Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(diasaja @ 2010 04 30, 23:37)
dėkui. o tos virvelės kokia paskirtis-kodėl ją reikia dėti?

Tam kad sutraukti uzlenkta plevele. Ryt pafotkinsiu, suprasi 4u.gif
Atsakyti
Packa, super thumbup.gif O kokio ilgio gavosi? 7 m?
Mes pirmi metai šiltnamį statom ir norisi pasisemti iš kitų patirties. Reikia tikėtis viskas bus ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osvile: 01 gegužės 2010 - 07:40
QUOTE(Osvile @ 2010 05 01, 08:40)
Packa, super thumbup.gif  O kokio ilgio gavosi? 7 m?
Mes pirmi metai šiltnamį statom ir norisi pasisemti iš kitų patirties. Reikia tikėtis viskas bus ok.

Sveiki 4u.gif
kazkas 6 ant 3,5
Atsakyti
Na va, kaip i zadejau:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu labai cia gudriai sugalvota...
Atsakyti
Packa kiek suprantu lankus dejot kas puse metro?pas mane kas metra...galejot ir jus taip det,gautusi ilgesnis siltnamis,sutvirtinimas is vidaus yra tad drasiai galejot det...na mes dar su spagatu isviniojam tarp lanku,jie stabiliau stovi ir dar man keliose vietose is vidaus puses lankus prisuko su medvarsciu prie vidinio sutvirtinimo...cia matau plevele apkaset su zemem...man apacioj tarp lanku tuose tarpuose sudejo lentutes nudazytas su perdirbtu tepalu,kad atsparesnes butu dregmei tai is vidaus gaunasi kaip bortelis, nera baimes ravejat ja pradregst. o is lauko puses visa likusia plevele viniojom ant lentos,gerai itempem ir prisukom prie ten tu vidiniu lentuciu...na galuose tai jau gavosi negraziai,bet as is to nedarau tragedijos smile.gif svarbu siltas
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 05 01, 12:31)
Packa kiek suprantu lankus dejot kas puse metro?pas mane kas metra...galejot ir jus taip det,gautusi ilgesnis siltnamis,sutvirtinimas is vidaus yra tad drasiai galejot det...na mes dar su spagatu isviniojam tarp lanku,jie stabiliau stovi ir dar man keliose vietose is vidaus puses lankus prisuko su medvarsciu prie vidinio sutvirtinimo...cia matau plevele apkaset su zemem...man apacioj tarp lanku tuose tarpuose sudejo lentutes nudazytas su perdirbtu tepalu,kad atsparesnes butu dregmei tai is vidaus gaunasi kaip bortelis, nera baimes ravejat ja pradregst. o is lauko puses visa likusia plevele viniojom ant lentos,gerai itempem ir prisukom prie ten tu vidiniu lentuciu...na galuose tai jau gavosi negraziai,bet as is to nedarau tragedijos smile.gif svarbu siltas

Gavome dovanu is mamos si siltnami smile.gif , tevas padarius metalini karkasa su privirintais vamzdais, tarp ju yra tarpas 60 cm. Ant tu metaliniu vamzdu tvirtinasi tie plasmasiniai slangai. Ji galima pernesti panorejus i kita vieta, yra pernesamas. Mes irgi is lauko puses apviniavome tarp lanku su spagatu, bet kas antra. Uzteks kol kas man tos vietos irnesakyk.gif
Atsiusk notrauka, idomu kaip ten tas bortelis is vidaus atrodo g.gif
Atsakyti
Packa , liuks šiltnamis 4u.gif ,man reikia savo susikasti , ir pridėti kompostinės žemės ir manau jau greitai galėsim sodinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 05 01, 16:03)
Gavome dovanu is mamos si siltnami smile.gif , tevas padarius metalini karkasa su privirintais vamzdais, tarp ju yra tarpas 60 cm. Ant tu metaliniu vamzdu tvirtinasi tie plasmasiniai slangai. Ji galima pernesti panorejus i kita vieta, yra pernesamas. Mes irgi is lauko puses apviniavome tarp lanku su spagatu, bet kas antra. Uzteks kol kas man tos vietos irnesakyk.gif
Atsiusk notrauka, idomu kaip ten tas bortelis is vidaus atrodo g.gif

kad konkreciai butu nufotkintas tas bortelis neturiu,ikeliu tik sitokia foto,manau iziuresi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 05 01, 22:43)
kad konkreciai butu nufotkintas tas bortelis neturiu,ikeliu tik sitokia foto,manau iziuresi blush2.gif

Gera ideja g.gif , man dar ne per velu padaryt, tik jau MB nesutiks, jau tvora padejo daryt, tai sako netrugdyt daugiau su "savo siltnamiu" hihihi.gif
Tai siemet fotkinai, jau pomidorus susodinai?
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 05 01, 22:43)
kad konkreciai butu nufotkintas tas bortelis neturiu,ikeliu tik sitokia foto,manau iziuresi blush2.gif

Ar ne per tankiai pomidorai susodinti? g.gif
Atsakyti
[quote=marene,2010 04 30, 13:47]
[quote=Asese,2010 04 22, 16:03]
Vyras pats pastatė, viską darė pats - taigi darbas neįeina, tik medžiagos.

Asese, prašau paklausti meisterio, kaip jis tvirtino polikarbonata prie metalo? Kaip užsandarino tvirtinimo vietas? Kaip uždarė polikarbonato galus, T.y. ant plėvelės ką dėjo? Ar tarp polikarbonato ir metalo dėjo tarpines ? kaip sujungė trapusavyje polikarbonato lakštus?
Klausimų daug, nes ir pas mus kūrybinis procesas vyksta, tai klausimų daug, o atsakymų....
iš anksto dėkoju.
[/quote]
4u.gif
1. Polikarbonatą tvirtino tokiais varžtais, kurie patys įsisriegia į metalą.
2. Tvirtinimo vietų nesandarino.
3. Polikarbonato galus užsandarino silikonu.
4. Tarp metalo ir polikarbonato dėjo tokią foliją su paminkštinimu, kur pirtyse naudoja.
5. Polikarbonatą sujungė tarpusavyje plastikine juosta (toks profilis, prie plastikinių dailylenčių naudojamas, galai susikiša)
4u.gif
Atsakyti