Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Ritutė90 @ 2010 03 02, 22:55)
smile.gif mano manymu,lankai yra perkami atskirai,ir po to dedama plevele.reikia ziureti lanku kainas,pleveliu ir susumuoti. rolleyes.gif

pernai lankų kaina buvo apie 20,-.
Ar kas nors esate pasistatę savom jėgom polikarbonatinį šiltnamį. labai apie tokį svajoju.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 02, 23:08)
pernai lankų kaina buvo apie 20,-.
Ar kas nors esate pasistatę savom jėgom polikarbonatinį šiltnamį. labai apie tokį svajoju.

Aš didelio nenoriu , nes tik agurkams , ir gal paprikai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 02, 23:10)
Aš didelio nenoriu , nes tik agurkams , ir gal paprikai ax.gif

O kam agurkams didelio? neekonomiška g.gif Aš šiltnamyje 1-2 daigus pasisodinu, o paskui lauko valgom, man jie skanesni.
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 02, 23:10)
Aš didelio nenoriu , nes tik agurkams , ir gal paprikai ax.gif

as irgi,apie toki galvoju paprikoms ar agurkams smile.gif turiu minciu,bet vyrui dar neissakiau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(diasaja @ 2010 03 02, 23:12)
O kam agurkams didelio? neekonomiška g.gif Aš šiltnamyje 1-2 daigus pasisodinu, o paskui lauko valgom, man jie skanesni.

man irgi lauko agurkai skanesni drinks_cheers.gif
Atsakyti
Lauke aišku aš visada auginu, bet truputį pridengiu su plėvele, o toks būtų pats tas, kaip per šilta nuimi plėvelę,kaip vėsiau uždengi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 03, 00:17)
Lauke aišku aš visada auginu, bet truputį pridengiu su plėvele, o toks būtų pats tas, kaip per šilta nuimi plėvelę,kaip vėsiau uždengi thumbup.gif

Galima karklo šakas sulenkt ir ant jų plėvelę užtempt. Kainuos tik plėvelė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 03 02, 23:15)
as irgi,apie toki galvoju paprikoms ar agurkams smile.gif turiu minciu,bet vyrui dar neissakiau rolleyes.gif


lotuliukas.gif
mano už galvos susiėkė, kai pasakiau, kad dviejų reikės, nes senojo jau plėvelė suplyšo, o ir žemės pakeitimas bus į naudą.
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2010 03 02, 23:20)
Galima karklo šakas sulenkt ir ant jų plėvelę užtempt. Kainuos tik plėvelė 4u.gif

Čia irgi gera idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 02, 23:02)
Šitoks šiltnamis yra parduodamas senukuose, bet yra tik Mažeikiuose senukuose,gal reikia tokį užsisakyti  , tik įdomu kokia kaina g.gif

o kainos nebuvo parasytos? g.gif mastau kokioj vietoj vis galetu but padetas, kazkaip neuzmacius Mazeikiu seniuos
Papildyta:
QUOTE(*Inga:) @ 2010 03 02, 23:20)
Galima karklo šakas sulenkt ir ant jų plėvelę užtempt. Kainuos tik plėvelė 4u.gif

bet jos saknys pradeda leist gavusios dregmes..
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 02, 23:17)
Lauke aišku aš visada auginu, bet truputį pridengiu su plėvele, o toks būtų pats tas, kaip per šilta nuimi plėvelę,kaip vėsiau uždengi thumbup.gif

as lauke agurkus irgi pridengiu plevele drinks_cheers.gif ir sodinu dali daigais,dali seju..
Atsakyti
blakstiena5 jei yra galimybė paklausk kainą , jei nelabai brangus bandysiu pas save tokį užsisakyti g.gif
Atsakyti
Sveikos
Ar nebandėte šiltnamyje daržovių auginti žemių maišuose? Kaip auginti tai kaip ir aišku, o kaip laistyti? Gal turite kokių nuorodų ar patarimų?
Atsakyti