Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(kadabra @ 2010 04 11, 15:30)
Sveikos,
Prisirinkau kiausiniu lukstu, kazkur esu girdejus, kad verta pamaisyti su zememis siltnamyje. Gal kuri zinot ar tikrai?

Džiovinti kiaušinio lukštai - kalcio trąša mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui, merginos, uz atsakyma. Vadinasi ne be reikalo kaupiau, eisiu smulkinti ir tresti 4u.gif
Atsakyti
Ar jau sodinat pomidorus šiltnamyje , ir kaip jaučiasi jie g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 04 12, 08:32)
Ar jau sodinat pomidorus šiltnamyje , ir kaip jaučiasi jie  g.gif


Man irgi idomu... g.gif nes ant palanges jie mane nuzudys patys zuve biggrin.gif Po agro siltnamyje man visos salotos ridikeliai, krapai zirniai, kopustai jau sudyge ir auga kaip reikiant ax.gif


Atsakyti
Atsirado galimybė gauti šiek tiek arklio kakio iš arklidžių. susimąsčiau ar nebus blogai, jei jį nešiu tiesiai į šiltnamį g.gif gal geriau būtų dar vieną sezoną kompostinėj palaikyt?
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2010 04 12, 09:05)
Man irgi idomu... g.gif nes ant palanges jie mane nuzudys patys zuve biggrin.gif Po agro siltnamyje man visos salotos ridikeliai, krapai zirniai, kopustai jau sudyge ir auga kaip reikiant ax.gif

Tas ir mane pjauna g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 04 12, 07:32)
Ar jau sodinat pomidorus šiltnamyje , ir kaip jaučiasi jie  g.gif


aš vis dėlto dar nepasiryžau iš buto šilumos be pereinamojo laikotarpio į šiltnamį ištremt. Bet dalį didžiųjų palikau kaimo verandoj aklimatizuotis.
O šiltnamyje pasėjau cukinijų po agroplėvele. Vėliau daigelius išsodinsiu į lauką. Net nežinau, kaip joms persodinimas - pirmąkart pabandysiu. Labai jau tų šviežių daržovių norisi kuo anksčiau biggrin.gif
Atsakyti
Pernai agurkus auginau lauke paaugintus sodinau , ir nekas gavosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 04 12, 09:26)
Pernai agurkus auginau lauke paaugintus sodinau , ir nekas gavosi g.gif

drinks_cheers.gif Man irgi nepasiteisino nei agurkų, nei cukinijų persodinimas į lauką, suvargo. Man visgi jie geriau auga pasodinti tiesiai į lauką ir uždengti agroplėvele. Plėvelę laikau tol, kol skint reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 04 12, 09:48)
drinks_cheers.gif  Man irgi nepasiteisino nei agurkų, nei cukinijų persodinimas į lauką, suvargo. Man visgi jie geriau auga pasodinti  tiesiai į lauką ir uždengti agroplėvele. Plėvelę laikau tol, kol skint reikia smile.gif

Mano anyta taip augino , ir tikrai pasiteisina thumbup.gif
Galvoju , jei aš suneščiau pomidorų daigus į mansardą, ji nešildoma langai iki žemės tai dieną prišildo , bet naktį šaltoka, kaip manot ar verta g.gif , ar bus gerai temperatūros kaita schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 12 balandžio 2010 - 08:58
QUOTE(kadabra @ 2010 04 11, 14:30)

Prisirinkau kiausiniu lukstu, kazkur esu girdejus, kad verta pamaisyti su zememis siltnamyje.

viskam tinka. Aš į kompostą dedu.
Papildyta:
QUOTE(satanele @ 2010 04 12, 09:56)
ar bus gerai temperatūros kaita schmoll.gif

temperatūrų kaita-negerai. O kokie jie pas tave dydžio, kad jau nori išnešti?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 04 12, 10:15)
viskam tinka. Aš į kompostą dedu.
Papildyta:

temperatūrų kaita-negerai. O kokie jie pas tave dydžio, kad jau nori išnešti?

Kai kurie 10-15 cm, o kai kurie tik lenda bigsmile.gif
Atsakyti