Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Sveikos. Kraustysimės į naują namą, ten noriu, kad man šiltnamį padarytų. Bet MB mama sako, kad neverta, nes ji tam pačiam sklype turėjo šiltnamį, tai kartą pomidorai per pora dienų pajuodo, ji nuo tada šiltnamio neturi ir man neverta jo darytis. Bet negi negalima jų kuo nors nupurkšti? Nemėgstu baisiai chemijos, (mano mama niekad nieko nepurškia, ir pas ją nei ligos puola ir derliaus užtenka), bet be šiltnamio gyvent tai irgi nesąmonė.
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2010 03 03, 11:39)
Sveikos. Kraustysimės į naują namą, ten noriu, kad man šiltnamį padarytų. Bet MB mama sako, kad neverta, nes ji tam pačiam sklype turėjo šiltnamį, tai kartą pomidorai per pora dienų pajuodo, ji nuo tada šiltnamio neturi ir man neverta jo darytis.


Taip galvojant visai nieko augint negalima biggrin.gif
Aisku, statykites, bile tik noro yra. Dabar ir pomidoru yra ligoms atspariu, ir prieziura laaabai daug reiskia.
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2010 03 03, 11:39)
Sveikos. Kraustysimės į naują namą, ten noriu, kad man šiltnamį padarytų. Bet MB mama sako, kad neverta, nes ji tam pačiam sklype turėjo šiltnamį, tai kartą pomidorai per pora dienų pajuodo, ji nuo tada šiltnamio neturi ir man neverta jo darytis. Bet negi  negalima jų kuo nors nupurkšti? Nemėgstu baisiai chemijos, (mano mama niekad nieko nepurškia, ir pas ją nei ligos puola ir derliaus užtenka), bet be šiltnamio gyvent tai irgi nesąmonė.

Be gi nebūtinai nuo žemės taip atsitiko. Aš vieną vasarą užmiršau šiltnamį nakčiai uždaryti, vakare pakilo didelis rūkas ir viskas, visi pomidorai pajuodo.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 03 03, 12:44)
Taip galvojant visai nieko augint negalima  biggrin.gif
Aisku, statykites, bile tik noro yra. Dabar ir pomidoru yra ligoms atspariu, ir prieziura laaabai daug reiskia.

drinks_cheers.gif
Aš apie šiltnamį svajojau apie 5 metelius, irgi įsikėlėm į naują namą, bet svajonė virto tikrove, aš turiu šiltnamį , ir galvoju apie dar vieną g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 03 kovo 2010 - 12:03
Nu nezinau...mes siltnami sodyboj turim 5 metus, visa laika jame auginu pomidorus ir agurkus. Negaliu pasakyt, kad idealiai priziuriu, nes buna kad net savaite ar dvi negaliu nuvaziuot i sodyba. Isvaziuodama prilieju vandens, palieku siek tiek praviras duris, aisku visada israviu, sutvarkau augalus, niekada niekuo ju nepurskiau - tiesiog nebuvo reikalo. Pomidoru derlius visada didesnis nei reiketu (nes is godumo gal tiesiog per daug ju prisodinu), agurkai buna kad perauga, nes ilgai isbuna neskinti. Bet kokiu atveju neisivaizduoju sodybos be siltnamio, jau nekalbant apie tai, kad ankstyvosios darzoves visada pradziugina butent is siltnamio. Be to, kol suauga pomidorai, agurkai, visada prisidaiginu tenai geliu, kopustu - dar ir kaimo bobutes daigais apdalinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo exDaiva: 03 kovo 2010 - 12:39
QUOTE(exDaiva @ 2010 03 03, 13:38)
Nu nezinau...mes siltnami sodyboj turim 5 metus, visa laika jame auginu pomidorus ir agurkus. Negaliu pasakyt, kad idealiai priziuriu, nes buna kad net savaite ar dvi negaliu nuvaziuot i sodyba. Isvaziuodama prilieju vandens, palieku siek tiek praviras duris, aisku visada israviu, sutvarkau augalus, niekada niekuo ju nepurskiau - tiesiog nebuvo reikalo. Pomidoru derlius visada didesnis nei reiketu (nes is godumo gal tiesiog per daug ju prisodinu), agurkai buna kad perauga, nes ilgai isbuna neskinti. Bet kokiu atveju neisivaizduoju sodybos be siltnamio, jau nekalbant apie tai, kad ankstyvosios darzoves visada pradziugina butent is siltnamio. Be to, kol suauga pomidorai, agurkai, visada prisidaiginu tenai geliu, kopustu - dar ir kaimo bobutes daigais apdalinu.

Ar didelis pas tave ,kiek daigų pomidorų susodini g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 03, 13:01)
Ar didelis pas tave ,kiek daigų pomidorų susodini g.gif



Nu vat zinok man paciai smalsu pasidare ismatuoti, nematavus pasakyciau is atminties, kad gal kokie 3x7m, pomidoru as auginu apie 25 daigus gal kokius, sodinu is sonu sachmatu tvarka ir per viduri nedidelis takelis, bet iki siu metu viska darydavau intuityviai, siemet jau skaitinejuos visokios literaturos. Kai paskaiciau apie Kurdiumovo siltnami, tai as tipo praktiskai viska neteisingai darau, nu bet tikrai bent jau pomidoru derlium nesiskundziau, pirmais metais tai net sultis viriau, konservavau pomidorus savo sultyse, nes nebezinojau kad daryt su pomidorais, o veliau atsirado mazi vaikai, maziau prieziuros, tai biski apleidau as savo augaliukus, bet vistiek su pomidorais vargo neturejau - nei jie man sirgo, nei dziuvo, gal biski per daug pernai "i lapus isejo", bet cia matyt jau dirvos problema, nes tik perkasiau pavasari ir viskas, nei tresiau, nei mulciavau. Jokios chemijos as nenaudoju, meslo ar komposto neturejau. Nu zodziu tokia stichine darzininkyste gavosi, bet is mano 5 metu patirties darze susidare ispudis, kad neimanoma nieko neuzauginti darzuose ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo exDaiva: 03 kovo 2010 - 13:20
Aš pernai auginau pirmus metus,ir tikrai džiaugiuosi derliumi , o kokias rūšis pomidorų pagrinde augini rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 03, 13:25)
Aš pernai auginau pirmus metus,ir tikrai džiaugiuosi derliumi , o kokias rūšis pomidorų pagrinde augini rolleyes.gif



Zinok geda pasakyti, bet iki siu metu net nezinau ka auginau blush2.gif Man anyta daigu uzaugindavo ir as juos susisodindavau. O siemet jau pati seklu prisipirkau ir bandysiu pati daiginti, labai jau norisi paeksperimentuoti, ivairesniu veisliu pabandyt, tik as bent kolkas neisimosavau taip kaip kitos panos cia - po 20-30 veisliu mirksiukas.gif As turiu berods 5 veisliu seklytes ir tai stradalinu, kad sunkiai man sutilps i siltnami biggrin.gif Bet jau kaifuoju isivaizduodama kaip mano vaikuciai vaiksto pomidoru miske ir skina tiesiai nuo krumu siltutelius ir cia pat valgo wub.gif Apskritai man ir del vaikuciu siltnamis geris - budavo ana vasara lauke lietus lyja ar salta, as sulendu su vaikais i siltnami, jie ten man laistyt padeda, murzini, slapi, bet kaifas vaikams.
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 03, 08:25)
blakstiena5 jei yra galimybė paklausk kainą , jei nelabai brangus bandysiu pas save tokį užsisakyti g.gif

g.gif nzn kada vaziuosiu, bet pasistengsiu paklaust jei nebusi suzinojusi...
Atsakyti
Kreipiuosi į blakstiena5 4u.gif Praėjusių metų temoje skaičiau,kad auginai STACCATO veislės pomidorus.Tiesiog iš smalsumo norėčiau paklausti ar ši veislė patiko jūsų skonio receptoriams ax.gif Koks derlingumas,ar ligoms atsparūs unsure.gif Šiais metais pati esu juos nusipirkusi,jau sudygo.Ant pakelio gražiai apie juos parašyta,bet jei jie niekam tikę,gal geriau išmesti,kad vietos be reikalo šiltnamyje neužimtų.... g.gif

Atsiprašau,matau ne toj temoj klausimą parašiau blush2.gif Kitą kartą pasitaisysiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 03 kovo 2010 - 15:45
QUOTE(Edexa @ 2010 03 03, 16:40)
Kreipiuosi į blakstiena5  4u.gif Praėjusių metų temoje skaičiau,kad auginai STACCATO veislės pomidorus.Tiesiog iš smalsumo norėčiau paklausti ar ši veislė patiko jūsų skonio receptoriams  ax.gif  Koks derlingumas,ar ligoms atsparūs unsure.gif Šiais metais pati esu juos nusipirkusi,jau sudygo.Ant pakelio gražiai apie juos parašyta,bet jei jie niekam tikę,gal geriau išmesti,kad vietos be reikalo šiltnamyje neužimtų.... g.gif

Atsiprašau,matau ne toj temoj klausimą parašiau blush2.gif Kitą kartą pasitaisysiu...

atsakau...jie buvo panasus i brooklyn, gal maziau pomidoru kekeje augino ir anksciau nokt pradejo...tik del mano klaidos daug vaisiu supuvo, nes nuo lapu gausos gavosi pavesis, dregme ir jie nenoko o puvo, kai dasuto jau buvo biski per velu... blush2.gif
Atsakyti