimui peilių pati nenaudoju, bet nieko tokio baisaus ir neestetiško labai nematau. Koteliai vistiek susikiša į žemę. O jei ten kažką morališkai kažkaip veikia, tai jau kita kalba....
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 05 07, 23:00)
as matyt prasta estete  doh.gif  lotuliukas.gif  man ideja labai patraukli atrodo, tuo labiau, kad ir nebrangi  blush2.gif

Aš jau surašiau ir susmeigiau - tik ne vienkartinius peilius, o šaukštus smile.gif Tilpo pasirašyt ir kiek stiebų auginti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 05 08, 10:44)
Aš jau surašiau ir susmeigiau -

tik vis pasižiūrėk dėl nublukimo, nes man šiltnamyje, tai žymiai greičiau užrašai nublunka nei lauke.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 05 08, 08:44)
Aš jau surašiau ir susmeigiau - tik ne vienkartinius  peilius, o šaukštus smile.gif Tilpo pasirašyt ir kiek stiebų auginti  thumbup.gif

Norejau seniau kaip pajuokaudamas pasiulyti saukstus, bet pamaniau nepriims uz rimta, bet saukstai lenkti ir maziau patenka tiesioginiu saules spinduliu lyginant su peliliais. as su kompu pasidariau sioki toki planeli kur kas pasodinta, ant lapo galvojau susizymesiu, bet kad viska mintinai zinau thumbup.gif
Atsakyti
Šią temą tik skaičiau, bet nerašiau blush2.gif , tačiau kai pradėjote kalbėti apie žymėjimą - net juokas ima biggrin.gif Augalų pavadinimus visuomet rašau ant vienkartinių peilių, šaukštų, šakučių, šaukštelių - ką tuo metu turiu essen.gif , tačiau gėlyne jų nesimato, nes visuomet nulaužiu "galvas" ir rašau tik ant kotų, kuriuos smeigiu į žemę ir jei jei domina pavadinimas - ištraukiu ir paskaitau. Nes jei žymekliai ar peilių viršūnės smeigiamos taip, kad iš tolo "šviečia", tai gali pasijusti ne mėgėjo gėlyne, o botanikos sode mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 09, 12:37)
Šią temą tik skaičiau, bet nerašiau  blush2.gif , tačiau kai pradėjote kalbėti apie žymėjimą  - net juokas ima  biggrin.gif Augalų pavadinimus visuomet rašau ant vienkartinių peilių, šaukštų, šakučių, šaukštelių - ką tuo metu turiu  essen.gif , tačiau gėlyne jų nesimato, nes visuomet nulaužiu "galvas" ir rašau tik ant kotų, kuriuos smeigiu į žemę ir jei jei domina pavadinimas - ištraukiu ir paskaitau. Nes jei žymekliai ar peilių viršūnės smeigiamos taip, kad iš tolo "šviečia", tai gali pasijusti ne mėgėjo gėlyne, o botanikos sode  mirksiukas.gif

Bet apie gėlynus ,net nešnekėjome,taip žymime ,tik daržoves ir tai ne visas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 05 09, 14:41)
Bet apie gėlynus ,net nešnekėjome,taip žymime ,tik daržoves ir tai ne visas  ax.gif

Koks skirtumas, kai kalbama apie daržovių žymėjimą ir estetiką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 09, 14:07)
Koks skirtumas, kai kalbama apie daržovių žymėjimą ir estetiką  mirksiukas.gif

Aha, man dar ir labai smagu vaikščioti šiltnamyje tarp estetiškų daržovių su rankinuko formos laistytuvu ir natūralios odos koblais...negi į tokį prašmatnų daržą su kaliošais šlepsėsi....
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 05 09, 15:26)
Aha, man dar ir labai smagu vaikščioti šiltnamyje tarp estetiškų daržovių su rankinuko formos laistytuvu ir natūralios odos koblais...negi į tokį prašmatnų daržą su kaliošais šlepsėsi....

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 05 09, 02:00)
Norejau seniau kaip pajuokaudamas pasiulyti saukstus, bet pamaniau nepriims uz rimta, bet saukstai lenkti ir maziau patenka tiesioginiu saules spinduliu lyginant su peliliais. as su kompu pasidariau sioki toki planeli kur kas pasodinta, ant lapo galvojau susizymesiu, bet kad viska mintinai zinau  thumbup.gif

siemet viska zinai,o kitiems metams kai reiks jau ne viska ir prisiminsi... smile.gif sakau is patirties..vedu uzrasus kada ka pasejau, isdygo, kaip daigumas, kaip augo, patiko nepatiko ir pan...net seklu pakelius susiklijuoju, kad kitais metais zinociau ka pirkt ar nepirkt...nes atrodo atsiminsi,o kai reik is snipstas... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 05 09, 14:26)
Aha, man dar ir labai smagu vaikščioti šiltnamyje tarp estetiškų daržovių su rankinuko formos laistytuvu ir natūralios odos koblais...negi į tokį prašmatnų daržą su kaliošais šlepsėsi....

Tai ,kai svečiai būna būtinai thumbup.gif . Vaikštai su kablais ir pasakoji koks juokas auginti daržoves O šiltnamyje tuos peiliukus matau ,tik aš lotuliukas.gif angel.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 05 09, 14:26)
su kaliošais šlepsėsi....

"kaliošų" ir būna labai gražių mirksiukas.gif , kaip ir "čiabatų".
Atsakyti