Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(satanele @ 2010 03 30, 12:30)
Ar užtenka vieno maišo , nes galvoju pirkti , o kiek nežinau g.gif



Siltnamio plotas apie 30 kv. perku ta maisa 300 litru man uztenka ir dar rozes pamulciuoju tom durpem perku neutralizuotas durpes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 30 kovo 2010 - 11:33
QUOTE(Muka @ 2010 03 30, 12:33)
Siltnamio plotas apie 30 kv. perku ta maisa 300 litru man uztenka ir dar rozes pamulciuoju tom durpem perku neutralizuotas durpes  ax.gif

Manau ir man užtektų tiek bigsmile.gif
šiemet eksperimentuosiu , aukštaūgius pomidorus sodinsiu tankiai, žiūrėsim , kas gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 30, 11:37)
Manau ir man užtektų tiek bigsmile.gif
šiemet eksperimentuosiu , aukštaūgius pomidorus sodinsiu tankiai, žiūrėsim , kas gausis g.gif

man pernai tiek susipynė, skinti pomidorus buvo sudėtinga - jie ir aukštai, ir prasiskverbt reik tarp šakų, taip kad šiemt tikrai sodinsiu rečiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 30 kovo 2010 - 13:01
QUOTE(Gitusia @ 2010 03 30, 13:51)
man pernai tiek susipynė, skinti pomidorus buvo sudėtinga - jie ir aukštai, ir prasiskverbt reik tarp šakų, taip kad šiemt tikrai sodinsiu rečiau ax.gif

O kas kiek cm atstumu sodinai?
Atsakyti
[quote=Edexa,2010 03 30, 11:00]
drinks_cheers.gif praktiškąja puse tikrai geriau.

Mano pomidorai ir agurkai iki šiol augo kartu, man ir taip buvo gerai... Neprašiau, bet vyrelis pats pasisiūlė dar vieną - mažesnį, nulipdyt doh.gif Bus agurkams, gal ir arbūzams, melionams.

Turiu prisidaigynusi baklažanų,pipirų,paprikų,pomidorų,dumplūnių,dar ir arbuzą su melionų noriu ax.gif tai statysime antra atskira,bet kaip reikes draugyste parinkti?dumplūne su pomidorais,baklažanais ar agurkų draugyja tinkamesnė? g.gif

Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 30, 11:37)
šiemet eksperimentuosiu , aukštaūgius pomidorus sodinsiu tankiai, žiūrėsim , kas gausis g.gif


o tas tankiai - tai kokiais atstumais? Aš pernai kas 50 cm sodinau, man gerai buvo.
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 30, 13:03)
O kas kiek cm atstumu sodinai?

Net nežinau, nematavau... šchmatiškai, sakyčiau apie kokius 50 cm. Kur ne ilgieji, ten gerai buvo, o kur ilgi, tai tikrai nepatiko schmoll.gif

Beje, šiltnamy ridikėliai kaip gražiai sudygę wub.gif
Tik vakar dvi nuomonės susipynė - aš prinešiau į specialią vonelę vandens iš šulinio, kad pašiltų, mastau laistyti su tokiu. Uošvienė sako, kad ridikams patinka šaltas vanduo. Ir kad laistyti kasdien reik blink.gif
Bet juk šaltas pas mane - tai ledinis iš šiltnamio, nejau tinka? O kasdien laistyti - juk akivaizdus mano triūso supūdymas bash.gif
Kaip erzina tokie dalykai - kol darbe sėdi, į mano sodą žingsniuoja "pagalba" (man nieko nesakius doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(valleria @ 2010 03 30, 23:19)

Turiu prisidaigynusi baklažanų,pipirų,paprikų,pomidorų,dumplūnių,dar ir arbuzą su melionų noriu ax.gif tai statysime antra atskira,bet kaip reikes draugyste parinkti?dumplūne su pomidorais,baklažanais  ar agurkų draugyja tinkamesnė? g.gif

Turiu tokią mažą knygutę apie daržoves, tai joje yra lentelė, kur parašyta, kad baklažanai, paprika, ridikai su agurkais nesuderinami. Tačiau iki šiol mano šiltnamyje auginami visi nesuderinami deriniai tarpusavyje nesusimušė...
Ir normalus derlius buvo.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 03 31, 10:00)
Turiu tokią mažą knygutę apie daržoves, tai joje yra lentelė, kur parašyta, kad baklažanai, paprika, ridikai su agurkais nesuderinami. Tačiau iki šiol mano šiltnamyje auginami visi nesuderinami deriniai tarpusavyje nesusimušė...
Ir normalus derlius buvo.

pas mane tas pats drinks_cheers.gif tik papriku tam paciam neuginam, nes yra maziukas vien tik jom padarytas.
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2010 03 31, 07:13)
Kaip erzina tokie dalykai - kol darbe sėdi, į mano sodą žingsniuoja "pagalba" (man nieko nesakius doh.gif )

čia vadinasi gyvenimo su uošviene ypatumai lotuliukas.gif
Atsakyti
Augo augo mano agurkėliai (mirabelle), visi sudygo greitai. Ir pradėjo nykti sad.gif Nei vieno neliko iš 20 sėklų... Kaži kas jiems negerai buvo???
Atsakyti
Gal drėgmės per daug g.gif , nors kitą kartą nesuprasi, lyg viskas gerai, bet neauga ir viskas.
Atsakyti