Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(diasaja @ 2010 05 02, 00:34)
Ar ne per tankiai pomidorai susodinti? g.gif

na gal biski ir per tankiai... blush2.gif is to gobsumo cia taip gavos biggrin.gif siemet planuoju maziau susodint thumbup.gif jei negausis vel tas pats biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Packa @ 2010 05 01, 23:40)
Gera ideja g.gif , man dar ne per velu padaryt, tik jau MB nesutiks, jau tvora padejo daryt, tai sako netrugdyt daugiau su "savo siltnamiu" hihihi.gif
Tai siemet fotkinai, jau pomidorus susodinai?

ne,cia praeitu metu birzelio pirma fotkinus buvau...taip atrode tada siltnamis...siemet kada sodinsiu nezinau...vakar apziurejau savo pomidorus,ale ziuriu kad mano mizerijos trys rusys ziedus augina...nupurskiau cemeryciom ir isvaziuoju tai kaip bus nzn,na gal tie rupuzes amarai isdves g.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 05 02, 15:33)
na gal biski ir per tankiai... blush2.gif is to gobsumo cia taip gavos biggrin.gif siemet planuoju maziau susodint thumbup.gif jei negausis vel tas pats biggrin.gif
Papildyta:


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif as irgi sakiau siemet maziau sodinsiu, ale ziuriu vel panasiu principu susodinau doh.gif dar tik po viena puse po biski sodinu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(Asese @ 2010 04 20, 12:03)
Va mano šiltnamis:
user posted image

Vat cia tai liuksiskas siltnamis thumbup.gif toks tvarkingas, grazus nu tiesiog ledas ax.gif Stoglangis tai krutai atrodo thumbup.gif

Praverciau tema tai lyg tais lankiniu, polikarbonatiniu, pleveliniu buvo, o mediniu neuzmaciau tai pasirodau su savo nediduku, gal kam bus ydomu ir naudinga 4u.gif
Siltnamio sonai
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 05 04, 13:55)
Sveikos

Vat cia tai liuksiskas siltnamis  thumbup.gif toks tvarkingas, grazus nu tiesiog ledas  ax.gif Stoglangis tai krutai atrodo  thumbup.gif

Praverciau tema tai lyg tais lankiniu, polikarbonatiniu, pleveliniu buvo, o mediniu neuzmaciau tai pasirodau su savo nediduku, gal kam bus ydomu ir naudinga  4u.gif
Siltnamio sonai   
user posted image user posted image user posted image

O, cia jau rimtas, ilgam uzteks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 05 04, 12:17)
O, cia jau rimtas, ilgam uzteks thumbup.gif


Tu cia apie mano ar apie Asese siltnami? ax.gif Maniskis tai nemanau, kad ilgai tarnaus, nes lentas taip ne kaip inpregnavau, o ziuriu dregmes tai ohoho kiek doh.gif o ir plevele tipo 5m garantija, bet truputi apgadinau as ja, kai dengiau siltnami, pritrukau vinuku, tai viena puse liko nepritvirtinta ir per nakti nuo vejo besitabaluodama plevele visa susilankste, o kai stipriai susilenkia tai pabala toi vietoi, atrodo kaip subraizyta doh.gif , o ir uzdengiau man atrodo ne ta puse, tik po to pastebejau kad parasyta jog yra skirtumas, tik vistiek nesupratau kuri yra kuri doh.gif O ir klaida padariau jog prispaudimui is virsaus nusipirkau obliuotu lenteliu doh.gif visai beveik neprispaudzia, tik kiek vinukai laiko ir viskas. Na daug nesukainavo viskas tai bus matyt kiek cia tarnaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 05 04, 14:49)
Tu cia apie mano ar apie Asese siltnami? ax.gif Maniskis tai nemanau, kad ilgai tarnaus, nes lentas taip ne kaip inpregnavau, o ziuriu dregmes tai ohoho kiek  doh.gif o ir plevele tipo 5m garantija, bet truputi apgadinau as ja, kai dengiau siltnami, pritrukau vinuku, tai viena puse liko nepritvirtinta ir per nakti nuo vejo besitabaluodama plevele visa susilankste, o kai stipriai susilenkia tai pabala toi vietoi, atrodo kaip subraizyta  doh.gif , o ir uzdengiau man atrodo ne ta puse, tik po to pastebejau kad parasyta jog yra skirtumas, tik vistiek nesupratau kuri yra kuri  doh.gif O ir klaida padariau jog prispaudimui is virsaus nusipirkau obliuotu lenteliu  doh.gif visai beveik neprispaudzia, tik kiek vinukai laiko ir viskas. Na daug nesukainavo viskas tai bus matyt kiek cia tarnaus  thumbup.gif

Apie tavo 4u.gif , apie Asese jau kalbejome kad thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,ar esat kas pirkę šiltnamį MAXIMOJ ,gal apsimoka,mano tai langinis unsure.gif

http://www.maxima.lt...xima-xxx-nr-18/

paskutinis puslapis g.gif
Atsakyti
Kur Asese digo?Parodžiau vyrui jūsų šiltnamį,tai labai patiko.Bet sako gal vyras dirba su metalu ,o aš su medžiu,tai sako teks tenkintis medinėmis konstrukcijomis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 05 05, 08:42)
Kur Asese digo?Parodžiau vyrui jūsų šiltnamį,tai labai patiko.Bet sako gal vyras dirba su metalu ,o aš su medžiu,tai sako teks tenkintis medinėmis konstrukcijomis  hihihi.gif

Labutis, nedingau nedingau smile.gif Tik dabar šiltnamį dažniau lankau negu netą ax.gif

Ir tavo, Greisi, pomidorai auga jame gražiai, dar nepasodinau į tikrą vietą - dar tuose indukuose, bet šiltnamyje smile.gif

Taip, maniškis linkęs prie metalo rolleyes.gif , man tai atrodė, kad iš medžio būtų daug paprasčiau padaryti ir gal pigiau, bet nesikišau....
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2010 05 05, 08:37)
Sveikos  4u.gif ,ar esat kas pirkę šiltnamį MAXIMOJ ,gal apsimoka,mano tai langinis  unsure.gif

Geras biggrin.gif Kažin, jis plėvelinis? Na, mums patiems perkant lentas iš Senių, plėvelę, lentų atvežimas, kiti niuansiukai, tikrai 400 lt kainavo
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2010 05 05, 09:08)
Geras biggrin.gif  Kažin, jis plėvelinis? Na, mums patiems perkant lentas iš Senių, plėvelę, lentų atvežimas, kiti niuansiukai, tikrai 400 lt kainavo


Plėvelinis atrodo,tik kažin su viskuom taip ir bus mastau.gif ,ir kažin ar visose didesnėse MAXIMOSE bus ,reiks rytoj pasidomėt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 05 05, 08:55)
Labutis, nedingau nedingau  smile.gif  Tik dabar šiltnamį dažniau lankau negu netą  ax.gif

Ir tavo, Greisi, pomidorai auga jame gražiai, dar nepasodinau į tikrą vietą - dar tuose indukuose, bet šiltnamyje smile.gif

Taip, maniškis linkęs prie metalo  rolleyes.gif , man tai atrodė, kad iš medžio būtų daug paprasčiau padaryti ir gal pigiau, bet nesikišau....

Nu tikrai su metalu geriau,bet deja manišksi nemoka.O pomidorai ir pas mane puikiai auga ax.gif
Atsakyti