Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(serzas @ 2010 05 05, 19:54)
Nu jei vejele prie namu, pavasari, rudeni pamylite kokiom azotinem ar dar kazkokiom tai trasom, tai ta zole prisisrebusi chemijos buna, kaip maximinis pomidoras ir jei su ta nupjauta zole mulciuojat siltnami, tai ta chemija, yrant zolei, patenka i siltnamio zole ir tada augaliukai ja srebia  g.gif

Aaa... blush2.gif Oi mūsų veja laukinė,nieko jai nedarome 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwuxxxx @ 2010 05 05, 18:50)

o tai dar ir nuo piktzoliu saugo?

žinoma bigsmile.gif pagrindinė priežastis dėl kurios pradėjau mulčiuoti, tai piktžolės, bet pamačiau, kad žemė tampa puresnė, nereikia dažnai laistyti.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 05 05, 22:54)
žinoma bigsmile.gif pagrindinė priežastis dėl kurios pradėjau mulčiuoti, tai piktžolės, bet pamačiau, kad žemė tampa puresnė, nereikia dažnai laistyti.

Jau užmulčiavau visą savo šiltnamį. Irgi dėl piktžolių įkyraus veisimosi.

Sakai kad žemė tampa puresnė? Gal pas tave ji gera, normalios sudėties. Pas mane labai smėlinga, su akmenėliais... Neįsivaizduoju, kaip akmuo gali tapti puresnis.... vargu ar pavyks tokiu būdu išpurent, turbūt reiks kitos žemės dapilt g.gif
Atsakyti
Atsiprasau uz kvaila klusima, o kai zole mulciojat ar dziovinta ty sienas ar iskart nupjauta galima det is zoliapjoves ???
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2010 05 06, 13:32)
Atsiprasau uz kvaila klusima, o kai zole mulciojat ar dziovinta ty sienas ar iskart nupjauta galima det is zoliapjoves ???

Labai plonu sluoksniu,kad išdžiūtų,paskui daugiau galite uždėti ir vėl palaukti ,kad išdžiūtų.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 05 06, 13:43)
Labai plonu sluoksniu,kad išdžiūtų,paskui daugiau galite uždėti ir vėl palaukti ,kad išdžiūtų.



o kazin nupesta zole po aeravimo galima kloti po pomidorais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 06 gegužės 2010 - 14:15
QUOTE(Muka @ 2010 05 06, 14:15)
o kazin nupesta zole po aeravimo galima kloti po pomidorais  g.gif


kodel nea, be to, ji sausa is karto, bent jau pas mus tokia padziuvusi buvo, tik as ja ne po pomidorais sunaudojau, o bulvems, bet is esmes manau tinka. tik del mulciavimo, as tai dar patarciau neskubeti, juk zeme dar salta, tegu gerai isyla, juoda zeme syla geriau, mulciuota prasciau, o juk dar nebuvo karsciu, as ruosiuosi mulciuoti kai jau karsciai ateis. pataisykite zinoves jei as klystu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 05 06, 11:52)
Pas mane labai smėlinga, su akmenėliais... Neįsivaizduoju,

pažiūrėsiu ar kitais metais tą patį sakinį parašysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 05 06, 17:03)
pažiūrėsiu ar kitais metais tą patį sakinį parašysi biggrin.gif

Būčiau laaabai patenkinta, jei tektų kitaip parašyt 4u.gif Jau taip nusibodo drapakuot tą flinstounų akmenyną....
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 05 06, 16:06)
tik del mulciavimo, as tai dar patarciau neskubeti, juk zeme dar salta, tegu gerai isyla, juoda zeme syla geriau, mulciuota prasciau, o juk dar nebuvo karsciu, as ruosiuosi mulciuoti kai jau karsciai ateis. pataisykite zinoves jei as klystu  4u.gif

Būtent taip ir "Protingas šiltnamis" parašyta 4u.gif , atsisiunčiau knygutes gyvai, dabar skaitau prieš miegą blush2.gif

Maniškis plėvelinis žiauriai aprasojęs, ant pomidoriukų varva, galvoju, ko čia griebtis, kol nebus galima vėdinimo programos daryti? g.gif
Atsakyti
Ir aš jau vakar pasodinau pusę pomidorų šiltnamyje į nuolatines vietas smile.gif Kiti dar indeiuose šiltnamyje gyvena smile.gif
Tik galvoju: kaip jūs pasižymit, kur kokios veislės pomidoras? Aš dabar indelius pasidėjau, ant jų tai surašyta.... O dabar ant ko susirašyt?
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 05 06, 20:03)

Tik galvoju: kaip jūs pasižymit, kur kokios veislės pomidoras?

viską žymiuosi ant vienkartinių peilių užrašydama su markeriu. Bet dabar niekaip nerandu nusipirkti su platesniais galais. Turbūt visi daržininkai išpirko lotuliukas.gif
Atsakyti