Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Pingvinukas @ 2010 04 09, 07:17)
Norėjau paklausti ar vištų mėšlas tinka šiltnamiui?


turėtų tikt g.gif Tik gerai perpuvęs turi būt. Mes ir rudenį dėjom, žiūrėsim, kaip čia augs šiemet.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 04 09, 08:43)
turėtų tikt  g.gif  Tik gerai perpuvęs turi būt. Mes ir rudenį dėjom, žiūrėsim, kaip čia augs šiemet.

O jei jis šviežias, tai tada negerai? Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2010 04 09, 08:17)
Aš prieš kokius 10-15 metų pasėjau aplink slyvą rabarbarus ir labai gerai  thumbup.gif Kiekvienais metais turime  4u.gif
Norėjau paklausti ar vištų mėšlas tinka šiltnamiui?

su vištų mėšlu atsargiai, jis gali nudeginti. Turi būti gerai perpūvęs. Jeigu dėsit šviežio, tai bus tik blogiau.
Aš mėšlo neturiu, mūsų kompostas, dar nesusikompostavęs. Tad pirksiu organinio grunto , pamaišysiu su jau esama žeme. va tokį
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 04 09, 09:29)
su vištų mėšlu atsargiai, jis gali nudeginti. Turi būti gerai perpūvęs. Jeigu dėsit šviežio, tai bus tik blogiau.
Aš mėšlo neturiu, mūsų kompostas, dar nesusikompostavęs. Tad pirksiu organinio grunto , pamaišysiu su jau esama žeme. va tokį

Ačiū, tada neeksperimentuosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2010 04 09, 08:48)
O jei jis šviežias, tai tada negerai? Ačiū  mirksiukas.gif


Stai ka radau apie mesla:
Vištų mėšlas: N=1,1; P=0,8; K=0,5.
Greitai reaguoja su augalu, greičiausias suyra iš visų mėšlo rūšių. Naudoti atsargiai, galimi augalo nudegimai. Siaubingas dvokia.


Ir cia dar ne i tema, bet surista:)))
Kinė mergina vardu Vištos Mėšlas sulaukusi pilnametystės oficialiai pasikeitė vardą, praneša ananova.com. Merginos tėvas Zhu Xianshengas pavadino dukrą šiuo vardu patartas gydytojo, kuris vaikystėje ją išgydė vištų mėšlu.
Atsakyti
Juokingas vardas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2010 04 09, 08:17)

Norėjau paklausti ar vištų mėšlas tinka šiltnamiui?

Tinka, tik mažais kiekiais.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 04 09, 08:29)
Tad pirksiu organinio grunto , pamaišysiu su jau esama žeme. va tokį


o kiek tas pakiukas kainuoja? Šiltnamiui vistiek daugiau jų reiktų.
Atsakyti
Ju yra daugiau rūšių čia
BUvau kažkur radus, jog mažas pakiukas apie 9 lt. Bet ten pagal aprašymą jo nedaug tereikia. Manua kokio 32l maišiuko mano šiltnamiui per akis.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 04 09, 09:50)
Ju yra daugiau rūšių čia
Manua kokio 32l maišiuko mano šiltnamiui per akis.


ale kaip gerai toks forumas, kiek žmonės naudingų dalykų užrodo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Prisirinkau kiausiniu lukstu, kazkur esu girdejus, kad verta pamaisyti su zememis siltnamyje. Gal kuri zinot ar tikrai?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 04 11, 14:30)
Sveikos,
Prisirinkau kiausiniu lukstu, kazkur esu girdejus, kad verta pamaisyti su zememis siltnamyje. Gal kuri zinot ar tikrai?

Mano mama visur tuos lukštus deda ir prie daržovių, ir po vaismedžiais, vaiskrūmiais.
Atsakyti