Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(diasaja @ 2010 05 06, 20:16)
viską žymiuosi ant vienkartinių peilių užrašydama su markeriu. Bet dabar niekaip nerandu nusipirkti su platesniais galais. Turbūt visi daržininkai išpirko lotuliukas.gif

thumbup.gif Kokia gera mintis thumbup.gif
Atsakyti
Thomas Philipse yra tokių įsmeigiamų "lentelių" pirkti. 16 vnt. kažkur 4 kainuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2010 05 07, 08:08)


Aciu,kad pasakete 4u.gif reiks palekt kada,nes su tais lapeliu kaisymais i zeme doh.gif
Atsakyti
o čia tuos lapelius tik savo smalsumui kaišiojat? ar kokia rimtesnė nauda? (pvz. vienos daržovės tinka konservavimui ir pan.) ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Tikriausiai papriku daigams i siltnami dar ankstoka?
Atsakyti
Mano paprikos tai jau pasodintos ir ruošiasi žydėti.
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2010 05 07, 18:55)
Mano paprikos tai jau pasodintos ir ruošiasi žydėti.


kiek zinau jos bailesnes uz pomidorus g.gif , bet gal daugiau tokiu saltesniu oru jau nebus?
reiks kelias pasodinti, vis erdviau ant palangiu bus.
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2010 05 07, 14:58)
o čia tuos lapelius tik savo smalsumui kaišiojat? ar kokia rimtesnė nauda? (pvz. vienos daržovės tinka konservavimui ir pan.) ax.gif


kai sodini pvz 5-8 rushiu pomidorus - visai be shansu buna atsiminti kur kokie doh.gif
as pvz moliugus 12 rushiu pernai sodinau- viska susirashiau, o po to viskas vis viena susimaishe doh.gif o juk norisi zinot po to kuri veisle geriausiai augo, kuri skaniausia ir pan. shiemet kishiu i zeme peilius - aciu diasija uz puikia ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 05 07, 21:52)
kai sodini pvz 5-8 rushiu pomidorus - visai be shansu buna atsiminti kur kokie doh.gif
as pvz moliugus 12 rushiu pernai sodinau- viska susirashiau, o po to viskas vis viena susimaishe doh.gif  o juk norisi zinot po to kuri veisle geriausiai augo, kuri skaniausia ir pan. shiemet kishiu i zeme peilius - aciu diasija uz puikia ideja thumbup.gif


jei vaiku mazu nera, tai gerai tie peiliai, nes maniskai tai jauciu istraukytu cool.gif
Atsakyti
man tai baisu tie peiliai, teko matyti pas augintojus - labai nekaip atrodė. Pati kolkas ant pirktinių lentelių, smeigtukų, pakabukų rašausi. Vėliau gaminsiuos kažką dailesnio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 05 07, 22:40)
man tai baisu tie peiliai, teko matyti pas augintojus - labai nekaip atrodė. Pati kolkas ant pirktinių lentelių, smeigtukų, pakabukų rašausi. Vėliau gaminsiuos kažką dailesnio  ax.gif


kadangi turiu viena siltnami, tiesa vidutinio dydzio ne mazuliuka, tai apsiribojau tuo, kad uzrasinej (turiu tokia stambia knyga biggrin.gif ) susirasiau schemeles budu pomidoru rusis ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 05 07, 22:40)
man tai baisu tie peiliai, teko matyti pas augintojus - labai nekaip atrodė. Pati kolkas ant pirktinių lentelių, smeigtukų, pakabukų rašausi. Vėliau gaminsiuos kažką dailesnio  ax.gif


as matyt prasta estete doh.gif lotuliukas.gif man ideja labai patraukli atrodo, tuo labiau, kad ir nebrangi blush2.gif
Atsakyti