Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Pingvinukas @ 2010 04 07, 08:15)
Augo augo mano agurkėliai (mirabelle), visi sudygo greitai. Ir pradėjo nykti sad.gif Nei vieno neliko iš 20 sėklų... Kaži kas jiems negerai buvo???

Gal kokia diegavirtė užpuolė g.gif Tokiems atvejams previkuro namie turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2010 04 07, 10:15)
Gal drėgmės per daug g.gif , nors kitą kartą nesuprasi, lyg viskas gerai, bet neauga ir viskas.

QUOTE(ilja @ 2010 04 07, 10:19)
Gal kokia diegavirtė užpuolė g.gif Tokiems atvejams previkuro namie turiu ax.gif

Ačiū, tai dabar gal naujos žemės nupirkt ir gal dar kartą bandyti ax.gif Ot jau sodininkė iš manęs doh.gif
Atsakyti
Pingviniuk o šaltu vandeniu gal paliejai?
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 04 07, 12:41)
Pingviniuk o šaltu vandeniu gal paliejai?

Net nežinau unsure.gif MB laistydavo... Gal ir paliejo doh.gif
Atsakyti
rabarbarai
Šiandien buvau sodyboje.Rabarbarai auga kaip ant mielių šiltnamyje.Ridikėliai irgi didyn auga.Kopūstai pradeda dygti. g.gif
Jau radau vieną pražydūsią žemaūgią tulpę šiltnamyje.Tuoj žydės ir kitos,nes jau sukrauti pumpurai.Braškės irgi leidžia lapelius. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 04 07, 20:17)

.Rabarbarai auga kaip ant mielių šiltnamyje.

Labai mėgsti rabarbarus, kad šiltnamyje pasodinai?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 04 07, 21:30)
Labai mėgsti rabarbarus, kad šiltnamyje pasodinai?

Labai noriu anksti vitaminų. mirksiukas.gif Rabarbarų tik kisielius patinka. ax.gif O vietos kampelyje ne daug užima. g.gif
Atsakyti
as rabarbarus galvoju seti lauke g.gif , po medziu,-kad neuzimtu daug vietos.. ax.gif
Atsakyti
pas mane lauke rabarbarams karas buvo!!!! roviau juos visus lau, ir nusprendziau sdint kitoj vietoj, kad maziau vietos uzimtu... kai pradejau kast, net issigandau..kokios ju saknys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kaip kokio azuolo simtamecio!!!!! maniau galo nebus..... gyvenime nzn kad rabarbarai tooookias saknis turi.... beje pas mane jie jau buvo pradeje zaliuot ir lapelius turejo....

ai dar idomu... o kokia jus zeme naudojat siltnami? vien tik paprasta zeme ar maisot su durpem ar kokia spec perkat siltnamiui??

acius
Atsakyti
doh.gif tai kur juos sodinti,kad taip jau l.netrukdytu niekur g.gif
Atsakyti
QUOTE(antigone333 @ 2010 04 07, 22:21)


ai dar idomu... o kokia jus zeme naudojat siltnami? vien tik paprasta zeme ar maisot su durpem ar kokia spec perkat siltnamiui??



kompostinės žemės į pomidorų duobes pilu arba perpuvusio mėšlo.
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 04 07, 22:15)
as rabarbarus galvoju seti lauke g.gif , po medziu,-kad neuzimtu daug vietos.. ax.gif

Aš prieš kokius 10-15 metų pasėjau aplink slyvą rabarbarus ir labai gerai thumbup.gif Kiekvienais metais turime 4u.gif


Norėjau paklausti ar vištų mėšlas tinka šiltnamiui?
Atsakyti